[quote name='supergoga']A zajrzeliście na stronę Fundacji, widzieliście je? Może tak być?[/QUOTE]
tekst na stronie fundacji super!
a zdjęcia są po prostu zarąbiste, Darek chyba zawodowo powinien się zająć psią fotografią :)
Amber jest prześliczna, ma chyba najładniejsze kolorki - takie bursztynowe
i pomyśleć, że na początku stwierdziliśmy, że szkoda, że dwa są takie bure, bo nikt ich nie zechce