-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
No, spojrzenie ma zadziora!
-
A w moim podpisie dwa bazarki Toffinkowe. Proszę oglądać:)
-
[quote name='agata51']10zł/mies. Od sierpnia. Więcej nie dam rady. Chyba, że któryś z "moich" zechce łaskawie do domku się udać.[/QUOTE] Super :multi::multi: Akcja pozbycia się jedynki przebiegła nadzwyczaj sprawnie :evil_lol::evil_lol: [CENTER][SIZE=4][B] Brakuje 90 - tylko i aż[/B][/SIZE] [/CENTER]
-
Może chociaż ktoś zadeklarowałby od września? Teraz akcja "pozbywamy się początkowej jedynki";)
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Ktoś Motusiowi majstruje ogłoszenia, bo się natknęłam:) -
[quote name='Jola+Rani+Sari']Dasz radę zrobić parę ogłoszeń Maluszkowi ?[/QUOTE] Tak. Zaraz przysiądę. Myślałam, że nie będę potrzebna, ale Ania ma teraz na głowie co innego. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Poszukujemy-domu-dla-wyrzuconego-do-lasu-szczeniaczka-W0QQAdIdZ219298833[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/26445/Malutki-szczeniaczek-do-oddania/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/6120591_malutki_szczeniaczek_wyrzucony_do_lasu.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/13977/[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/malutki-3-miesieczny-szczeniak-znaleziony-w-lesie-do-oddania-w-dobre-rece-ID2zkq.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,18093,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Znaleziony-w-lesie-szczeniak,18782[/URL] [URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=106568625&g=6"]http://warszawa.olx.pl/szczeniak-3-miesieczny-znaleziony-w-lesie-do-adopcji-iid-106568625[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/462225-szczeniak_mies_znaleziony_w.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/127521-szczeniak-znaleziony-w-lesie-do-adopcji-oferta/[/URL] [url]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/7/33/36895.html[/url]
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosna']Haha, wanne mam zabierac? Biedny Tolunio! I co potem? Gosie do mnie na control wyslecie i bedzie ze Tolo nie ma wanny, i wtopa, tak? :eviltong:[/QUOTE] Ciężko się dopasować do wymagań:) -
Ja miałabym prośbę: Dzika_Figo czy mogłabyś tu potwierdzić dotarcie wpłaty, to miałabym rozliczony bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/188568-Nowe-ciuszki-i-nie-tylko-na-Doga-Lapsa-i-Rudusia-do-11.07?p=14981497#post14981497[/url]
-
Był jeden, będzie następny. Domek musi się znaleźć. [B]Kto da 15 stałej, żeby Toffikowi brakowało równe 100?[/B]
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
...już za nami:) -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
mmd replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Podniesiemy chudzinkę -
może jest przywiązany do swojego futerka i nie da podbierać :)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Cześć ciotki Tolkowe:) Witaj Toleczku:) -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
mmd replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymamy trzymamy:) -
W płatne w metrze się raczej nie ma co bawić. To ćwiczyłam. Drogo, wydania tylko lokalne, gra niewarta świeczki. Lepiej psiaka wrzucać na cafeanimal codziennie - załapie się może do metra za free na ogólnopolskie ... ale trzeba mieć dużo cierpliwości.
-
A ile Wy musicie uzbierać? I ile brakuje?
-
Pięknie:) Jakby się jeszcze dozbierało tak 60-70 stałych to resztę można nawet bazarkami.
-
O Bolku wiedziałam. A Azora "zgubiłam":) Dobrze, że jest dobrze. A ta mała ma rzeczywiście nochal do całowania:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Musi trafić na swojego. -
Zaglądam i ja. Witajcie:) Zeberko - Twój Ares poszedł już do domu? Dość długo wisiało gumtree, a wątek zgubiłam
-
To tak krótko tu jesteś?
-
A kto się tego spodziewał? Nigdy tego nie pojmę
-
[quote name='Wiedźma']Już mam. Może warto wrzucić link do podpisu?[/QUOTE] Dzięki za bardzo wydajne podniesienie:) Ja mam podlinkowane w podpisie. I będzie jeszcze jeden bazarek z rzeczy od Ocelot, ale ten już będzie "zarabiał" na sierpniową dziurę.