-
Posts
32055 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aldrumka
-
Malutka Kropcia ze zdeformowaną łapką zostaje u opiekunów
Aldrumka replied to auraa's topic in Już w nowym domu
dzisiaj trafiłam na wątek, będę zaglądać -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Aldrumka replied to paula82's topic in Już w nowym domu
może do tytułu wpisać, że potrzebne miejsce na czas po sterylce -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Aldrumka replied to paula82's topic in Już w nowym domu
sunia śliczna, jak dobrze, ze juz bezpieczna :) zapewne w okolicy nikt jej nie zna -
[quote name='mmd']Już byłam i jeszcze będę - swoich nie mam chwilowo to sobie pohopam :)[/QUOTE] dziękuję i liczę na to hopanie
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
zapraszam na bazarek dla Jordana i Rupiego - aniołka i diabełka;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221353-Drobiazgi-torby-i-inne-niezb%C4%99dne-do-%C5%BCycia-przedmioty-do-2.02-dla-Rupiego-i-Jordana?p=18427581#post18427581[/url]
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='mestudio']Dziś ściana zafajdana, musiałam szorować aż farba zeszła. On ma taki zwyczaj, że kładzie dooopkę do góry na oparcie legowiska i wszystko wyciera w ścianę, upiększyłam sobie jadalnię wstawiając za legowisko dyktę:-). TZ umył przed chwilą małemu doopkę, zobaczymy co będzie dalej. Wczoraj na kolację dostał pierś z kuraka, dziś rano był ryż z jabłuszkami i wątróbką, zeżarł wszystko. Też mi się wydaje, że ma martwy ogon.[/QUOTE] Jak ja Wam współczuję, wiem,ze bieda malutka, ale jak nie wiadomo kiedy i czy się wyleczy :placz: pogody ducha :lol:
-
[quote name='mestudio']Likwidują wszystkie aukcje psie i kocie, które nie są ofertą sprzedaży, a jedynie ogłoszeniami. Odebrali nam tym samym najlepsze i najskuteczniejsze narzędzie do poszukiwania domów.[/QUOTE] a może to ma związek z nową ustawą - można sprzedawać tylko psy z rodowodami jak piszą w Metrze pojawiły sie ogłoszenia typu " Sprzedam smycz za 600 zł, pieska dodam gartis"
-
[quote name='omi'][SIZE="4"][b]Mikusia zostaje w naszej rodzinie. Kochamy Ją.[/b][/SIZE] [B][COLOR="#8b0000"]Wszystkim, którzy pomogli uratować Mikę i wspierali ją (i mnie) w trakcie leczenia z całego serca dziękuję.[/COLOR][/B] :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] super, niech Ci wynagrodzi miłością nieprzespane noce i nerwy w czasie leczenia ; serdecznosci
-
a dlaczego taka przykrość ? czy może prawo takie mają tylko fundacje ?
-
Masz rację to chyba odruch serca ale .....musi być pewny domek
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
witam opiekunów i sunię
-
super,ze bierzesz to (przypomnienie) na plus
-
na mapie pomocy Targówek jest przypisany obraczus87, chyba pisala na któryms z Waszych wątków, ale może spytać na pw