-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
ta uśmiechnięta gęba oznacza, że krzywda mu się nie dzieje:)
-
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem, czy pani próbowała - ja nie mogłam się dodzwonić. Podałam w swojej korespondencji mail ten "wolontariuszka..." i teraz zamieram:) -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
O dwupaku nic nie doczytałam:) Moto ma ładne fotki i chwyciło. Już poprzednio też ktoś się odezwał. Byleby tylko Asia się znalazła z telefonem. Co znaczy, że abonent nie przyjmuje rozmów przychodzących? -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Kolejny mail od tej samej osoby - wklejam. Napisałam, że Motuś i dzieci to nie najlepszy związek:): [I]Dziękuję za szybką odpowiedź. Piesek by mnie interesował. Wygląda na mieszankę owczarka niem. z labradorem, ale może się mylę. Szukam pieska o aktywnym usposobieniu, do długich, wesołych spacerów i wiernego towarzystwa. Dzieci w domu nie ma więc to żaden problem[/I]. -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Przerzuciłam ogłoszenie na Poznań [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-sredni-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ236970630[/URL] 16.45: ... i dostałam mail w sprawie Motusia, ale się nie cieszcie na razie:) Asiu, jak mogę się skontaktować, skoro Twój nr nie przyjmuje połączeń przychodzących? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']dostałam maila w sprawie adopcji Kajtuna..szczęka mi opadła bardzo...[/QUOTE] Najwyżej pozbierasz z ziemi:) Ważne, żeby Kajtek domku się doczekał. -
[quote name='Florentynka']Ulka...no nie płacz, nie płacz, znajdziemy Ci nowego Pucka, albo coś jeszcze gorszego. Opowiadaj![/QUOTE] Musi być coś gorszego:) No i pojechał, i do kogo będę zaglądać - bardzo proszę - jak znajdziecie Ulce to gorsze to dajcie znać koniecznie;)
-
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Zauwazylam, że Bjutka chyba zamówiła pakiety dla Motusia i Griny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190083-60-og%C5%82oszen-za-10-z%C5%82!-Na-zwierzaki-u-Missieek!-%29/page34?p=15559398#post15559398[/url][/QUOTE] A, rzeczywiście, zamówiła:) Dobrze, że pomyślała o nich:) -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'] MMD - pakiety ogłoszeń - niestety teraz jest tam już sporo zamówień - [url]http://www.dogomania.pl/threads/191834-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-suczki-od-meneli-!-Zam%C3%B3w-66-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82.Do-31.10.2010[/url]. Wczoraj przeglądalam bazarki. Nie znalazlam innego bazarku z ogloszeniami. ([/QUOTE] No i co, może warto zaklepać? Rzeczywiście kolejka ogromna... A może pojawi się inny bazarek już nie wiem. Szkoda, że poprzednio nic z tego nie wyszło. -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Ja się nie boję odezwać tylko co pisać? Znów sprawa ogłoszeń utknęła, a bez tego wiele się nie zmieni w życiu psiaków. Widziałyście może bazarek ogłoszeniowy? -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja widzę (jeśli dobrze widzę), że Czuczek ma bardzo owłosione stopy:D Fajnie wyglądają razem. Tak musiało być, psiaki same zdecydowały:) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']To dobre wiadomości, trzymam kciuki!!! :lol: Tu będzie nowy bazarek dla gagatka, bo pierwszy wcale nie idzie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194459-w-budowie-dla-Kajtuna-%29-do-20.10[/URL] Czy ktoś miły mnie oświeci, jak dodać w podpisie link do bazarku? (słowny, nie bezpośredni?) :oops:[/QUOTE] Tak jak ja mam? Jesli taki, to tak samo jak wstawianie obrazka, później zaznaczasz sobie cały tekst i linkujesz. Linkowanie to kliknięcie na znaczek kuli ziemskiej i wstawienie w okienko adresu wątku z bazarkiem. Prościej się robi niż opisuje:) Kajtunio śliczny, ale ta ślinianka się powiększa na pewno, cholera... -
Czasem warto poczekać, Pucek jest tak wyjątkowy, że dom też musi być wyjątkowy:)
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czuczek używa takich pieluszek: http://www.blizejciebie.pl/pieluchomajtki_super_seni_small_10szt_.html,325_297_298,739,1 jakby był kryzys to dawajcie znać, DT czy DS zwał jak zwał, pupsko Czuczka najważniejsze:) Z głupimi komentarzami też miałam do czynienia, bo miałam psa, który nie słyszał od urodzenia - też było że się męczy i żeby uśpić, bo co to za życie całe na smyczy... A pies załapał sporo gestów, w bezpiecznych miejscach chodził bez smyczy i sam z siebie bardzo się pilnował i jakoś jeśli nikt nie wiedział to nawet nie zauważył, że on jest głuchy. Axel zwany Gluciem przeżył blisko 15 lat rozwalając się po kanapach i na moich kolanach i chyba bardzo rzadko bywał nieszczęśliwy;) Aha - jeszcze ja zyskałam, bo rozwinęła mi się samoistnie mowa ciała - taka psia - zauważyłam, że psy uważają mnie za "swoją" :D Czuczek nie wygląda na cierpiącego z powodu swojej przypadłości i to najważniejsze:) -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Można. Ale za takie sprawki mogą mnie zablokować, a na gumtree mi bardzo zależy, bo wyadoptowało mi się dzięki niemu kilka psiaków. Z innych stronek tylko na warszawskim szerloku miałam sukces. -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Nie można. Po telefonie i innych szczegółach wyłapują, a regulamin zabrania na więcej niż jedno. Za to można zrobić tak, że jak pobędzie na Kraków to za tydzień czy dwa usunę i nowy region. Tak już robiłam. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='joan51']Wreszcie Kajtuś zaczyna mnie zaskakiwać. Jest coraz spokojnieszy i stress out na razie nie potrzebny. Chyba się trochę nasłuchał. Tak trzymać. Spróbuję wysłać trochę fotek.[/QUOTE] Dobrze, że nie jest potrzebny. Oby było już tylko lepiej, nie będzie takiego problemu z adopcją. -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Hmmm, to znaczy, że dwa telefony z samego gumtree, dobrze byłoby dorobić allegro - ja nie mam konta. -
Nie no, co Wy? Ten wątek to super reklama Pucka, sama bym go adoptowała już po lekturze tylko:) A swoją drogą trzymajcie troszkę kciuki: mój mały diabełek, chodząca petarda właśnie jest odjajczany.
-
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
No, wreszcie coś drgnęło. Uda się czy nie uda tym razem, ale widocznie te nowe "domowe" fotki są zachęcające. Czy są już ogłoszenia z bazarku? -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Na tych ostatnich trzech fotkach Tolek ma rozmaślony wyraz pyszczka - widać, że szczęśliwy. Trafiło się chłopczykowi dobrze. Warto było poczekać. -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
mmd replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taka kolej rzeczy, parę dni temu myślałam o Dogusiu, że każdy dzień ma darowany. Miał swój dom i wielką psią rodzinę, co z tego, że nie był to DS, on tego nie wiedział. Śpij, piesku, a tam gdzie jesteś życzę Ci wielkich szalonych gonitw i ogromnych wspaniałych kości do obgryzania. -
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam "dwupakowi" (ze wskazaniem na Motusia) gumtree, bo w to najbardziej wierzę, chociaż Moto tak się zasiedział... [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-sredni-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ235094272[/url]