Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. A może najprościej byłoby powiedzieć temu panu Pawłowi, że psiaki będą z Marusią w punkcie A i żeby po nie podjechać zamiast wozić je z punku A do punktu B. Skoro człowiek sam zaoferował transport i dowiezie je w NS na miejsce to może i odbierze je w Warszawie? Może to wszystko niepotrzebnie z góry jest komplikowane? Ellig trzeba wysłać dodatkowo 70 zł za opłaty autostradowe - przecież napisała. I nie dawajcie się emocjom, bo to niczemu nie służy.
  2. Niebieska obróżka - Otis; czerwona - świnek morski :)
  3. Młody i malutki - a w weekend pewnie ludzie na działkach byli. Może go ktoś zabrał do domu. Dobrze by było rozwiesić dużo ogłoszeń z prośbą o informację. Ktoś go musiał widzieć.
  4. Może to ta sama pani? Skąd jest, jeszcze nie wiem, bo napisała a ja odpisałam, właśnie pytając o to. Na razie cisza. Ale gumtree na Warszawę było, więc to możliwe.
  5. Dostałam taki mail z ogłoszenia z gumtree [I]Witam serdecznie. kocham psy jak własne dzieci.mam 45 lat i dom z ogrodem na wsi.Chetnie przyjmę te biedne sierotki,mame i synka.Żal mi serce ściska jak widzę te zdjęcia.Proszę o kontakt.Pozdrawiam Państwa[/I]
  6. [quote name='ataK']Rany Boskie... Przywoźcie je razem...[/QUOTE] Macia ma dwóch chłopaków, a Ty będziesz miała dwie dziewczyny :) Wspaniale, że ja weźmiesz :) A matka pojedzie za kilka dni do Poznania, jak rozumiem. A na razie do Azylu. Oby ja złapali.
  7. I co z tym nadprogramowym szczeniakiem? Kto da DT?
  8. Ja bym chciała jakąś fotę ;) Stęskniłam się.
  9. [quote name='Ellig']Dziewczyny kto bedzie czekal miesiac na przesylke z bazarku? Albo trzeba zrobic pozniej albo zrobic dwa bazarki:)[/QUOTE] Może być i dwa - ja się dostosuję :)
  10. Ktoś należy do Sterylkowej Skarbonki?
  11. Już wysłałam pieniądze. Dobrze, że już jutro będą bezpieczne :)
  12. Chciałabym :) Rudi ciągle nie ma zabezpieczenia na dłużej, a jakby się uzbierało trochę, można by się przestać martwić na jakiś czas.
  13. To zrobię do 10 września i już.
  14. A na długo jedziesz? Ja bym zrobiła taki bazarro np. od 15 sierpnia do 5 września. To nic, że będzie z tydzień martwy sezon, ale ci co wyjeżdżają zdążą się załapać w którymś momencie. W takim razie wysyłki by były po 6 września.
  15. [quote name='Isadora7']Super to szukamy domku i deklaracji jeszcze - myślę o diagnostyce skóry jamniczki i generalnie odrobaczeniu, szczepieniu, sterylce.[/QUOTE] Trzeba zrobić jakieś założenie/kosztorys i na FB napisać. Tam dużo dobrych ludzi się kręci. A jamnik to taki pies co go prawie każdy lubi :)
  16. [quote name='lucySxy']Rodzice Zuzi doloza reszte! hurra!! jamniole jada jutro do DT ,Zuzia je zawiezie , wszystko uzgodnione.[/QUOTE] Fajni rodzice! Uwielbiam takie szybkie akcje :) To poproszę nr konta, przy okazji za ciacha zapłacę.
  17. Dziewczyny zajrzyjcie - dwa wywalone jamniory, ten chłopak jest zupełnie jak mój Kelbi :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211693-Dwa-jamniki-porzucone-na-dzialkach[/URL] a tu są na FB [url]https://www.facebook.com/event.php?eid=237839649580336[/url]
  18. Dołożę 50 jednorazowej i pomyślę kogo ściągnąć.
  19. No ciotka, siedziałaś cicho i majstrowałaś :) Gumtree wyróżnione na tydzień ode mnie :) Nie wiem, kto ma prawa autorskie do tekstu, ale podprowadziłam w dobrej wierze ;) [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-JAMNIKI-Bonnie-i-Clyde-juz-was-nie-kochamy-bo-sa-wakacje-W0QQAdIdZ300469437[/URL]
  20. Przeklejam, bo na razie niewiele wiadomo. jakieś pomysły? [quote name='lucySxy']Dostalam taka informacje na forum Bassety-Adopcje xxxxxxxxx Witam. Wczoraj wieczorem dowiedziałam się, że ktoś znalazł dwa jamniki. Zostały one porzucone W PUDEŁKU i zostawione przy działkach rekreacyjnych, nieopodal mojego miejsca zamieszkania. Byłam dzisiaj, żeby zobaczyć, w jakim stanie są pieski. Jest to suczka, wiek około 7 lat i jej młodziutki synek (ma kilka miesięcy). Są one w typie miniaturki jamnika. Są zadbane i dobrze odżywione. Ludzie z pobliskich działek co jakiś czas je dokarmiają. Pieski są przyjazne, ufne i bardzo radosne. Jak tylko widzą jakichś ludzi, od razu biegną, żeby się z nimi przywitać. Proszę o wskazówki, co mogłabym dla nich zrobić. Niestety nie mogę ich wziąć do siebie, ponieważ mam już dwa bassety i nie będzie nas stać na to, aby wykarmić tak liczną gromadkę. Napisałam już do fundacji jamników i mają umieścić informacje i zdjęcia na swojej stronie. Może znacie jakiś dom tymczasowy w okolicach Piaseczna lub Warszawy? [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4324/p1040967r.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/basset7"]basset7[/URL] at 2011-07-22 [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/689/jamnik21.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/basset7"]basset7[/URL] at 2011-07-22 [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5072/jamnik22.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/basset7"]basset7[/URL] at 2011-07-22 [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8624/jamnik1q.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/basset7"]basset7[/URL] at 2011-07-22 [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4461/jamnik1.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/basset7"]basset7[/URL] at 2011-07-22 [B] prosze o pomoc dla tych psow- kontakt do mnie 509 483 909[/B] .[/QUOTE]
  21. Zapiszę sobie. Ten czarny wygląda zupełnie jak mój. Isadora wie? Danka wie? One najwięcej działają w jamniczych sprawach. Tego chłopaczka czarnego dałoby się chyba szybko wyadoptować, gorzej z sunią, ale to też nie koniec świata. Da się zrobić więcej zdjęć? Moge im porobić i pokupowac ogłoszenia.
  22. Czupurek to ta świnka morska? :) Dobrze by było założyć im oddzielny wątek zanim się wszystko pomiesza. 3 DT i jeszcze mama-husky - nikt tego nie ogarnie :) Żal tylko tej bidy, co sama została, ale jak już trafi to ataK zostanie jej wynagrodzone to pewnie z naddatkiem.
  23. [quote name='Lu_Gosiak']Raja nie przytyła, tak tylko grubo wyszła na tym zdjeciu;)::diabloti:[/QUOTE] No widzisz, nie pomyślałam o tym :)
  24. Czemu tu nikogo nie ma? Co to za porządki? ;) Mi blisko do jamników, ale bassety to takie jamniki, tylko wszystkiego mają więcej :)
×
×
  • Create New...