Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='Nutusia']I ja też! I tylko dodam, że tego dnia o... Marie Magdaleny chodzi :) Butków szkoda, bo śliczniaste... Ja też mam kilka par na bazarek - różne różniste - możemy bucikowo wystawić :)[/QUOTE] Tego dnia głównie jawnogrzesznice świętują :evil_lol: Ale nie my, bo na nas wołają E.Wedel :evil_lol: Z butkami byłoby cudnie :) Ja bym i tak dołożyła wszystko co już było (bo łatwo i prosto to się robi) bazarek im większy, tym łatwiej o klienta. No i z Ellig tak rozmawiałyśmy, że w okolicy 10-15 sierpnia, bo się wakacyjne wyjazdy już pokończą. Więc jakby co - to można już powolutku sobie szykować, bo czasu jest sporo. Ja wszystkim zainteresowanym przypomnę się w okolicy 10 sierpnia.
  2. Mi też się wydaje, że inaczej rozumiem termin 'odchudzanie', ale co tam... :diabloti: Oby tylko jej się z serduchem nic nie porobiło od tej spasłości, bo poza tym chyba wszystkim się podoba :razz:
  3. Wspaniale :)
  4. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1438/obraz032tt.jpg[/IMG]
  5. Bierz Kajtuna. Jak samowolka to samowolka :)
  6. Jak już przy butach jesteśmy... Santino - Tobie zostały te zarąbiste buty z bazarku. Może by tak połączyć kilka dogociotek i w połowie sierpnia coś większego wystawić na Rudaska? Nutusia coś miała, Majowa coś miała, na moim zostało kilka rzeczy.... Tylko trzeba by zgrać wszystkich w czasie. A Rudi nie miał dzisiaj jechać do domku na sprawdzenie?
  7. [quote name='alice midnight']no no no, tylko nie chujki żadne proszę ja Ciebie.... :)) taaak..Kajtulo Alpinista..może Kamiński na jakie K2 by go zabrał... do sklikania rano![/QUOTE] Odpadłam niestety wcześniej :) BTW: nie wyrażaj się :diabloti:
  8. Co tam buty! Wczoraj alice zebrało się na wspominki u Kajtuna i proszę: [quote name='alice midnight']f(...) kurde..drzwi zjadł..a pamiętacie co Kajtun w Bobrowcu zrobił? hahah aż się na głos zasmiałam i szczury mi uwagę zwróciły że to przecież cisza nocna... [B]zeżarł filar i ściankę[/B] :rolleyes: to jest to![/QUOTE] Piesek 12 kilogramów :diabloti: Na bazarku ksiązkowym biją się o Ignaca ;) Paderewskiego zresztą. Kto by pomyślał? :D
  9. Dla mnie najlepsze było jak wylazł przez okno w nocy. Jest tylko jeszcze jeden taki akrobata na dogo, o którym wiem :) Naprawdę nie pojmuję co tak tych ludzi odstrasza. To, że pies może nabałaganić nie jest przecież końcem świata. Zachorować też każdy może. Kajtun nie jest jakiś wyjątkowo uciążliwy, my sobie podśmiechujki robimy, ale takich jak on są całe stada.
  10. Tak mi żal tej psinki, każdej żal, ale ta biedulka z domu do schronu :( Nigdy nie zrozumiem, jak tak można.
  11. Rudi też już pokazuje różki ;) Dziurę w drzwiach wygryzł i łaził po lecznicy :diabloti: A Kajtuna nie da się nie kochać, tylko te ludzie takie durnowate. Jakby zrobił 30 rundek wzdłuż płotu, podarł paszczę, to by był jak aniołek :evil_lol: Ale ruch się zrobił na bazarku ;)
  12. [quote name='santino']Zapiszę sobie Kajtka choć nie wiem kiedy nadrobię cały wątek:roll:[/QUOTE] Pomyślałam że wątki Ci się porąbały :) Historia Kajtunka jest streszczona na samym początku. Kajtun jest śliczny, kapryśny i lubi robić demolki. Lubi też zapolować na czyjąś kostkę lub rękę. Nie wiadomo, co jego ryjkiem i nikt go nie chce - to tak w największym skrócie :)
  13. Ale świrus - to stepowanie jest powalające :diabloti: Dorosły pies :diabloti:
  14. Tak czy owak, powiało optymizmem :) Bardzo się cieszę, że idzie do przodu. Z transportem może coś się trafi, okres wakacyjny jest. Za kilka dni zacznę słać kasę z bazarku do Skarbonki, więc chociaż teraz jest pusto, to myślę, że stamtąd też przyjdzie troszkę.
  15. No teraz to moja dusza księgowego jest zaspokojona :) Cały dzień myślałam, gdzie ta kasa polazła ;) Ale super! Ellig znowu wyczarowała cud :)
  16. Widziałam to już u Jamora :) Mądry piesek, kombinuje, gdzie tu pupsko wygodnie posadzić ;) Cały czas do Was zaglądam, mając nadzieję oczywiście.
  17. Mam nadzieję, że trochę tam ruszy, bo wiatr hula ;)
  18. 30 tymczasów! Niezły wynik :)
  19. Obecnie w ofercie jest 3 miesięczna sucz, którą Santino wytrzasnęła - info u Rudiego :) Pewnie będziesz kolejny plakacik wieszać :diabloti:
  20. Nie bardzo wiem jak, bo to chyba nie jest wydarzenie, tylko u Magdy wisi....
×
×
  • Create New...