-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
I co teraz będziemy robić? -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Dostałam sms od Lu, że jest w stanie przedzawałowym, bo Tolek jedzie:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Żadnych wieści, a psu łapka drętwieje od ściskania :) -
Dla mnie jasne, że stała podniesiona z 15 na 20. Asia, jak wygląda lipiec? Tam na 1. wisi, że przeszło 150, a chyba lipiec z głowy, teraz sierpień się domyka:) Podoba mi się - w połowie lipca jeszcze był dług za czerwiec, a teraz już na bieżąco. Ciotki nieźle podziałały:)
-
Brakuje już tylko 50:) Dzisiaj kończę bazarki - coś się uzbierało - zresztą na początku sierpnia znowu jakieś powystawiam.
-
Jeszcze momencik i budżet się dopnie:) W połowie sierpnia trzeba znów ogłoszenia kombinować chyba powoli...
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Trzymanie psiej łapki w nocy też się liczy? ;) -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dwa lata na to dybałam :D I co ja teraz bedę robić? ;) -
[quote name='Anja2201']Parę żyć , małą miała dzisiaj sterylkę (jak się w trakcie okazało aborcyjną )[/QUOTE] Dlatego "zamieszkała" w lesie pewnie.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Byleby tylko nie oddał. Tak się martwię o te powroty z adopcji, to zawsze ryzyko, nie krzyczcie, że kraczę, Tolek dwa razy wracał przecież... Tak chciałabym już dobrego zakończenia - to trzeci Muszkieter przecież, oby jemu się poszczęściło! Chociaż pozostali dwaj domki sobie znaleźli świetne Toleczku - idź i nie wracaj ;) -
[quote name='Sylwia M.']To ja dam 20,-zł stałych, tylko później wołać i przypominać !!! (sklerozę mam).[/QUOTE] Bosssko!!! Gapciowa cioteczka się pojawiła - to już dobrze jest:) Brakuje 60 stałych - Toffinek coraz bliżej fikania[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
mmd replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Do góry biedaku! -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nadal wahadłowo pomieszkuje, czy nastały jakieś zmiany? ;) -
No i co u suni? Odezwał się ktoś?
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
A dlaczego nikt Tolka nie odwiedził? Paskudy ciotki Wunia, sprawdzałaś stan kasy? Nikt się nie wykruszył? -
Toffinek się przypomina:)
-
Łapiny różowe pokazał:) Wiedziałam, kiedy zajrzeć;) Ubawiło mnie śmiganie białych uszu w trawie. Dobrze, że ma takie radary:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
To jest jakies wytłumaczenie, na pewno Toluś majstruje przy mailach:) -
RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']
mmd replied to Dzika_Figa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No proszę, to i domek się może szykuje;) Dla mnie nie jest dziwne, że Ruduś taki przebojowy:), mój sąsiad rok temu znalazł ślepaczka (tzn. jego żona zgarnęła ze środka drogi) i chłopak sobie radzi rewelacyjnie. -
Straszny dług w hotelu. Fibi zwrócona z powodu zadlużenia. Potrzebna pomoc!
mmd replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Czy tylko ta dwójka potrzebuje ogłoszeń? A co z Fibi? Na razie chyba odpuścimy ogłoszenia? -
Straszny dług w hotelu. Fibi zwrócona z powodu zadlużenia. Potrzebna pomoc!
mmd replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wieczorem dogo mnie nie wpuściło. Zaraz porobię to gumtree, tylko zdjęcia sobie pościągam. Cieszę się, że jeden psiak znalazł domek. I to taki mało rokujący. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pies-i-suczka-do-adopcji-razem-lub-osobno-W0QQAdIdZ219976249[/URL] [URL]http://adsy.pl/?view=showad&adid=36895&cityid=61[/URL] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/127881-pies-i-suczka-do-adopcji-razem-lub-osobno-oferta/[/url] -
Nadal potrzeba 90 złotych!
-
Straszny dług w hotelu. Fibi zwrócona z powodu zadlużenia. Potrzebna pomoc!
mmd replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Agaga mnie tu przyciągnęła, więć Ty Szarotka, już mnie sobie odfajkuj;) Wunia jest beznetowa chyba do jutra, a bardzo kibicowała Fibi. Jak ją podłączą do świata to może trochę ładnie pospamuje. Już ją sms-owo ścigam. Ja do akcji propagandowych średnia jestem, ale jak już to stado będzie ze zdjęciami i jakimiś krótkimi opisami to wszystkim porobię gumtree. Próbowac trzeba. -
Ja też bardzo dziękuję - może uda mi się choć jeden bazarek porządnie zamknąć. Zawsze mi "wiszą" długo, bo któraś ciotka nie potwierdzi dotarcia przesyłki albo potwierdzi na PW i klapa. Teraz mam bazarki wystawione "na zamówienie", ale jakbym była potrzebna to zaglądam do całej trójki:)