-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Dopchnęłam :) Opuściłam szalik i bieliznę. Jakby jeszcze coś pozostawało, a będziesz chciała na jakiegoś psiaka, to ja wystawie, bylebyś na pytania odpowiadała i wysłała wszystko :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Nie dojechałam do srebra, bo mi się miejsce na amen skończyło. Zrobiłam wielkie przemeblowanie tam :) Zobaczymy, co się sprzeda i pomyślimy później co dalej - kończy się 7 lipca. A link kochana do bazarku jest u mnie w podpisie. Straszniście dziękuję :):):) edit: kazali mi jeszcze dopychać :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Oki, to zaczynam podbieranie :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Chętnie bym dołączyła do istniejącego, ale nie mam już gdzie, choroba.... Pokombinuję. edit: Postaram się, ale to wcale nie resztki, jest tego od groma :) edit2: dobra, przynajmniej część uda się teraz przechwycić :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='AniaGucio']:) Życzę mu zdrówka i kochającego domku!![/QUOTE] Pracujemy nad tym :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
A po co hormonami go faszerować? Jeszcze mu wyrosną jakieś za przeproszeniem - cycki ;) Dojdzie do siebie, odpasie się i ciach.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Kundelkowa Skarbonka jest tu: [SIZE=1][URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/URL] :) [/SIZE]A swoją drogą to chłopinę trzeba będzie jeszcze odjajczyć ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']Dzięki...czyli jutro będę negocjować:) każdy grosz się przyda.:) Dobrej nocki życzę:)[/QUOTE] A ja jeszcze nie poparłam, bo najpierw gadałam z WiosnaA o kundelkowym bazarku, a później z Nutusią o jeszcze innym bazarku :D- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']Myślę ,że na 100% coś tam użebramy:razz: EDIT: Wniosek złożony:)[/QUOTE] To zaraz lecę poprzeć ;) A bazarek na Kundelki się szykuje, zrobimy z Anią i będzie duuuży:) [quote name='brzośka']No, dokładnie! I oby się wszystko tak dobrze jak u Adasia skończyło :loveu: właśnie sobie Rudiego na FB udostępniłam :p[/QUOTE] Ciekawe, czy będzie tak skakał ;) [quote name='Agata P']Rudi ogłoszony na: (...) powodzenia psiaku ,żeby szybciutko najlepszy domek cię wypatrzył.......... [/SIZE][/FONT][/QUOTE] Rany, ile ogłoszeń :) [quote name='Ellig']Marta pomoze, wierze w to:)[/QUOTE] Na pewno :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']no trza do Kundelkowej Skarbonki jak Marta wróci:) ale musimy mieć dane,że kasa potrzebna- u pani Prezes nie ma żartów:)[/QUOTE] Myślałam o tym, ale nie bardzo mi wypada chyba, bo dopiero wyciągnęłam dla Batmanka od Kalvy 250 złotych. Ty też jestes w Skarbonce. I Jola - może nas poprze? ;) BTW ciągle myślę o bazarku na Kundelki i ciągle coś mi wypada...- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']mmd , czuwaj, czuwaj:)Sciskanko!:)[/QUOTE] Kiedyś ukończyłam szkoły w tym kierunku i choć studia mam insze to ja księgowa i bankier całym sercem ;) Nikus - jaki pomysł? :razz:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
A wydatki jeszcze policz ;) I chyba na wątku Rufusa trzeba potwierdzić...- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
No, na tym wątku emocji nie brakuje :) - jak słusznie Brzośka zauważyła. Takiej galopady nie miałam od czasu Adasia z wyrwaną pupą.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']jakie leki potrzebne? Może coś mam lub wykombinuję? pisz apel na moim bazarro[/QUOTE] [quote name='mari23']ja mam to samo pytanie - jakie leki? jeżeli "ludzkie" jakieś - mogę gratis załatwić, wątrobowe chyba mam nawet jakieś po Kreciku [*] i poproszę o nr konta - dużo nie mogę, ale choć trochę dorzucę Rudemu zajrzałam tu na zaproszenie Nutusi, ze szczęśliwego wątku Azorka - oby i ten watek miał szczęśliwe zakończenie ![/QUOTE] Jeszcze to wyciągnęłam bo mogło zaginąć w gąszczu postów. Jeśli coś potrzebne....- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino'][CENTER][B][COLOR=darkred]Kolejna dobra wiadomość!!!!![/COLOR][/B] [B]Pani Ania napisała mi maila tej treści: "[I]Wszystko w porządku. Moje psiaki były szczepione na parwo więc nie ma obawy[/I]."[/B] :smilecol: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :bigcool::bigcool::bigcool: :laola:[/CENTER][/QUOTE] No to luzik :) DT jest, DS też się znajdzie. [quote name='Panca']niezmiernie sie ciesze ze Rudi zwalczyl parwo i wlasnie sie zorientowalam ze w tych emocjach pisalam o babeszjozie i imizolu ( surowicy przeciw babeszji) co ze mnie za gapa ;) najwazniejsze jednak ze Rudi zdrowieje -poprosze numer konta do przelewu[/QUOTE] Zastanawiałam się, kiedy się skapujesz :) Chociaż wtedy jeszcze mi do smiechu nie było.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']ja ogłaszam na mazowieckie Wa-we ,żeby się nie dublowały proponuję na inny rejon[/QUOTE] To będą na Trójmiasto. Gumtree mam na Warszawę, ale jak wygaśnie wyróżnienie przeniosę. Za jakieś 3 tygodnie i tak trzeba będzie zaczynać zabawę od nowa. No chyba że Rudi znajdzie domek :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Też się zastanawiam czemu nie rude :) One sto razy gorsze zarazy ;) Kciuki też trzymam. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Alice, dzięki za link do bazarku - widzę, że "nosisz" :) Kajtun na razie jakoś zabezpieczony, a tamten biedak nie miał ani grosza. Ale już jest lepiej :) Kajtunowi zamówiłam pakiet, ale wolno tam idzie. Oczywiście później zamówię kolejny, bo co z gadem zrobić? :) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']allegro dla malucha [URL]http://allegro.pl/nikt-nie-ma-takich-uszu-a-rudi-nie-ma-domu-i1700938995.html[/URL] ogłoszenia w trakcie robienia;)[/QUOTE] To fajnie, będzie komplecik :) Ja jeszcze może będę miała od ewatonieja trochę ogłoszonek.