-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ja też zaoffuję... Jeśli macie chwilę - zajrzyjcie. Psiak już, już miał jechać do DS i zachorował na prawo - walczy o życie!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ma-PARWO%21%21%21%21%21-jest-w-b.-z%C5%82ym-stanie%21%21%21%21-B%C5%82agam-o-wsparcie-na-leki.?p=17174925#post17174925"]http://www.dogomania.pl/threads/2062...5#post17174925[/URL][/QUOTE] A tu stworzyłam bazar na biedaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210483-Perfumowo-filmowo-i-ciuchowo-na-Rudiego-do-7-lipca[/url] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1244']Jeśli potrzeba ogłoszeń -zapraszam na bazarek - dochód przeznaczony na utrzymanie i leczenie oneczki Emki [url]http://www.dogomania.pl/threads/209418-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-hoteik-dla-Emki-i-leczenie-Livii[/url][/QUOTE] Już byłam i nabyłam ogłoszenia dla Kajta :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Oby było coraz lepiej! :) A ja zapraszam na skromny bazarek dla Kajta, Cielaka i Duni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210470-***Bi%C5%BCuteria-USB-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Kajtuna-Cielaka-i-Duni%C4%99-do-11.07.?p=17177718#post17177718"]http://www.dogomania.pl/threads/210470-***Bi%C5%BCuteria-USB-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Kajtuna-Cielaka-i-Duni%C4%99-do-11.07.?p=17177718#post17177718[/URL][/QUOTE] Będę podnosić i proszę o to samo. Teraz - wyjątkowo- nie na Kajtunka, ale tam katastrofa :( [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=blue][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210483"]Perfumy, ciuchy, filmy, buty - do 7.07[/URL][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Jak chcesz to już się podłączaj, bo sobie zrobiłam rezerwację. O ile masz porobione zdjęcia. jak nie - to zrobim kolejny.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Ingo, dziękuję :) Tam już jest kilka psiaków zgłoszonych, jeden na pewno w jeszcze większej biedzie. Nie będziemy im odbierać szansy. Robię bazarek na Rudiego i mam zamiar coś utargować też. Jeśli będą potrzebne leki to napiszę. A na razie po prostu bądź z nami - z Rudim, z Santino - bo najgorzej samemu dźwigać nieszczęście.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Możliwe, że wątrobowe - hepatil lub w tym typie. Co mam napisać? Że zgłaszam go?- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Witusiowa Ewa']Witam wszystkich tak wielkiego serca...jestem na wezwanie mmd .....trzymaj się kochany pieseczku......wszystko będzie dobrze tyle serc o Tobie myśli i wierzę ,że masz dla kogo żyć ,więc wracaj jak najszybciej do zdrowia...a ja poproszę o nr.konta....ale wpłacę za parę dni...[/QUOTE] Dziękuję z całego serca :) Trzymanie kciuków bardzo potrzebne. Tak się martwię! Ze wszystkim sobie jakoś poradzimy, ale on musi walczyć.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
To się zdarza bardzo rzadko, ale jak widać - jest możliwe. Tu klecę dzieło: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210483[/url] Proszę sobie podglądać i błagam - później podnoście przynajmniej, bo coś sie kiepsko czuję, ale mam nadzieję, że to tylko nerwy.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Po 21 zawsze mozesz dzwonic do mmd bedziemy na zmiane dyzurowac....Trzymajcie sie![/QUOTE] Już wie, mówiłam. Nie wytrzymałam i zadzwoniłam zapytać. Uszaty, masz się trzymać bo: 1. Majstruję bazar 2. Bardzo mi się spodobałeś i nie pozwolisz, żebym się zapłakała 3. Inni też się zapłaczą. Rozmawiałam tez z Santino, że do bazarku dołączę jej fanty. Wkleję później link, a kto może niech podnosi.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Żyje :) Wysłałam sms do Santino i dostałam odpowiedź: Trochę lepiej ale nadal bardzo słaby.Ale widać poprawę w stosunku do tego co było 2 dni temu"- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Niech moc puchatych bestii będzie dziś z Rudim ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']jestem na zaproszenie, po weekendzie popłynie cos ode mnie Trzymajcie się !!![/QUOTE] Dzięki! :* Oby tylko było lepiej!- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Santino, jak będziesz mieć chwilę podeślij mi swoje konto - coś wpłacę, bo nie za wszystko da się z fundacyjnego. No i pójde jak Ellig na żebry, bo sama nie możesz zostać. Rudi - tylko wyzdrowiej!- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dobre duszki, pomóżcie! Santino przez jakiś czas wspierała Rufcia, sama borykając się z finansami psiaka, którego znalazła. Do tej pory jakoś było, a teraz spadło wszystko naraz: dług w hotelu, dług za operację łapki i najgorsze teraz - parwo. I to teraz kiedy znalazł się BDT i wszystko zaczęło jakoś iść. Strasznie mi żal psiaka i jej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ma-PARWO!!!!!-jest-w-b.-z%C5%82ym-stanie!!!!-B%C5%82agam-o-wsparcie-na-leki[/url].
