Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Przelałam 160 złotych z bazarku na Toffinowe konto:)
  2. Wysłałaś PW do Lulki? Trzeba działać, jeśli jakaś szansa jest.
  3. Zajrzyjcie tu, proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190152-onkowaty-zachudzony-szczeniak-chodzi-po-zoliborzu-potrzebne-wsparcie-na-hotel-i.../page14[/url] tam właśnie było zapytanie o psiaka do półtora roku, który mógłby mieszkać w kojcu. I jeśli ok, to Lulka ma kontakt, a może by też ew. przekierowywała ludzi, którzy chcą psiaka na podwórko.
  4. Zapytam albo lepiej przekieruję dziewczyny tu na wątek. Filip ma 1,5 roku.
  5. Wielkim atutem Filipa jest zamiłowanie do pilnowania. To może być szansa dla niego. Wrzuciłam info o nim na wątek szczeniaka, o którego dzwonili ludzie, bo chcieli takiego szczekacza. Pozostaje trzymać kciuki.
  6. Zrobię mu kolejne wyróżnione gumtree, ale chyba nie na Warszawę. Szczęściło się w Poznaniu, może tam go wrzucę... Domki które chcą psa do pilnowania może by rozważyły Filipa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190268-Rozpaczliwie-szukamy-domu-dla-niby-onkowatego-Filipa-DS-lub-DT-Pilne[/URL]! straszna bida z tym psiakiem, no i brzydki podobno - ale szczeka i lubi mieszkać tylko na dworze. Zrobiłam... na razie powisi bez wyróżnień trochę [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczenie-w-typie-owczarka-dlugowlosego-do-adopcji-W0QQAdIdZ223081483[/url]
  7. ...i można się zabierać za następnego :) amen :)
  8. To nie ja, to dziewczyny, które zrobiły bazarek. Żeby jeszcze coś z tego było... nie wiem, co będzie, wytrzasnąć darmowy DT na dogo to cud - kto ma możliwość to ma i full psiaków. DS tym bardziej. Fundacje podobnie. Jedyna droga to ogłoszenia albo szukanie płatnego tymczasu, tylko coraz trudniej uzbierać deklaracje.
  9. Fajnie ma Tolek - nawet 6 miesięcy nie minęło i zamiast w schronie - chrapie na własnej poduszce. A właściwie jak to się stało Gosiu, że go namierzyłaś?
  10. E tam:) Tolka nie ja wyadoptowałam. Sam sobie domek znalazł. No, prawie sam;)
  11. Biedny psinek. Żadnych nawrotów!
  12. Najbardziej podoba mi się spanie w łóżku:) "Agresywny" Tolek hi hi ;)
  13. Zamówiłam kolejny pakiet ogłoszeniowy.
  14. Ogłoszenia mają pójść jutro. Przyjda zapewne linki aktywacyjne do niektórych stron. Tu spis: 1 kupiepsa 2 kokosy 3 neeon 4 e-gratka 5 tlenek 6 adin 7 cafeanimal 8 top ogloszenia 9 petsy 10 morusek 11 gielda.bai 12 gumtree 13 petworld 14 adopcjapsa 15 olx 16 alegratka 17 eoferty 18 adopcje.org 19 ojej 20 szerlok 21 pajęczyna 22 pineska 23 animalia 24 przygarnijzwierzaka 25 ćwirek 26 ibazar 27 świstek 28 giełdaogłoszeń 29 kupsprzedaj 30 rozgłos.net 31 4.pl
  15. A gdzie znowu Wunię wcięło? ja jakas czasoprzestrzeń co chwilę gdzies wciąga :D Vilola, ja widzę, że Ty masz banerek i coś jeszcze co jest nieaktywne (niepodlinkowane) - może dlatego kolejny nie chce wskoczyć?
  16. Zamówiłam na bazarku ogłoszeniowym pakiet, ale nie wiem kiedy będzie zrobiony, myślę, że do tygodnia trzeba poczekać, to nie ode mnie zależy.
  17. Gosiaku - masz już jakiś typ do schedy po Tolku? :)
  18. Już dwa miesiące smutno
  19. Biedne te starowinki. Im wszystko dokucza: za ciepło, za wilgotno... i nie ma na starość sposobu:(
  20. Jakoś marnie idzie. Do tej pory szczenior znikał zanim jeszcze zaczynałam się martwić. I gumtree jest odwiedzane przez poszukujących psiaka.
  21. [quote name='Martynkowa']Niestety moi rodzice nie chcą się zgodzić na kolejnego psa :( Dlatego u mnie DS odpada, DT też, bo "nie, bo nie" :/[/QUOTE] Taaa - to jest fajny argument:)
  22. Zrobiłam kolejny - tym razem kompletnie bałaganiarski - bazarek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/190536-Pchli-targ-)-Na-hotelowanie-Toffina-otwarte-do-do-1.09[/url].
  23. Toffik, wszyscy sobie gdzieś poszli, a ty sam siedzisz biedoto;)
  24. Wcale źle nie wygląda. Ja bym zmieniła tytuł na taki, że szuka DT i bardzo pilnie ogłoszeń.
  25. [quote name='Dolly2']Nie wiem za bardzo jak to działa więc pytam: czy mogę złożyć deklaracje od września powiedzmy 20 zł, przez pół roku?[/QUOTE] Możesz:) Kajtun się na pewno ucieszy, a ciotka Alice jeszcze bardziej.
×
×
  • Create New...