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Dołożyłam kilka ciuchów - wpadły mi w łapki. Już nie liczę, że do nich schudnę :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Eee, da radę :) Już daje radę. Teraz tylko długi trzeba popłacić i dom znaleźć, ale co to dla nas :diabloti:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nowy, zmniejszony banerek. Poprzedni posiałam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203523-Czy-w-Kampinosie-s%C4%85-wilki-Jest-szansa-na-ratunek-B%C5%81AGAM-O-DEKLARACJE%21%21%21"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2016/ba2j.png[/IMG][/URL] -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, zaraz wyruszam na poszukiwania :) [SIZE=1]Chyba zepsułam banerek Lupusa. Porządki robiłam w trakcie bazarku.... Wstawisz sobie czy mam się włamać? ;)[/SIZE]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
To jeszcze ze poprzednim tekstem, z bazarku, z 28 czerwca, chyba też jeszcze ze starymi średnimi zdjęciami, ale wklejam dla porządku: [SIZE=1] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]1. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,35537,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...5537,Lw==.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]2. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=39083[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]3. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/roczny-rudi-grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom,ida8bf44fr1e2e1.html"]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przy...44fr1e2e1.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]4. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/62866/Roczny-Rudi---grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/628...y-prosi-o-dom/[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]5. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Roczny-Rudi-grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ293767664"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ293767664[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]6. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=221075934&ts=1309188187"]http://warszawa.olx.pl/item_page.php...&ts=1309188187[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]7. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://owi.pl/"]http://owi.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]8. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/komentarze/Roczny_Rudi_grzeczny_niek_Aga_11_06_27#comm"]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzad..._11_06_27#comm[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]9. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/62866/Roczny-Rudi---grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/6...y-prosi-o-dom/[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]10. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]11. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://adsy.pl/"]http://adsy.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]12. [/SIZE][/FONT][SIZE=1]http://www.adopcje.org/ oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]13. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.pomocna.com.pl/"]http://www.pomocna.com.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]14. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.ojej.pl/"]http://www.ojej.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]15. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=176363[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]16. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudi,42667"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Rudi,42667[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]17. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://allezoo.pl/item.php?id=2701&mode=1[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]18. [/SIZE][/FONT][SIZE=1]http://adoptujemy.pl/ oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]19. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=23968&ti=MQ[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]20. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja17755_roczny-rudi-grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom.html"]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja17755...osi-o-dom.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]21. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.offer.pl/show.php?id=10636[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]22. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://ogloszenia.com/mazowieckie/warszawa/oferty[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]23. [/SIZE][/FONT][SIZE=1]http://www.pineska.pl/ oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]24. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.pajeczyna.pl/"]http://www.pajeczyna.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]25. [/SIZE][/FONT][SIZE=1]http://www.lento.pl/ oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]26. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://tablica.pl/"]http://tablica.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]27. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]28. