-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
mmd replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sama nie wiem, co bym zrobiła. Z jednej strony cierpi, ale z drugiej młody jest, tyle ma przed sobą... może włączyć przeciwbólowe i próbować? -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
mmd replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykro strasznie to czytać :( Myślałam, że jak nie jest gorzej to w końcu będzie lepiej. -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino'] edit: bardzo mi się podobają te gify i teraz będę nadużywać ;)[/QUOTE] Do czasu, aż którys z modów tu wpadnie i Was pogoni :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Zamówione kolejne ogłoszenia. Wkleję jak będą :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Nie kracz :) U Ciebie pół domku zeżarte, a nikt eksmisji nie dostał :diabloti:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tu jest:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210336-Bazarek-CEGIE%C5%81KOWO-OG%C5%81OSZENIOWY-na-dwa-cele.-Do-10.07.2011[/url]. jeszcze Rudiego muszę zgłosić. -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A ktoś się interesuje panną na wydaniu? -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Młody psiak, cieszy się że żyje. Nie dość że znajda to jeszcze uratowany, on to doskonale wie, że było kiepsko a jest dobrze - dlatego chce iść do wetki, bo uważa ją za swoją. Będzie pewnie smutny po przeprowadzce, ale sądzę, że niezbyt długo.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie narozrabia :) A nawet jeśli, to jest taki uroczy, że nie sposób na niego się gniewać.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']Małżeństwo ode mnie tez milczy, zastanawiali się jeszcze nad Mokką od koosiek..może wybrali w końcu? Będę dzwoniła do Noska po wieści, to się okaże.[/QUOTE] Nie ma szczęścia to moje słoneczko. Na dniach wyślę za lipiec. -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Gnojek :) Brzośka wykrakała - napisała, że będzie jak Adaś ;) Nie znacie historii Adasia, psiak był w takim stanie, że jak pojechałam do niego - zamarłam z przerażenia, byłam pewna, że umrze. No a teraz Adaś jest taki: [INDENT] [URL]http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg[/URL] [URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL][URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL][URL="http://img219.imageshack.us/img219/3060/napodwrku2.jpg"]:roflt:[/URL] [/INDENT]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
mmd replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sprawdzam, jak tam chłopak. Wierzę, że da radę. -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']mmd, zaszalalas, karma lux z pomarancza doskonala dla psiakow bez alergii no i sama natura:)[/QUOTE] Jak się ma pół jamnika to miesieczny koszt 90 zł, więc szału nie ma ;) A alergię to on ma w kubkach smakowych - wszysto było be ;) Tylko martwię się czy nie za bardzo energetyczna. [quote name='Ellig']Obroze przed nalozeniem trzeba naciagnac to znaczy wziac w dwie rece za konce i "strzelic", wtedy uaktywnia sie.[/QUOTE] A tego nie wiedziałam :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A zainteresowana pani się odzywa? -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Ja się nie popisałam ze zbieraniem podpisów, ale na usprawiedliwienie mam, że wtedy jakis sajgon psi miałam i cos jeszcze - już nie pamiętam. Santino - poprawiałam gumtree w nocy, wstawiłam Twój tekst, ale zmieniłam jedno: o tym, że dobrzy ludzie pomogli zebrać [B]część[/B] na operację. To może odstraszać, ktoś pomyśli, że będzie musiał dołożyć, a każdy chce pieska zdrowego, idealnego i bez długów. Co do karmy - Ellig zna się najlepiej, więc to co radzi, najlepiej kupić. (BTW - Ellig, co sądzisz o Pronature Holistic kaczka? - mój to zaakceptował jakimś cudem, jest dość droga, ale pies maleńki, żre mało ;) )- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
O hepatilu zebrałam - post 505. Mojego poprzedniego psa ładnie "rozbujałam" na tej karmie, ale było to 10 lat temu i nie wiem, jaka ona jest teraz: [url]http://www.telekarma.pl/p51/nutra.nuggets.adult.professional.15.kg.htm[/url]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']hehe...ale to galopujący wątek:) nie wiem czy go dogonisz:eviltong:[/QUOTE] Była taka ciotka od streszczeń ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
mmd replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='brzośka']kochana ciotka z Ciebie :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :) Paula napisała PW, a że lubię rudzielce... Ale już trochę zaczynam nie wyrabiać, głównie organizacyjnie ;) -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
mmd replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To młody psiak - ma szanse. I teraz ma motywację. -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To coś tam to rachunek - jak się kliknie to się pokaże. Skopiuj go na pierwszą czy gdzie tam trzeba. Jutro Ci wyślę konto*). I tak kartą zapłaciłam bo tam takie obyczaje. *) przy okazji będę pamiętać, żeby dorobić Tablicę, taki fajny portal. -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
mmd replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam dziewczynom ogłoszenia. Paula - w 1 poście masz za dużo zdjęć, może być max 5.