Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Skinni dodany, czekam na kontakt do opiekuna, żeby dodać, wtedy pojadę z wyróżnieniami:) [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pies-w-typie-owczarka-do-adopcji-W0QQAdIdZ230368901[/URL] edit: gotowe:) fajnie się chłopak prezentuje
  2. Stawiam się na wezwanie:) Na której stronie sa foty do wzięcia?
  3. Jak to tak? Nie nacieszyłaś się Krecikiem... Przykro mi:(
  4. [quote name='tripti']smutne, bo na wątku był ruch i skończył się w momencie umieszczenia psa w hotelu :([/QUOTE] [quote name='obraczus87']Normalka :( niestety... a jeszcze kasa na sterylke potrzebna.. nie wiem skąd brać kasę na to wszystko :([/QUOTE] Ano... To bardzo przykre, ale staje się normą. Trzeba by bazarkami podgonić. I zrobić akcję opłacania doby ale jako stałe deklaracje może... a najważniejsze sa ogłoszenia. Jeśli jest jakiś dobrze działający bazarek z ogłoszeniami to ja zapłacę za pakiet.
  5. Nie jestem żadnym specem, ale mi wygląda na to, że skoro do drugiego psa tak ma, to mimo młodego wieku sa to zachowania wskazujące na próby zdominowania kolegi... To nie jest czysty sex;) Pewnie wyczaił, że starszy się go trochę boi i pozwala sobie. Ja myślę sobie, że jakbym tak miała to bym bardzo wspierała starszego psa, jesli nie jest histerykiem to powinien małego ustawić. A co on na to wszystko? Jak reaguje?
  6. Ładnie Wam idzie:) Ja się tak dorzucę (na razie): [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dwuletni-mieszek-sliczny-W0QQAdIdZ230259155[/url]
  7. W tym wszystkim oprócz normalnego popędu jest pewnie jeszcze ustawianie hierarchii stada, dostanie bęcki od starszego i się przekona, że jest mniej ważny:) Na to nie ma rady. To znaczy jest - radykalna, skalpel. I jeszcze później to się ciągnie. Ja mam też tak - mój za jakieś dwa tygodnie idzie pod nóż. Na razie ma swoją "dziewczynę" czyli jeden oddelegowany jasiek do maltretowania, bo co mam zrobić? :)
  8. Ta dziewczyna naprawdę sprawiała wrażenie takiej co wie, czego chce. Powiedziała, że starszy pies ma mniejsze szanse, ona za bardzo nie ma jak biegać z młodym, a chce mieć zwierzaka. Rzuciłam tekst o Luśkowej - nie ukrywajmy - nadwadze i o tym, że jest wysterylizowana, a ona na to, że jej sucz u rodziców po sterylce też przytyła i teraz karmy dla puszystych ma opanowane, koty przygarnia - no chyba Luśki nie zamorduje;) Ale kciuki potrzebne.
  9. Już dobranoc? Grzeczne dziecko...;) Prywata: szczuraczki żyją sobie dobrze i ganiają w trzy po domu (to póki pamiętam).
  10. Sbd ma dobrą rękę. Podczytywałam wątek tego pioruńskiego Kajko;) Nie sądziłam, że weźmie Liska, bo o 10 lat za młody:D Ale skusił ją trudny charakter widocznie... Jakby Lusia szybko wyjechała to byłoby świetnie - zresztą Toyota we mnie wierzy i nie mogę Jej sprawic zawodu:) A suczka od Toyoty jest sąsiadką sbd teraz, żeby było fajniej, a domek z mojego ogłoszenia:)
  11. Zimno - u Ciebie Szarotka też przyniosło takie pluchy? Mój biedny pies teraz cierpi, bo nie mam ochoty na jego aportowanie umazanej piłeczki, a to od ponad miesiąca najważniejszy punkt psiego dnia.