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Santino, kochana, jestem z Tobą i przede wszystkim z Rudim Uszatym. Chwytam się nadziei, że było lepiej. Dzisiaj przecież podobno było lepiej. Ellig, Ty na FB umiesz wyczarować cuda ;) MUSI być dobrze.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Ellig, dobrze, że tu jesteś. Santino, skąd pewność, że to parwo? Może to koronawiroza, objawy są podobne, ale choroba mniej zjadliwa.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie jest gorzej. Bardzo mocno trzymam kciuki!- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Jest młody i przetrwał noc czyli walczy. To na pewno nie jest od kleszcza?- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Nie mogę w to uwierzyć :shake:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ellig']Pan Michal zgodzil sie zawiesc Steviego do samego domu w Zdunskiej Woli . Oczywiscie Nutusia bedzie ochroniarzem osobistym Stefana:)Pojada 9 lub 10 lipca:)[/QUOTE] To super. Nutusiu, dobrze, że jedziesz, instrukcje zostawisz, sama obejrzysz warunki psiakowe. Jakbym była potrzebna to dajcie znać :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
O nie! Tak się wszystko zaczęło układać, a tu takie coś. Nie choruj maluszku. Santino, pisz zaraz, jak będzie coś wiadomo. Może to nic strasznego.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
O, Nutusiu - to jest szansa, że się wreszcie spotkamy :) O ile skorzystacie z naszej propozycji, bo myślałyśmy z LaraS, żeby chłopaka "przechwycić" w Łodzi. Ale może po prostu obie albo tylko jedna z nas dosiądziemy się do Was i popilotujemy, bo znamy juz drogę. Jeszcze się domówimy :) A w sprawie jedzonka - nie dyskutuję z lekarzami, ale widziałam jak Pani Ewa świecą się oczy do podkarmiania i gotowania i może oprócz tej Puriny Stevie mógłby dostawać jakiś lekki ryżyk z odrobinką kurczaczka - to się daje zawsze przy sensacjach brzuszkowych i nigdy nie szkodzi. A przy okazji trochę objętościowe jest i nauczy psie wnętrze większych porcji;). Zapytajcie doktorów jeszcze przed wyjazdem.
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maniutka zara']Pół roku temu klęczałam,prosiłam aby rosołku zjadł :crazyeye: ludzie wlecznicy nie wiem co o mnie sobie myśleli a tu popatrz :diabloti: egzorcysta nie potrzebny ????[/QUOTE] Ja też sobie poklęczałam :) Pupsko piękne i ładne porteczki wyrosły ;) -
Dotarłam :) Wrażenia co do samej pani: bardzo empatyczna, sama też doświadczona przez życie, żyją skromnie. Raczej wie, w co się pakuje ;) Wszystko dokładnie opowiedziałam Ellig zaraz po wyjściu. Dzieciaki grzeczne. Pani już myśli jak dom zabezpieczyc żeby się psiak nie poobijał. Okolica bezpieczna, nie ma dużych tłocznych ulic. Jedyny niepokojący element, to to, że mieszkanie jest wynajmowane, obecny właściciel wie i się zgadza, ale co będzie przy przeprowadzce? Moim zdaniem jakieś małe ryzyko jest, ale ono jest zawsze. Decyzję musicie podjąć same na podstawie tego, co opowiedziałam i co widziałyśmy z LaraS, nasze odczucia były podobne. Myślę, że jeszcze niektóre kwestie da się dogadać. Pani powiedziałyśmy, że ma oczywiście prawo nie podołać i oddać psiaka i że w innych kwestiach też może na nas liczyć, jeśli psiak do niej trafi.