Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32053
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. To kiedy teraz Malutka będzie u lekarza ?
  2. o widze, że Ziutka juz ma nowy banerek, ja musze poczekac na córkę ....
  3. i jak tam czy znalazłaś kogoś pomocnego z samochodem ?
  4. przyszłam zobaczyć czy może Brinką ktoś się zainteresował skoro zniknęła z podpisu mestudio, ale ....cisza
  5. podrzucam na pierwszą stronę, kto zajrzy i pomoże ?
  6. pozdrawiamy Brinkę i zmęczonych opiekunów
  7. [COLOR=red][B]niesamowite postępy, jak szybko !! brawo jhet[/B][/COLOR] jak pozwalają sobie założyć obroże to chyba trzeba tak zrobić, nasze psiaki biegają po krzakach i jeszcze nie widzialam, żeby któryś się zaczepił czy w związku z tym jest nadzieja, że dadzą sie złapac bez klatki (obroża i za kilka dni smycz) ?
  8. no tak - zaraz napisze na tamty wątku,ze będzxie zmiana
  9. to ktos szybko zadziałał, to może ja podmienię psa u paji, która ze względu na życiowe kłopoty opóźnia się z ogłoszeniami to może napisz na jakiego psa i gdzie znajdę informacje o nim
  10. Jak tam Suzi ? czy kciuki pomogły
  11. czy dzisiaj Pan Łapacz zadziala czy to jeszcze nie jest pewne ?
  12. bric-a brac czy to Ty zrobiłaś ogłoszenia ? bo to chyba nie są te z bazarku paji
  13. [quote name='jhet']Dziś nastąpił przełom, sunia dała sie poglaskać :lol: Malo tego, bardzo jej sie to spodobalo, zaczela skakac z radosci, zaczepiać lapkami, tracac nosem i z calych sił zapraszac do zabawy w ganianego :multi: Fajna jest :)[/QUOTE] a to niespodzianka :)
  14. a więc świnka, a nie ospa Kto pomoże Suzi po sterylce ?
  15. aż miło czytać, i jhet widać , że się odprężyłaś widząc, że jest dobrze; dziękujemy za wysiłki też uważam, że łapać trzeba i wkrótce startować ze zbiórką
  16. czy Brinka też odpoczywa po wyjeździe Tasmana
×
×
  • Create New...