-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='Florentynka']Oj, coś ja patrzę i nie widzę, bo nie doczytałam o tych lochach i się zastanawiałam skąd się wzięły. [/QUOTE] To w ramach kary. [quote name='ULKA12']Tak, mam zamiar jak już będzie zdrowy zamykać go w podziemiach, które na tę okazję mam zamiar wykopać...[/QUOTE] Będzie siedział i uczył się czytać:) Wy macie jakieś wątpliwości, że się nie nauczy? :D
-
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
mmd replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']Ja o tym samym pomyślałam.... Oj boje się zapeszać....[/QUOTE] Yyyyy... nie załapałam w pierwszej chwili o czym Wy:) No tak, nick obiecujący.- 563 replies
-
Mimo perspektywy uwięzienia Pucka w lochach oraz jego wszelakich przygód uważam, że to jeden z najfajniejszych wątków:) I pomyśleć, że wlazłam tu przez przypadek, bo Dzika Figa na moim bazarku nie upilnowała spódnicy i napisała przez kogo...:D Przez tego małego gada, bo akurat się zgubił:)) Jestem pewna, że połączenie ducha Waszego optymizmu i tego daru, co ma Pucek, a moja babcia określała "za głupim szczęście lata" - uchroni łapki gnojka i zagoi się, jak na Pucku:)
-
Z bazarku uzbierało się w końcu ponad 200 (202,50 jakoś), zaokrąglam do 210 i wysyłam:) Bardzo się cieszę:) (oczywiście będę potrzebowała potwierdzenia dotarcia kasy)
-
14 kg psiej głupoty ;) ale szczęście to on ma gnojek jeden wymyśliłyście już karę? :D
-
Jestem Lakusiu...
-
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
mmd replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka']...Nie wiem co to będzie, ale gadomisia mi na mejlu skopała tyłek i mi lepiej ;) więc działamy Ciotki.[/QUOTE] Jeśli to pomaga to mogę jako następna:) BTW: cały czas podglądam;)- 563 replies
-
[quote name='Szarotka']Chyba by trzeba osobiste zaproszenia wyslac.[/QUOTE] z tym sokownikiem czy inną wyciskarką w tle :D
-
Nabyłam kolejny pakiet ogłoszeń:) Zobaczymy, co tym razem... Szarotka walczy jak lew o zagonienie cioteczek na bazarek:)
-
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
mmd replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Ja co przeniosłam to przeniosłam, a Lileczka swoje dwie dniówki ma aktualne, no, skoro się znalazła - tylko się cieszyć :) w poniedziałek powinno dojść -
Z kolejnego bazarku uzbierało się co nieco:) Jeśli dobrze liczę, to będzie jakieś 180:multi: Toffinek może spać spokojnie, a ja poszukam bazarku ogłoszeniowego.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam na Warszawę. Zobaczymy. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlodziutki-nieduzy-piesek-do-adopcji-W0QQAdIdZ227388185[/url] -
Mogę ja, byleby dała się zwabić i miała pomysł.
-
Wlazłam po banerku Dzikiej_Figi - czy Lu_Gosiak wie? Ją znam i wiem, że śląskie regiony... a jak nie ten kierunek to może ma swoich znajomych bliżej.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
To ładny i młody piesek, na pewno znajdzie dom, w dodatku nie jest wielki. Czasem trzeba trochę czasu, ale doczeka się:) Kasa za wrzesień ode mnie powinna dotrzeć w piątek. Zrobię pypciowi gumtree, ale już nie na Łódź i wyróżnię. -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
mmd replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
O choroba, kiepsko. Proszę zatem o przerzut kasy od suni spod Lidla (dopiero po numerze konta się skapowałam, że to ta sama skarbonka). Jeśli sunia się znajdzie, to ja też się znajdę. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[url]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/DSC00046_resize.jpg[/url] Tolo biegi wrzuca:)