Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. jeszcze jedna wpłata i będzie wreszcie przelew z bazarku :)
  2. [quote name='sajlana']Ciotki, bazarek - proszę o popmoc w ogłaszaniu.... jak zmienić tytuł bazarku???? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224699-Różne-Różności-dla-umierających-szczeniaczków-W-TRAKCIE-TWORZENIA[/URL][/QUOTE] wejdź w edycję zaawansowaną pierwszego postu i wtedy na górze można zmienić :) edit : łoooo zanim u mnie poszło (po odswierzeniu) juz wymieniłyście "poglądy" ;)
  3. napisałam czekamy na odp wpłaty na pierwszej stronie
  4. [quote name='Gufiona']Mam pytanko, a moja co prawda TYLKO dyszka na robale nie dotarła?[/QUOTE] sorry,dotarła, ale zgubiłyśmy w podliczeniach post z poprzedniej strony, ale teraz widzę, że Rudzia poprawiła na tej stronie , a ja na pierwszej
  5. wpłaty odnotowane dzisiaj agatsu 30 zł tibby 50 zł zaraz naniosę w przydzielonym mi poście na pierwszej stronie :)
  6. [quote name='sajlana']qrcze, mam zablokowane zdjęcia w pracy....za bazarek wezmę się wieczorem....[/QUOTE] można zrobić "ramy" - opisy - a zdjęcia powstawiać wieczorem :)
  7. nowe wpłaty: ang 2 bazarki - 20 zł Gufiona na robale 10 zł
  8. mogę tu wpisac jeszcze więcej tylko na wątkach bazarkowych wieczorem bo mało czasu chrzcielny mariuszpp - 15 zł Fly - 40 zł Gufiona - 10 zł wojna z robalami ewu - 15 zł i Rudzia Bianka oba bazarki - 15 zł
  9. [quote name='Rudzia-Bianca']Dziękuje :) Już wysyłam w imieniu księgowej, której widze dziś tu nie ma jeszcze ;)[/QUOTE] jestem, jestem zaglądam co pewien czas, nawet chcialam się zgłosic do robienia bazarku ;) odnotuje tu wpłatę poza bazarkową na maleństwa [COLOR=red]danusiadanusia - 100 zł :Rose:[/COLOR]
  10. mam nadzieję, kkasiiiar zajrzy i w jednym z pierwszych postów pociągnie rozliczenia: jeszcze nie w pełni pokryte koszty leczenia/kastracji, hotelik za miesiąc czy 2 , no i niewielkie wpływy mój bazarek powinna być podana kwota, jeszcze był bazarek spółki kkasiiar & owieczka miał osób zagląda, ale ... jakby się ktoś miał zlitować to jak jest przejrzyście i widać potrzeby
  11. Podałam mój nr konta Rudzi_Biance i dziki.nomada prosze aby przy wpłatach pisac z czyjego bazarku, albo zamieśćcie linki do tych bazarków tu na wątku
  12. jeśli choodzi o udostępnienie konta moge to zrobić i panowac nada wplatami (i wypłatami)
  13. [COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Wpłaty:[/SIZE][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][COLOR=#000000]danusiadanusia - 100 zł [/COLOR][/COLOR][/FONT] [/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]agatsu - 30 zł[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]tibby - 50 zł[/FONT] [/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zosia123 - 50 zł[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Aldrumka - 25 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=green]z bazarku chrzcielnego (195 zł)[/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]dziki.nomada - 10 zł [/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]mariuszpp - 15 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Fly - 40 zł[/COLOR][/FONT] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]ang - 10 zł[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Gufiona - 10 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Rudzia-Bianca - 10 zł [/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Rudzia-Bianca z bazarku z dodatkiem - 100 zł [/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred][B]z wojny z robalami (50 zł)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Gameta - 5 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]dziki.nomada - 5 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]ewu - 15 zł[/COLOR][/FONT] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Gufiona - 10 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]ang - 10 zł[/COLOR][/FONT] [/COLOR][/SIZE][COLOR=darkorange][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Rudzia Bianka - 5 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][COLOR=red]łącznie do 20 marca wpływy - 500 zł [/COLOR][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]przekazane Avilii z konta księgowej[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]dalsze wpłaty :[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]Isiak z bazarku -160 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#000000][I]ewu 20 zł na transport bezpośrednio do Avili[/I] Dopi 50 zł (na transport) [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=3]FLY 510 zł + 50 zł Ladymonia610 - 5 zł (tylko muszę poszukać, który to bazarek) Isiak z bazrku - 144 zł _Aga_ z bazarku ewy gonzales - 15 zł Sajlana z bazarku - 100 zł FLY - 85 zł [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms][SIZE=3][SIZE=4]Łacznie wpłaty: 1639 zł [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][SIZE=2][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Wydatki:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000]transport maleństw - 90 zł + 90 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000]rachunek z lecznicy - 1 175 zł surowica - 280 zł razem 1 635 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=5]Stan kasy: 4 zł[/SIZE][/COLOR]
  14. bazarek był kiepski ale kilka groszy się zebrało, przeleję na konto jak tylko się okaże czy nie ma nadpłat z przesyłek :)
  15. absolutnie koszty transportu od mestudiów do hoteliku muszą byc pokryte ze zbieranych dla Tasmana pieniędzy
  16. ale się udało, gratulacje
×
×
  • Create New...