Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlodziutka-urocza-Luna-szuka-domu-W0QQAdIdZ295750699[/url] [attachment=1030:6651.attach]
  2. Głupie gumtree nie chce zdania, że Luna jest urocza. Oni mają ustawione wyłapywanie identycznych fraz, telefonów itp., żeby nie dublować ogłoszeń, ale chyba im system zdurniał, bo z Rudim też się uparło, że nowy tekst jest niedozwolony. Na razie to pominę i będę starała się walczyć z systemem.
  3. Lepiej miesiąc, bo taniej wychodzi. Na pewno będziesz miała innego nygusa na podmiankę, jakby Luneta znalazła dom....
  4. [quote name='Nutusia']GRAJ! :) Ellig dała ogłoszenie na takiej specjalnej stronie ;) Pani nadal nie odpowiedziała na mojego maila. Trudno, raz się żyje! Jutro zamówię ten średni pakiet (50 portali zdaje się) i niech się dzieje wola nieba. Allegro jest, najwyżej się przedłuży. Ciocia Mmd zrobi gumtree wyróżnione (ale najpierw prześle mi nr konta :razz:) i DOM MA SIĘ ZNALEŹĆ INO MIG!!!!:evil_lol:[/QUOTE] Treść jest? Sorki, ale jakas przy....a jestem. Ma być tydzień czy miesiąc?
  5. Przytył i uszyska mu do góry latają - zmylił mnie ;)
  6. [quote name='majowa']ja teraz trochę pospamuje może cioteczki wesprzecie dobrą energią [url]http://www.dogomania.pl/threads/210408-SZKIELET-chory-ledwo-%C5%BCywy-zapalenie-p%C5%82uc...-NATAN-prosi-o-wsparcie-na-leczenie[/url][/QUOTE] Byłam i zapisałam sobie wątek. Tylko tam nie bardzo wiadomo, czego potrzeba - nie ma żadnego spisu potrzeb, wszystko na żywioł...
  7. Zmienił się. Nie poznałam go, bo kojarzył mi się z takim sierotą, a rozkręcił się jak bączek :)
  8. No przecież znam :) ale nie poznałam ;) Fajny się zrobił.
  9. Wiem, że teraz jest inny problem, ale przeczytałam o nivalinie i jakby to miało zabrzmieć - uważajcie. Stary pies i sterydy to często złe połączenie. Dokąd da się bez tego obejść lepiej nie dawać. I trzeba wykluczyć wszelkie niewydolności nerek i wątroby najpierw. Przepraszam, nie chcę straszyć.
  10. Jest większy niż wygląda na zdjęciach. Myślałam, że to maluch max 15 - mój waży 10, a jest napakowany jak Pudzian ;) A w ogóle jakiś odzew z ogłoszeń?
  11. To robimy? Bo sie pogubiłam, czy czekamy... Nutusiu, mam grać? ;)
  12. [quote name='Ellig']Pewnie, niech pomoc idzie dalej.....:)[/QUOTE] Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że tyle się uzbiera i tu, i na FB... Najważniejsze, że zdrowieje pięknota :)
  13. [quote name='santino']Wobec tego chyba można póki co wycofać wniosek z kundelkowej skarbonki...[/QUOTE] Myślę, że tak, niech inne bidy korzystają, tam zawsze wielu potrzebujących. Najwyżej zrobimy następny bazarek jakby coś było potrzeba, no a w razie czego zawsze można do Kundelków pójść później (oby nie - już chyba wystarczy zawirowań). Karma jeśli dla "wątrobowców" będzie kosztowała trochę więcej chyba, ale to wielkie worki. Ile waży Rudi?
  14. Melduję, że jak dotąd na bazarku uzbierało się ponad 280 zł :)Wygląda na to, że punkt "Spłacić długi" udało się zrealizować ;) Teraz już tylko zadanie o kryptonimie DOM :)
  15. [quote name='Nutusia']Nie podoba mi się słowo "prawie" w powyższej wypowiedzi!!!![/QUOTE] "Prawie" oznacza margines na goopich ludzi, którzy się nie znają ;)
  16. Z tymi obrobionymi fotami od Avii sukces prawie murowany :)
  17. Dziwnie będzie - przyzwyczaiłam się do wątku Rufusa :) No, ale taka kolej rzeczy - w końcu do domu każdy musi iść :)
  18. [quote name='Ellig']Bardzo dziekuje za sprawozdanie.....Kurka wodna nie wiem dlaczego tak przezywam adopcje Stefana:)[/QUOTE] Padło i na Ciebie :) Zawsze w końcu jest taki pies, który jest "bardziej" niż inne.
  19. [quote name='agata51']mmd, dziękuję za zaproszenie. Nawet nie próbuję przeczytać wątku - może kiedyś mi się uda. Wystarczy, że jest żólty i ma uszy do zakochania. Na razie żadnych deklaracji nie składam, dobrych słów macie pod dostatkiem, więc na bazarek polecę.[/QUOTE] Dzięki, że jesteś :) Rudi już faktycznie wyszedł na prostą dzięki skumulowanej dobrej energii (o okrągłych puchatych bestiach nie wspomnę nawet ;) ) - ale zaglądaj, bo wątek po drodze od rozpaczy do euforii nazbierał dobrych duszków i fajnie tu jest po prostu :) Santino - skąd wzięłaś braciszka? ;)
  20. Brawo, Kaluszek :) A Rykitka ściskam leciutko ;)
  21. Avii, podkładasz się :) Teraz będę do Ciebie po prośbie łazić ;)
  22. [quote name='majowa']pewnie :) ciesze się, że się przydadzą fanty[/QUOTE] Zawsze wszystko się przyda :) Wielkie dzięki! Ale mam wieeelki bazar ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210483-YR-Escada-Gino-Rossi-Perfumowo-filmowo-i-ciuchowo-na-Rudiego-do-7-lipca[/url]
×
×
  • Create New...