Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. może jednak będzie dobrze, czekamy
  2. zaglądam do biedaka na zaproszenie Ewuni
  3. nie uczesana tak, ale ani jednego siwego włosa :), tylko jakaś zafrasowana
  4. czy sunia jedzie w najbliższą niedzielę
  5. napisałam do Kejsi przewiozłaby bezpłatnie do Krakowa 24 lutego, ale Gru777 ma kogoś na tę niedzielę, więc jak to jużna 100 % wypali podziękuję Kejsi :)
  6. zagladam na zaproszenie, co do finansów chwilkę pomyślę
  7. bazarek ? jeśli ten co ja miałam robić to na razie nie idzie ......rudymnp miała chyba zadzwonić
  8. [quote name='Aldrumka']Kejsi jedzie Warszawa Krakow w niedzielę (z psem/psami i królikiem) - nie wiem czy ma komplet[/QUOTE] a pisałas do Kejsi ?
  9. [quote name='Evelin']Miałam zamiar już dzwonić i sie dowiadywać,czy królik dotarł...Z królikiem było trochę zachodu,bo nocował u Kasi z Mikropsów,Kasia zabrała go do pracy,odebrała Kejsi i docelowo trafił do Salibinki. Super! Kartkę znalazłam dziś w samochodzie-ale już nawet sama sobie się nie dziwię,że się zapodziała...Pobiłam swój rekord transportowy- bo jednorazowo wiozłam 10 psiaków (małych- 9 interwencyjnych i Puckę od Pipi), królik Freda,świnkę morską i 2 szczurki... Wszyscy szczęśliwie trafili na miejsce przeznaczenia... Beka i co bedzie z Sarą?[/QUOTE] To na prawdę rekord nad rekordy, niech się całej bandzie dobrze wiedzie
  10. zaglądam - tak tu cicho
  11. [quote name='malagos']Ale fajna Fraszka :) I bardzo ładnie się nazywa![/QUOTE] to samo pomyślałam :)
  12. [quote name='Ellig']Tosia, dzielna sunia!:) [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/8029/sdc17293.jpg[/IMG][/QUOTE] To już inny pies, przepraszam sunia - oczy się smieją
  13. wiem, z watku Pipi, ze za królika nie bierze pieniędzy być może za psiaka tez nie, chyba jeździ niezaleznie od psiaków
  14. Kejsi jedzie Warszawa Krakow w niedzielę (z psem/psami i królikiem) - nie wiem czy ma komplet
  15. na jakie konto Tymon zbiera wsparcie - poprosze na pw
  16. królik będzie transportowany w klatce prawda ? jak długo miałby być w Warszawie ? rozumiem, że od soboty wieczór
  17. wyszło tylko drobne nieporozumienie, bo ja pomyślałam, że kabaja ma fanty od Ciebie rudynpm czy jakos się umówimy w Warszawie na przekazanie fantów (zdjęcia też ewentualnie możesz mi przesłać)
  18. świetnie, że dobrze się czuje suczydło białe
  19. dopiero tu weszłam, jeśli to mowa o fantach to jestem w Warszawie !!! lepiej pisać pw jak się chcesz umawiać
  20. a wychodzi już z budki na Twoje przyjście ?
  21. dobre wieści, tak się cieszę :)
  22. [quote name='paula_t']Byłam dzisiaj w schronisku, po psiaka zgłosił się właściciel :)[/QUOTE] super, że szczęśliwe zakończenie
×
×
  • Create New...