Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Ale niedobre suki - Nutusiu, musisz jakąś dłuższą mowę umoralniającą palnąć :)
  2. Mam nadzieję, że burze po drodze nie przeszkadzają za bardzo. Ciekawe, jak maluch się odnajdzie w nowym stadzie...
  3. [quote name='zebrazebra']Trzymam kciuki za powodzenie kolejnego etapu misji :evil_lol:[/QUOTE] Cudownie, że ma odwiedziny znowu :)
  4. "Przesyłka" widzę dostarczona :) Cieszę się, że wszystko poszło dobrze i że psiak szczęśliwy.
  5. Przez wyszukiwarkę. Społeczeństwo>>lista użytkowników później szukaj>>wyszukiwanie zaawansowane (trzeba wpisać w odp miejsce miejscowość. Ale z Olsztynka nikogo nie ma. A przynajmniej się nie przyznaje.
  6. I ostrzygli rozczochrańca :) Pięknie wygląda.
  7. Próbowałyście dzwonić? Przecież nie może być tak, że zero info o psie.
  8. No ale on jest pinczerkiem - z tych dużych ;) Pani się nie zna i tyle.
  9. Ten był na moje zamówienie. I taki właśnie chciałam :angryy: Może się nie znam, co? :mad: Wysłałam Kajtowi kasiorkę, dojdzie pewnie w poniedziałek wieczorem :)
  10. [quote name='jola_li']Chciałabym pomóc Tarnerowi, ale z kasą u mnie krucho - dostałam natomiast takie porcelanowe filiżanki, które chętnie przekażę dla psinka :-): [IMG]http://images39.fotosik.pl/947/f7f3f3473b4f40a6.jpg[/IMG] Tu jest więcej: [URL]http://allegro.pl/klimt-pocalunek-zestaw-2-filizanki-prezent-slub-i1663125366.html#gallery[/URL] (u mnie pudełko jest trochę inne) Może ktoś z Warszawy byłby zainteresowany (żeby nie płacić za wysyłkę, chętnie umówię się na odbiór) - cena 26 zł[/QUOTE] Jolu, ja bym była chętna. Mój TZ na to ciężko choruje;) Tylko on bywa w Warszawie wyłącznie we wtorki i jeździ pociągiem, więc gdzieś daleko nie bardzo ma jak dotrzeć.
  11. [quote name='brzośka']ooo, to może ja Ci nasze suczydło na nauki podeślę :cool3:[/QUOTE] Wysyłaj. Założę poprawczak ;) [quote name='santino']Drzwi niezjedzone :) Tzn. zjedzone ale nie bardziej. Za to zeżarł całe pudełko ptasiego mleczka, jak wetka gdzieś je nieopatrznie zostawiła. (...)[/QUOTE] Zdrowy pies :) I normalny ;) Wiadomo, do czego służy ptasie mleczko - ja bym też zeżarła i też trzeba chować. Ubolewam, że nie jade na tę wycieczkę, poznałabym gnojka, co mi wyjął jeden weekend z życia :diabloti: Ale miałam nerwy! Teraz mu wszystko trzeba wybaczać.
  12. No i co nowego? Wszystko na miejscu? Drzwi nie zjedzone? Mój rudy był raczej grzeczny, a ostatnie lata to już cud nie pies. Obecne czarne diabelstwo z adhd zaczyna też być idealne, więc chyba mam talent pedagogiczny ;)
  13. [quote name='Nutusia']Ellig - z kim ty pakt zawarłaś - z diabłem, aniołem czy inną formą pozaziemską?!?!?!?!....[/QUOTE] :diabloti: Ale fajnie, że sunia pojedzie do Ellig znajomych :) Dużo jeszcze ich masz? ;) (podglądałam z ukrycia ;) )
  14. Kajtun dostał od DarkWater :) [FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-w-poszukiwaniu-domu-kiedy-los-si%C4%99-u%C5%9Bmiechnie-na-dobre"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7887/kajti1b.jpg[/IMG][/URL][/FONT] Teraz będe miała obu moich chłopaków w podpisie :)
  15. [quote name='Nutusia']Nie odbiera, bo Rudi pożarł telefonino :) A co mu tam źle?... :)[/QUOTE] Ty weź ciotka przestań straszyć, bo zacznę się bać wchodzić na wątek ;) Nie wszystkie rude psy są takie jak Twoje.
  16. Nic pocieszającego nie da się napisać. Miałam nadzieję do końca.
  17. Zamknęłam bazarzysko - ładnie tam się uzbierało :) A teraz grzecznie mówię "dobranoc" i odmeldowuję się. Rudi, zostaw drzwi w spokoju :)
  18. Ale zgłoście Emkę na tym bazarku - czas do jutra: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-%C5%BBA%C5%81UJ-GROSIAKA-%E2%80%93-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESK%C3%93W-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/url]
  19. A co on taki grzeczny? Przyćpał jak Rudi? ;)
  20. [quote name='Marycha35']Dziewczynki a psiak jest w takim stanie potwornym z powodu wygłodzenia czy konkretnych chorób?[/QUOTE] Pewnie ze wszystkiego po trochu.
  21. Ja też miziam i pilnuję - trochę z oddali, ale w razie czego coś będę kombinować. Nie zostawię biedoty, za milutką mordkę ma :)
×
×
  • Create New...