-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']I ja też! I tylko dodam, że tego dnia o... Marie Magdaleny chodzi :) Butków szkoda, bo śliczniaste... Ja też mam kilka par na bazarek - różne różniste - możemy bucikowo wystawić :)[/QUOTE] Tego dnia głównie jawnogrzesznice świętują :evil_lol: Ale nie my, bo na nas wołają E.Wedel :evil_lol: Z butkami byłoby cudnie :) Ja bym i tak dołożyła wszystko co już było (bo łatwo i prosto to się robi) bazarek im większy, tym łatwiej o klienta. No i z Ellig tak rozmawiałyśmy, że w okolicy 10-15 sierpnia, bo się wakacyjne wyjazdy już pokończą. Więc jakby co - to można już powolutku sobie szykować, bo czasu jest sporo. Ja wszystkim zainteresowanym przypomnę się w okolicy 10 sierpnia.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wspaniale :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Bierz Kajtuna. Jak samowolka to samowolka :) -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
mmd replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przykro bardzo. -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :))- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Jak już przy butach jesteśmy... Santino - Tobie zostały te zarąbiste buty z bazarku. Może by tak połączyć kilka dogociotek i w połowie sierpnia coś większego wystawić na Rudaska? Nutusia coś miała, Majowa coś miała, na moim zostało kilka rzeczy.... Tylko trzeba by zgrać wszystkich w czasie. A Rudi nie miał dzisiaj jechać do domku na sprawdzenie?- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']no no no, tylko nie chujki żadne proszę ja Ciebie.... :)) taaak..Kajtulo Alpinista..może Kamiński na jakie K2 by go zabrał... do sklikania rano![/QUOTE] Odpadłam niestety wcześniej :) BTW: nie wyrażaj się :diabloti: -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Co tam buty! Wczoraj alice zebrało się na wspominki u Kajtuna i proszę: [quote name='alice midnight']f(...) kurde..drzwi zjadł..a pamiętacie co Kajtun w Bobrowcu zrobił? hahah aż się na głos zasmiałam i szczury mi uwagę zwróciły że to przecież cisza nocna... [B]zeżarł filar i ściankę[/B] :rolleyes: to jest to![/QUOTE] Piesek 12 kilogramów :diabloti: Na bazarku ksiązkowym biją się o Ignaca ;) Paderewskiego zresztą. Kto by pomyślał? :D- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
mmd replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy! -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dla mnie najlepsze było jak wylazł przez okno w nocy. Jest tylko jeszcze jeden taki akrobata na dogo, o którym wiem :) Naprawdę nie pojmuję co tak tych ludzi odstrasza. To, że pies może nabałaganić nie jest przecież końcem świata. Zachorować też każdy może. Kajtun nie jest jakiś wyjątkowo uciążliwy, my sobie podśmiechujki robimy, ale takich jak on są całe stada. -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
mmd replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Tak mi żal tej psinki, każdej żal, ale ta biedulka z domu do schronu :( Nigdy nie zrozumiem, jak tak można. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Rudi też już pokazuje różki ;) Dziurę w drzwiach wygryzł i łaził po lecznicy :diabloti: A Kajtuna nie da się nie kochać, tylko te ludzie takie durnowate. Jakby zrobił 30 rundek wzdłuż płotu, podarł paszczę, to by był jak aniołek :evil_lol: Ale ruch się zrobił na bazarku ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino']Zapiszę sobie Kajtka choć nie wiem kiedy nadrobię cały wątek:roll:[/QUOTE] Pomyślałam że wątki Ci się porąbały :) Historia Kajtunka jest streszczona na samym początku. Kajtun jest śliczny, kapryśny i lubi robić demolki. Lubi też zapolować na czyjąś kostkę lub rękę. Nie wiadomo, co jego ryjkiem i nikt go nie chce - to tak w największym skrócie :) -
Tak czy owak, powiało optymizmem :) Bardzo się cieszę, że idzie do przodu. Z transportem może coś się trafi, okres wakacyjny jest. Za kilka dni zacznę słać kasę z bazarku do Skarbonki, więc chociaż teraz jest pusto, to myślę, że stamtąd też przyjdzie troszkę.
-
No teraz to moja dusza księgowego jest zaspokojona :) Cały dzień myślałam, gdzie ta kasa polazła ;) Ale super! Ellig znowu wyczarowała cud :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że trochę tam ruszy, bo wiatr hula ;) -
30 tymczasów! Niezły wynik :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Nie bardzo wiem jak, bo to chyba nie jest wydarzenie, tylko u Magdy wisi....- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with: