Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. ok. już stanęłam w kolejce :) jutro podam tekst i zdjęcia
  2. paros dzięki za tekst; paula czy kontakt do Ciebie ? napisz jak wejdziesz tu już biegnę szukać bazarku :)
  3. nikt tu do Ciebie nie zajrzał :( chodzisz tam codziennie ? a jakie one są do kolana, większe, mniejsze ?
  4. Mogę gdzieś najlepiej w centrum umówic się najwcześniej w środę , ale piszę pw; Fanty swoje też dodam do bazarku :)
  5. a napiszesz tekst do ogłoszeń ? to wykupie jej pakieciek na jakims bazarku
  6. przyszłam pochwalić Biankę, b0 Jordanka chwalą i chwalą
  7. [quote name='maja602']Czy ta sunia jest na FB? Czy ktoś z Warszawy moze zrobić bazarek? Przygotuję fanty. Moja córka może zrobić jej watek na FB z podaniem konta, tylko potrzebna jest zgoda Fundacji VIVA. Mozna zrobić allegro cegiełkowe ale też potrzebna jest zgoda Fundacji VIVA.[/QUOTE] mogę zrobić bazarek
  8. a wiesz jak działają krople Bacha ? czy uspokajająco już znalazłam [url]http://www.gtn.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=246&Itemid=290[/url]
  9. Ja się podpisuję w 100% pod tym co napisała Alaa, tylko, że wygląda na to, że decyzja i odwiezienie spadła by na Tz mestudio czy ostatni Twój post mestudio oznacza, że byłabyś gotowa spróbować z behawiorystką gdyby znalazły się środki ?
  10. [quote name='wilczek007']ja bym go posłała na szkolenie do jednego osobnika za którym jedni przepadaja, inni nie, ale że jesteśmy w Polsce, to może by poszukać porządnego behawiora> Ja inaczej nie widze rady dla tego diabła:( on ewidentnie ma wszystkich gdzies ale jakas iskra strachu w nim siedzi, ale nie mnie oceniać...[/QUOTE] ja się nie orientuję, czy masz kogoś konkretnego na myśli ? i jaki ewentualnie koszt
  11. pokazujemy dziewczynke na pierwszej stronie
  12. może i niegrzeczne, ale jaka jest inna metoda zwołania tu ludzi z nadzieją, że może ktoś pomocny się trafi ; wiemy, że to nie jest bliskie Waszym sercom, ale myślę, że jesteś już bardzo zmęczona
  13. na trasie Warszawa - Katowice pieski (nieodpłatnie) wozi figu; teraz mniej się udziela na dogo ale w podpisie miala nr telefonu łatwo znalazłam [SIZE=4]606 262 956 [/SIZE] [SIZE=4][/SIZE]
  14. to trzeba by zmienić tytuł na szukamy deklaracji na hotelik dla diabła tasmańskiego czy coś w tym stylu !
  15. pewnie na razie cisza; a Piromanka gdzie to wylądowała ? u mafii sycylijskiej o la la
  16. [quote name='Owieczka']No tak... Tylko kto go teraz na tymczas weźmie ;/ Oj... cieżka sprawa :([/QUOTE] sprawa bardzo ciężka, wziąć go może chyba tylko amator wyzwań, który uważa , że ze wszystkimi psami sobie poradzi tylko gdzie go szukać :(
  17. [quote name='mmd']Oby nie Przeczytałam na poprzedniej stronie - że też Wy go jeszcze nie udusiliście... ;)[/QUOTE] ja też się dziwię ;) .........i podziwiam
  18. Super białaska, a teraz jak się tu wchodzi to za każdym razem zaskakują czarne maluszki :0
  19. dzisiaj trafiłam na wątek, będę zaglądać
×
×
  • Create New...