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art21578,roczny-rudi-grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom.html"]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art...osi-o-dom.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]29. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=24304&n=Roczny-Rudi---grzeczny,-niekonfliktowy-prosi-o-dom"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...wy-prosi-o-dom[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]30. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.przygarnij.pl/index.php?action=SHOW&id=3079[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]31. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=12967&catid=77&Itemid=11"]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?pa...d=77&Itemid=11[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]32. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/37918.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]33. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/37918.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]34. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://sloniu.pl/"]http://sloniu.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]35. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.tusprzedaj.pl/"]http://www.tusprzedaj.pl[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]36. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/roczny-rudi-grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/roczny-r...osi-o-dom.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]37. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://wybierzmiska.pl/"]http://wybierzmiska.pl[/URL] oczekuje [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]38. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=4886"]http://zakurzone.pl/object.list.go?c...04_003&id=4886[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]39. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.123info.pl/ogloszenia/1151/Roczny_Rudi_grzeczny_niekonfliktowy_prosi_o_dom"]http://www.123info.pl/ogloszenia/115...wy_prosi_o_dom[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]40. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID/5/cPath/27_80/iID/2707"]http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID...27_80/iID/2707[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]41. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/1361/name/oddam-do-adopcji-roczny-rudi-grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom-warszawa.html"]http://www.zwierzaki.a4z.pl/objects/...-warszawa.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]42. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/25728/[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]43. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1988233-roczny-rudi-grzeczny-niekonfliktowy-prosi-o-dom/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1988...y-prosi-o-dom/[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]44. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.zwierzeta.swiatogloszen.net.pl./index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=3307&catid=8&Itemid=0"]http://www.zwierzeta.swiatogloszen.n...tid=8&Itemid=0[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]45. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.ogloszeniagratis.pl/3254_roczny_rudi___grzeczny__niekonfliktowy_prosi_o_dom"]http://www.ogloszeniagratis.pl/3254_...wy_prosi_o_dom[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]46. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.xogloszenia.pl/ogloszenie/42016-roczny-rudi-grzeczny-niekonfliktowy-p-anonse.htm"]http://www.xogloszenia.pl/ogloszenie...y-p-anonse.htm[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]47. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://zoologiczne.targi.pl/ogloszenie,20110628212748,roczny_rudi__grzeczny_niekonfliktowy_prosi_o_dom.html"]http://zoologiczne.targi.pl/ogloszen...osi_o_dom.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]48. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,629673.html[/URL] [/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=1]49. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=164752&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] [/SIZE] [FONT="][SIZE=1][URL="http://www.tablica.com/index.php?typ=4&rodzaj=1&cenap=&cenak=®ion=7&data=0&kat=4&pkat=18&akcja=search&szukaj.x=46&szukaj.y=18"]http://www.tablica.com/index.php?typ...46&szukaj.y=18[/URL][/SIZE] [FONT=Verdana] I te pilnowanie przeze mnie: [SIZE=1][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nikt-nie-ma-takich-uszu-A-Rudi-nie-ma-domu-a-chcialby-miec-W0QQAdIdZ293568489[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/nikt-nie-ma-takich-uszu-a-rudi-nie-ma-domu-a-chcialby-miec-IDb38d.html[/URL] [/SIZE]Nie mogę zmienić treści na nową w gumtree, chyba już gdzieś jest ogłoszenie z nową. 4 lipca: [/FONT][/FONT]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=223220622&ts=1309779564 [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,35878,Lw==.html[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/16680_Nikt_nie_ma_takich_uszu_.html[/url] [FONT="][FONT=Verdana] Agata P zrobi allegro i może jeszcze trochę ogłoszeń. Na pewno warto jeszcze dorobić (poszukam), bo są nowe fajne zdjęcia.[/FONT] [/FONT]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Tak, to z początku wątku. Alice musiala nie zdążyć odpisać. W jej imieniu dziękuję :)