Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. cześć dziewczyny! mam taką sprawę: byłam w niedzielę w Elblągu, w hotelu Młyn na ul. Kościuszki razem z moim TZ (też dogomaniakiem) zauważyliśmy psa chodzącego i leżącego na ulicy przy hotelu. Następnego dnia pies był w tym samym miejscu. Zapytałam panią z hotelu - powiedziała, że to suczka, że jest tu już dłuższy czas, dokarmiają ją budowlańcy, kilka miesięcy temu urodziła szczeniaki (albo szczeniaka), który trafił do schroniska, ale dla niej nie było miejsca. Ja wiem, jaką macie trudną sytuację - czytam wasze wątki, przez długi czas, aż do końca towarzyszyłam wirtualnie Pachyderkowi :( ......... znam Was, lubię i szanuję ale wiem, że nie macie gdzie pomieścić wszystkich potrzebujących :roll: dlatego mam takie pytanie: - jeżeli zbiorę pieniądze na sterylizację - czy możecie zabrać stamtąd tą suczkę, wysterylizować i jak się wygoi to znowu wypuścić w to samo miejsce? Przynajmniej nie będzie już rodziła następnych bezdomnych szczeniaków......... a ja nie wiem, czy ona czasami znowu nie ma brzucha, bo pani powiedziała, że przylatywały do niej psy, no i nie jest chuda, słabo mi się robi jak pomyślę, że będzie rodzić kolejne szczeniaki sunia jest bardzo ładna - taka średniej wielkości, rudawa, z dłuższą puszystą sierścią uda się Wam coś wykombinować? :modla: ja poszukam pieniędzy na sterylizację
  2. o mamuniu jaki piękny :loveu: Orionek malutki :)
  3. jeszcze jutro i w niedzielę muszę iść do pracy, ale potem zrobię bazarek dla tych kociaków
  4. dawno tu nie zaglądała, widzę, że Dżumka nadal bez domu :(
  5. ale kociarnia u Was dziewczyny :)
  6. Gufiaczku wyglądasz wspaniale :)
  7. ale mu się na starość trafiło, miał niesamowite szczęście :)
  8. [quote name='What May NN']w pokojach obecnie mieszkają psy ;-)[/QUOTE] Łukaszowi to nie przeszkadza on lubi mieszkać z psami :D
  9. matko jaki koszmar pomyślimy jak pomóc Rytka tyle razy pomagałaś jak umiałaś, nie można Cię zostawić samej z tymi kotami
  10. ta mamusia to mi trochę Jack russel terriera przypomina bidulka jaka wystraszona
  11. śliczna jak laleczka :loveu:
  12. kochany Sandulek, szkoda, że nikt go nie chce........ ciekawe czemu ma te uszy łyse?
  13. [quote name='snuszkak']od kojca gdzie nie była zadowolona do biegania z ogonkiem w górze![/QUOTE] może to z radości, że Boogie przyjechał :lol: ona go uwielbia zresztą z wzajemnością......... [quote name='netheter'] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2032/img0115pw.jpg[/IMG] [/QUOTE] fotki wspaniałe Moria jest śliczna :loveu:
  14. fajowe fotki, naprawdę niesamowite, że Misia się zakolegowała z Kudłatkiem, ona taka zawsze była wycofana
  15. piękne zdjecia. piękny Orion! tylko że chudy.... :(
  16. wspaniałe wiadomości :) szczęśliwego nowego życia piesku!
  17. [quote name='rytka']a ha na Mazurach czy w jakim kurorcie,ja tez chce taka praca... [/QUOTE] na Mazurach i nad morzem harowałam w czerwcu :eviltong: teraz były Wrocław, Łódź, Kraków, Karkonosze :p
  18. ostatnie tygodnie harowałam jak wół, ale nareszcie wracam do psiego świata pozdrowienia dla Lodzia :loveu:
  19. przejrzałam wątek Kudłaczka - piękny i fajny z niego pies cieszę się, że Misia ma kolegę, tyle czasu była samotna
  20. wpadłam pozdrowić ulubionego kolegę naszej Misi :) fajnie by było, jakby razem znalazły dom - wiem wiem, marzenie ściętej głowy, ale pomarzyć można.......
  21. wreszcie mam chwilę, żeby zajrzeć do Miszaka i ucałować ten krzywy pysiek :loveu:
×
×
  • Create New...