-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='nina_q']... Kiedys powiesze go za te uszyska :evil_lol:[/QUOTE] Powieś go za jajca - odpadnie problem kastracji;) Uszyska mają za dużo fanek, ciotki nie darują. A poważnie - wreszcie się doczekałam, że oba szkraby w niezłej formie! Freyka gorzej, ale przynajmniej już bez widma katastrofy.
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
mmd replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam, a za co? Za wrzut do budy? -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
mmd replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nie pogonię, ale tylko dobrym słowem moge wesprzeć. Przynajmniej na razie, póki nic nie wiadomo. -
Idę fotki pooglądać. Trzeba o ogłoszeniach pomyśleć. Tylko jak to ja mam napisać tekst to będzie sam konkret, żadnych romantycznych ozdobników:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że jest dobrze:) -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
mmd replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A dacie radę go wyciągnąć? DT jest, szkoda psiaka... -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
mmd replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
A ja nie mam nr konta. Wyśle ktoś przed poniedziałkiem? Proszę...;) -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doszły? - bo dostałam wiadomość, że wysłane Strasznie dużo tego nie ma, ale chwilowo można lać bez stresu:) -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
mmd replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
to się nazywa urok osobisty ;) -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
mmd replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Ja też dorzucę dwie dniówki, bo mi obraczus kazała tu przyjść i rzucić do kapelusza:) -
Luśka czeka na nowy domek ! Pomóż jej znaleść kat na stare lata..
mmd replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Poprawiłam tel. gdzie się dało. Przydałoby się więcej ogłoszeń, bo samo allegro i te kilka to tyle co nic. -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
mmd replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
Biedny kocina - chociaż wygrzał sobie futerko w ostatnich dniach. Sporo mieliście w tym roku do przeżycia, może to już koniec trudnych czasów.- 563 replies
-
Tak, nie ma Lakusia z nami - aż wydaje się to nieprawdopodobne:( Codziennie zaglądam, śledzę wpisy i nie mogę się nadziwić, że Lucky miał tylu znajomych. Minęły wakacje, miałam jechać do Białegostoku wytarmosić i wycałować - nic z tego nie wyszło...
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
mmd replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Jeszcze można policzyć żeberka, ale zmienił się i buziak uśmiechnięty:) Dobrze, że pójdzie na domowy tymczas, na pewno na stałe z ludźmi będzie miał wielką motywację, żeby nadrabiać ciałka. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że cierpliwością i sercem uda się pokonać Kajtkowe strachy:) -
Niewielki Fido... Zniknął... Może znalazł dom...
mmd replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Czy udało się ustalić gdzie jest Fido ?[/QUOTE] Napiszcie coś. -
To ja podrzucę kilka na zachętę:) [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MMD/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-79.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f547a3a5e81d43a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/431/6f547a3a5e81d43amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b476ab15c82369d3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/431/b476ab15c82369d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/47672c6e84735d00.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/431/47672c6e84735d00med.jpg[/IMG][/URL] A jakbyście chciały więcej to są tu: [url]http://jamor.fotosik.pl/albumy/705687-118.html[/url]
-
Luśka czeka na nowy domek ! Pomóż jej znaleść kat na stare lata..
mmd replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Kilka: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/6773873_starsza_spokojna_sunieczka_szuka_domu.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Starsza-spokojna-sunia-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ225329501[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lusia,20776[/url] [url]http://poznan.szerlok.pl/oferta/starsza-spokojna-sunia-szuka-domu-ID2XPh.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?id=79843[/url] [url]http://poznan.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/472618-stasza_spokojna_sunia_szuka.html[/url] -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
mmd replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też tak myślę, że teraz nie wytrzaśniesz deklaracji, bo jeszcze do września, a może nawet końca września będzie tak nietęgo. Teraz mam bazarek głównie z podarowanych rzeczy na konkretnego psiaka (i wiatr na nim hula), może za jakiś miesiąc uda mi się zrobić na Doga z owocnym efektem. -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
mmd replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka']nie wiem czy ktoś czekał na tą wiadomość.. ale Freycia jest jeszcze z nami :) przynajmniej do środy.. ale coś czuję po cichu że dłużej.. więcej napiszę jutro bo "padam na pysk" pozdrawiamy..[/QUOTE] Może to był tylko kryzys. Oby! [quote name='Prince']Znalazłam taki wątek na forum krak-vetu..moze do czegoś się przyda: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=554[/URL][/QUOTE] Mała jest leczona właśnie przez tego weta:)- 563 replies
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
mmd replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przerzuć te z mojego bazarku od pozostałych chłopaków na Doga - co rozwiąże problem doraźnie oczywiście. Coś kiepsko sobie biedak radzi:( -
Ciotka, ale wzorcowe rozliczenie zmajstrowałaś:) Teraz wszystko widać, a rozliczenia to podstawa;) i mamy kasę na wyrównanie we wrześniu. Jakby ktoś chciał cos mi wysłać na bazarek to ja mogę nadal robić - i tak po tym wakacyjnym zastoju będę odnawiać poprzednie.
-
RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']
mmd replied to Dzika_Figa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo wielki pies z takiego konia i nie wiadomo, czy będzie chciał się zaprzyjaźnić. Mój nieżyjący już jamnik kiedyś na łące zobaczył krowę. A że od zawsze miastowy chłopak, to oniemiał. Poźniej ruszył z wrzaskiem do ataku, ale w połowie drogi krowa się poruszyła:) To w tył zwrot i z prędkością światła do "mamusi" - pies obronny :) -
E tam, nie musi był ładna - Lapsowi ma sie podobać:) Ty, ciotka nie bądź taka teściowa:D