Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Dzięki za zdjęcia, teraz widać, że to nieduży psiaczek. On sprawia wrażenie większego, nie tylko mi się tak wydawało.
  2. Fajny psiak z tego Kajtuna będzie. Pewnie teraz mu lekko i dobrze i zacznie brykać jak się wygoi.
  3. Mi już ręce opadają... czemu nikt nie chce Motusia?
  4. To niewiele mamy. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/6372871_szczenie_w_typie_owczarka_dlugowlosego.html[/url]
  5. [quote name='Ellig']mmd, trzymam kciuki za to co mowisz!Jak Ty zrobisz gumetree to nie ma mocnych..:)[/QUOTE] [quote name='Lulka']dzis cisza w eterze:([/QUOTE] proszę nie zapeszać:)
  6. Wunia, nie chcesz Gapcia-2? :D
  7. Domek w Piasecznie to byłoby coś:) Na gumtree już ponad 250 wejść - pewnie na allegro też dużo, on to chyba nie zdąży zjeść tej karmy :)
  8. Kajtuśkowego proszę wymiziać ode mnie.
  9. Cudny filmik, Toffinek teraz musi się uśmiechnąć całym pyszczkiem:) Asia, patrzę na nowy banerek w Twoim podpisie i tak sobie myślę, że dla Ciebie dzień bez nowego psa na głowie to dzień stracony:diabloti:
  10. A Biafra już się pozbierała? Tam były zalane kojce, dom ledwie wytrzymywał, a ja wątek Biafry zgubiłam...
  11. Zapisuję, żeby znów nie zgubić:) Deklaruję 20 stałej i również stałą obecność - ze wszystkimi szykanami;) Czy DT Kajtunowe jest od północy czy od południa Łodzi? Pytam, bo jakby coś było trzeba to nie wiem, czy się wyrywać, czy siedzieć cicho? :)
  12. I powiedz mu przy okazji, żeby zostawił koty w spokoju.
  13. [quote name='obraczus87']Zapiszę, żeby nie zginęło ;) ;) SKINNY wiedziałam, że masz siłe powalczyć i nas nie zawiedziesz :)[/QUOTE] Pilnuj, pilnuj:) Już Szarotka chodziła kiedyś po wątkach i pytała co któremu psu obiecała:evil_lol::evil_lol:
  14. Jak to zagryzł kota? Tolek, zachowuj się! A zaawansowana edycja? Mi działa.
  15. Z bazarku koszulowego utarg 50 złotych:) Zaraz wyślę na psie konto. Drugi bazarek się rozlicza, Toffinku, uśmiechnij się ;)
  16. Nowe fotki w albumie:) [url]http://jamor.fotosik.pl/albumy/705687-90.html[/url]
  17. [quote name='akucha']Jestem na zaproszenie Ellig. Wyróżnione allegro dla ślicznego malucha: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1173849020[/URL][/QUOTE] [quote name='Ellig']M.Dziekuje bardzo, ze jestes! Moze tekst do ogloszen?:)[/QUOTE] Tekst już jest, bardzo fajny. "Pożyczę" sobie i zrobię gumtree - też wyróżnione. Nie wiem czy jest sens robić bazarek, bo szczeniak znajdzie dom, zanim pierwsza ciotka coś zalicytuje, aloe gdyby nie miał kto, to mogę wystawić. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczenie-w-typie-owczarka-dlugowlosego-W0QQAdIdZ221158725[/url]
  18. On ma zdjęcia, tylko takie przez kraty. Gdzieś tu były.
  19. Ellig mnie przyciągnęła - przydam się na coś? ;)
  20. [quote name='ocelot']ja kochany Tofino wpłacę w poniedziałek:) I ciągle pamiętam o rzeczach a bazarek.[/QUOTE] A ja się zastanawiałam, czemu paczka nie doszła:)
  21. [quote name='rybon36'].... matko kochana, znowu pusto... nikt nam nie pomoże? dlaczego ciąży nad tym watkiem takie fatum, prosimy, pomóżcie nam umieścic FILIPA[/QUOTE] [quote name='majku33krakow']przeciez to watek fibi,o jakim filipie piszecie?[/QUOTE] Majku ma rację - chyba Filipowi lepiej byłoby założyć wątek, bo bałagan sie robi. Jeśli Fibi zostaje tam gdzie jest to ten wątek powinien się przenieść do "Już w nowym domu" Myślę, że dziewczyny zaglądają tutaj tylko nie mają pomysłu na psiaka. Ja też niestety nie mam.
  22. Ale piękny! Wyadoptuje się w jeden dzień jak już dojdzie do siebie - zobaczycie:) Zaklepuję sobie gumtree z wyróżnieniem, bo chcę w tym maczać paluszki:D tylko jakbym zaginęła w akcji to PW poproszę
  23. [quote name='Lu_Gosiak']Tolus juz w nowym domku..mam nadzieje, ze Wiosna w chwili wolnego opisze szczegóły - ja dokladnie od 15 juz :popcorn::knajpa::drink1::chlup: wszystko super - jak to Wiosna powtorzyla mi pare razy dzis nie bylo sie do czego przyczepic:evil_lol::evil_lol: zobaczymy jak sie tam zaklimatyzuje - oby wszystko bylo dobrze:lol:[/QUOTE] to ten zawał to z przepicia:)
  24. Ja bym dodała jeszcze jedno: "nie będę bekał po zjedzonym posiłku prosto w twarz mojej pani" :D
×
×
  • Create New...