Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. absolutnie koszty transportu od mestudiów do hoteliku muszą byc pokryte ze zbieranych dla Tasmana pieniędzy
  2. ale się udało, gratulacje
  3. zaglądam do Brinki systematycznie, wielka sunia
  4. Gandalf jak brat mojej Drumli z awataru :)
  5. podrzućcie chociaż czasami ten bazarek ja ostatnio mam mniej czasu :(
  6. jaki biedny z tym tyłeczkiem , czy to w ogóle ma szanse zarosnąć sierścią ?
  7. Zapraszam na bazarek dla Gandalfa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223643-Bia%C5%82e-ko%C5%82nierzyki-szlafroki-fartuchy-robocze-du%C5%BCe-rozmiary-dla-Gandalfa-do-4.03?p=18709819#post18709819[/url]
  8. dziękuję, rozumiem, ze został stamtąd zabrany
  9. czy ten drugi piesek ze zdjęcia ma swój wątek ?
  10. witam się rano
  11. Czy te potrzeby wyszczególnione w pierwszym poście są aktualne np. materiały bawełniane itp.?
  12. a kiedy sterylka i czy po niej w prztulisku może być
  13. [quote name='rosi79']Witajcie. Czy jest moze ktos z łomży?ktos kto pomoglby przetransportowac sunie do miasta? elinaa,WIELKIE dzieki[/QUOTE] czy to znaczy, że mogłąbyś ją przygarnąć choć na chwilę ? może ktoś z Łomżyńskiego TOZ-u mógłby pomóc w transporcie
  14. zaniedbałam ostatnio :oops: podrzucam
  15. no to trzymamy kciuki,żeby już
  16. następne zdjecia z Paproszkiem poprosimy :)
  17. ale biało .. pyszczek od przodu jakiś zmieniony
  18. zaglądamy, zaglądamy do malutkich
  19. Brinkę pewnie zasypało :)
×
×
  • Create New...