  12. Dostałam dzisiaj obiecujący mail o starszą suczkę (czyt.: mało adopcyjną) i złapałam wiatr w żagle:) Ale jakoś po odejściu Luckyego nie umiem się odnaleźć - może jak kilka się wyadoptuje, a ja będę w to zamieszana to sie rozruszam. Muszę trochę szczęściu pomagać. Tę bidę znalazłam u Moto to przylazłam popatrzeć:)
  13. No i może dobrze się stało - bo będzie bliżej:) Już myślałam, że mnie szczęście opuściło, ale jakoś idzie - sleepingbyday pokazałam kiedyś Liska i widzę efekty;)
  14. Tak sobie wzięłam i zrobiłam:) [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-i-mlodziutka-suczka-skarb-za-free-W0QQAdIdZ230240198[/url] gumtree mi napisało, że będzie opóźnione czyli pokaże się w ciągu 24 godz. cokolwiek to oznacza
  15. [quote name='toyota']Dziewczyny , odezwijcie się ! Trzeba zorganizować wizytę przedadopcyjną.[/QUOTE] Spokojnie, strony tej akcji mają namiary do siebie, już się zakręciłam:) Nie bardzo mi się wydaje, żeby z tego nic nie wyszło, ale kciuki mógłby ktoś potrzymać, bo ja nie mogę, gdyż robię kolejne ogłoszenia kolejnego psiaka:)
  16. [quote name='majuska']No niezły pomysł z tym oknem na świat, ile on tak jeszcze musi tkwić w tej klatce??[/QUOTE] No jak to ile? Aż się nie da znów nawiać;) Teraz przyczajka. A serio - chyba posiedzi trochę, prawda? te łapki to nie pikuś, i tak cud, że bez amputacji...
  17. Myślałam, że największy problem to ta jego ślinianka, a tu taki zgryz... No, jak wyadoptować takiego demolanta? To jest młody pies, energia go roznosi i nauczył się życia na wolnej przestrzeni, pewnie mu bardzo ciężko. Joan wychodzi i Kajtuś czuje jej napięcie, a to pogarsza sprawę. Liczę, że taki kurs spowoduje poprawę, ale jeśli taki diabełek pójdzie do DS to może stamtąd szybko wrócić. Nie kraczę, tylko bardzo się martwię.
  18. nie pchajcie się tak:D
  19. Kochana, ja już oddzwoniłam, bo domailować się nie mogłam:) No i jest tak: dziewczyna z psio-kociej rodziny, same znajdy, wszystkie po sterylkach, na mnie wrażenie zrobiła super. Może przyjechać po Lusie za 2 tygodnie, albo wcześniej trzeba transport kombinować, ona sama zaproponowała, że szkoda, żeby mała tyle jeszcze kwitła w schornie i oczywiście zapłaci za transport. No, kurczę, ja jestem po tej rozmowie za, dziewczyna konkretna i bardzo sensowna.
  20. Lepiej jej poszukajcie, bo dostałam odpowiedź na ogłoszenie - wklejam: nazywam się ...............i szukam kogoś kto spędzi wieczory ze mną na kanapie. Z powodu operacji którą miałam nie mogę się zaopiekować psem który potrzebuje codziennych 40km maratonów, ale kanapowca, który lubi spacerki i przytulanie chętnie przyjmę. Mieszkam w ... koło Poznania. Jest to mieszkanie 2 pokojowe i malutki ogródek. Jeżeli Lusia by chciała ze mną zamieszkać i nie przeszkadzałoby jej że pracuje 6 godzin dziennie a resztę dnia mogę spędzić z nią to proszę o kontakt. edit: już dopadłam Martę:) - o matulu, żeby to się udało - taka starowinka jeszcze by miała domek na jesień zycia.
  21. Ładny grosz:) Moje wyróżnione gumtree chyba nie przyniosło ani jednego telefonu, szczęście mnie opuściło chyba... Jeszcze przeleciałam TM, jak ta stara babcia nekrologi czytam, a tam tyle znajomych psiaków...
  22. Ale masz piękne kociska:) Ja z tych "psowych" z dziada pradziada, a ostatnio do kotów mnie ciągnie (mojego Kelbiego też więc chyba nie będę jednak mieć kota;)) Znalazłam na jednym ze zdjęć corpus delicti w postaci mokrej plamy na poduszce - czy za to wylądował kocina w garnku? :D
  23. Poprosiłam Amicę o przelanie mojej kasy dla Doga. Psiak, któremu wpłaciłam zwiał i nie znalazł się. Powinno być 60 złotych.
  24. Amico, proszę o zasilenie staruszka Doga z mojej wpłaty [url]http://www.dogomania.pl/threads/137914-Dog-ju%C5%BC-u-Kikou.Praktycznie-nie-chodzi-zanik-mi%C4%99%C5%9Bni-jeden-wielki-b%C3%B3l.-Brak-deklaracji[/url]
×
×
  • Create New...