-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Bazar jest, handlujemy:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194252-Spodnie-sp%C3%B3dnice-sukienka-Monnari-)-do-22.10.-na-Toffina?p=15518373#post15518373[/url]
-
Przykro mi bardzo, że tak się dzieje. Marna to pociecha, ale Oskar jest chyba silniejszy i był w lepszej kondycji niż Freyka. Nic mądrego nie napiszę, ale jestem z Wami.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się nadziwić jak ten stressout działa - wystarczy, że jest w domu :evil_lol::evil_lol: A już na poważnie to cieszę się, że Kajtuś trochę na prostą wychodzi. Ja z tych, co wierzą w cierpliwość:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Będą zdjątka:) -
A ja potrzebuję potwierdzeń za oba bazarki. I zabieram się za następny.
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o rany jaki szczęśliwy:) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Już pisałam - trzeba wypróbować stressout zanim zaczniecie działać jakąś chemią. Mój psiak ma również kłopoty z rozstaniem ze mną i to kilka razy zadziałało. Ziołowe to jest - działa antydepresyjnie i uspokajająco, ale nie ogłupia. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='joan51']Jeśli chciałabyś sie spotkać to podaję tel. 691210851[/QUOTE] Pewnie bym chciała:) Jak się wygrzebię z paskudy, która mnie dopadła. Strasznie mi żal Kajtunia. -
A ja nie wystawiam bazarku z rzeczy Ocelot i strasznie mi głupio. Umierająca nie jestem, ale z gilem i łzami w oczach ciężko zdobyć się na cokolwiek. Na szczęście Toffinek ma trochę kasy. Zła jestem na to wszystko, bo pojechałam się wygrzać, a przez te skoki temperatury teraz pokutuję.
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
mmd replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miałam pilnować, to pilnuję:) Sama jakiegoś oświecenia doznałam i tak prędziutko zanim nie zapomnę;) -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
mmd replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli nivalin nie narobi innych szkód to pewnie... Figo, czy doszła wpłata od Amiki - to moja deklaracja za innego psiaka? Pytam, bo choć zawsze staram się najpierw czytać, później pytać to teraz boję się, że to umknie, a przeziębiona jestem z gilem do pasa i średnio kontaktuję... -
Przelew poszedł. Coś mi się zachorowało i mniej bywam.
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i co? Oddał? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']joan w październiku będę pracować na same nocki więc dzień będę miała już wolny to i jak co zadzwonię i spotkamy się wreszcie z maluchem, bo niestety jak pracowałam po południu to nie wyrobiłabym się wrócić w drugi koniec łodzi do domu i wyjść przed pracą z moim bąblem[/QUOTE] Drugi koniec od Ciebie to jakby mój koniec Łodzi:) Muszę i ja się zatem wprosić, może jakiś wieczór wampirów (jak mój TZ miło określa babskie spotkanka):D Ciotki, poszperałam i ogłoszenia z 1 strony są niektóre już nieaktywne, a częściowo ze starymi zdjęciami z tą gulą i niezachęcające. W tym moje - kajam się i nadrobię zaległość (na razie dochodzę do siebie - szok pourlopowy;)) -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic']Kto mi odpowie?[/QUOTE] [quote name='obraczus87']Bazarek to fajna sprawa. Ja niestety nie mam juz co sprzedawac ;/ Przypomne bazarek z ogłoszeniami: [URL="http://www.dogomania.191834-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-suczki-od-meneli-%21-Zam%C3%B3w-66-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82.Do-31.10.2010"]http://www.dogomania.pl/threads/1918....Do-31.10.2010[/URL].[/QUOTE] [quote name='tripti']jak mam rozumieć pogrubione zdanie?[/QUOTE] [quote name='tripti']czy moja wpłata dotarła? ostatnio był zgłoszony brak, a przelew zrobiłam przed tym zgłoszeniem. Jeszcze mam jedno pytanko, dlaczego jest tak duża różnica w opłacie z hotel Moto (240 zł) i Griny (370 zł)?[/QUOTE] Tyle pytań bez odpowiedzi. Nie wycofam się (na razie, bo nie wiem co będzie za pół roku, rok...), ale nie sposób nie zgodzić się częściowo z tym co napisała Zerduszko. To nie jest jakiś atak, z żalem to piszę, nie lubię dowalać nikomu i nie o to chodzi. O tym, że psy pójda w dwupaku czy nie nie myślałam, podobnie jak nie przeszkadza mi wspólny wątek, ale Asia nie daje rady z pilotowaniem adopcji. MUSI ktoś pomóc. Trzeba napisać dzieciakom fajne, krótkie i treściwe teksty. Trzeba zorganizować więcej zdjęć, nowych z psimi pyszczkami i psiakami w ładnym otoczeniu, z człowiekiem (no i w ogóle Moto musi miec ich trochę, bo ma mało). To nie sa moje wymysły tylko twarde reguły, bez zachowania których żaden pies domu nie znajdzie. Pilnowac ogłoszeń. Wcześniej czy później wysypią się deklarowicze i co będzie? -
Wróciłam i bardzo powoli ogarniam. Mam jeszcze 25 złotych od Szarotki za zakupy na bazarku (wysłane dzisiaj;)) i całą pake rzeczy od Ocelot, żeby wystawić kolejny. No i znowu musze ogłoszeń poszukać dla naszego przyjaciela. Zasiedział się.
-
Luśka czeka na nowy domek ! Pomóż jej znaleść kat na stare lata..
mmd replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Też się cieszyłam:( Już kilka razy widziałam cos takiego - starsze psiaki znajdują dom i odchodzą - tak jakby tylko na to czekały. Przykro, że tak krótko miała swoje łóżeczko i swoją panią. Wypadałoby sprawdzić, jak to sie dokładnie stało. Choćby dla spokoju. -
Jezdem. Zjechałam z wakacji - ale zimno, blee. A tu fajnie jak zwykle:) Widziałam takiego puckowatego w Turcji, nawet nie chudy, latał bardzo zaaferowany i miał obróżkę - czyli dobrze:) Pucek pięknie ciachnięty, mój psiak miał tak samo na gładko a kłaczki później odrosły w kępkę i miał w tym miejscu taką... hmmm mój TZ mówił, że ... no wiecie co :D - nie moge napisać, bo się Pucek obrazi;)
-
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
mmd replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Według moich wyliczeń jest 190 stałych, więc brakuje 60. -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
mmd replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Jestem na zaproszenie wilczka007. Mogę zadeklarować na sunię 10 zł miesięcznie. Proszę o nr konta na pw.[/QUOTE] A widzisz? Jeszcze kilka dobrych duszyczek i będzie z górki. Może jeszcze ktoś zrobiłby allegro? Ja nie robię, bo nie mam konta. -
Boskie skaranie z tym stworem macie dziewczyny - on nawet nie wie, jak mu dobrze. Jeszcze na wyścigi i cichaczem dogadzają:diabloti:
-
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
mmd replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
No, jak po nic? Nie zawsze wszystko idzie super. Teraz mnie nie będzie przez tydzień, może jak wrócę sunia będzie już w domku? Jak tylko będziesz pamiętać, rób jej cafeanimal, codziennie nawet, a stare kasuj, może się do metra załapie. Warto byłoby też wyróżnione to gumtree machnąć. Ale na razie ma całkiem sporo ogłoszeń. Allegro nie wiem, czy jest, ale też warto.