-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie dość, że śliczny to jeszcze fajne rzeczy robi :evil_lol: Może mu przejdzie - jak troszkę się odkarmi to tak jak u tatankas - micha z suchym na stałe pełna i będzie miał swój "śmietnik". -
W "normalnej" lecznicy pewnie by było nie 97, a 500.
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
O matko, a to się porobiło miło :) Nutusia mieszka w głuchym lesie - kampinoskim :razz: -
Wiem co masz - wielkie stado łobuzów :) Wiecie co? Jakoś te potrzeby bym systematyzowała.... Bo teraz jest, że potrzeba na karmę, ale nie wiadomo ile i co... Tu powyżej właśnie jest tak, jakbym to widziała: kastracja - 130. Bo jeśli ja czy ktokolwiek inny będzie chciał robić bazarek czy coś wpłacić to nie wie, ile potrzeba. W jednym BDT jest jeden pies, w innym 10. Teraz skończyłam bazarek na dwa domki - u Roszpunki i u ataK i na początku nie bardzo wiedziałam, jak się do tego zabrać...
-
[quote name='Roszpunka']:cool2: Nawet nie wiem, jak mamy (ja i Diablątko) Ci dziękować! :iloveyou: :sweetCyb:[/QUOTE] To wyłącznie zasługa kupujących :) i tego Diora :diabloti:
-
To super :) Zamówiłam jej ogłoszenia, ale coś się wlecze.
-
Przyszłam się pochwalić: po podliczeniu (wstępnym) bazarku wyszło mi 218 dla Negry i na dług po Łapku.
-
Podliczam dziś bazarki. Diablątko dostanie ponad 100 :multi:
-
A ja podliczyłam bazarek. I będzie ok. 280 :Cool!::Cool!::Cool!:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Wiesz co - jakies stado poszkodowanych na umyśle się czepiło. Nikt im psa z ogłoszenia nie da, przynajmniej nikt, kto trochę w tym wszystkim działa. Jeśli to tylko wygłupy pijaków to kij z nimi, a jak cos gorszego, to nic nie poradzimy, bo ze schronu takiemu dadzą i nie bedą o nic pytać. No może nie z każdego, ale wiadomo jak jest. Świata nie zbawimy.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']wplaty na razie na konto Nutusi, moze mmd poda w tytule "Dla Kulfona-nick z dogo"[/QUOTE] ???? jaaa ???? cosik nie łapię, ale jestem otwarta na propozycje ;) ale naprawę nie wiem, o co chodzi -
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
O jeny, ale słodziak do schrupania :) Pocieszny jest. Jakby Rudi wyjechał, to by miał miejsce no nie? Ale długo nie posiedzi - czadowy jest :) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
zebrazebra jest chyba z Bemowa - już do niej napisałam, może się odezwie- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
- czekać aż potwierdzą uczestnicy - połowa nie potwierdzi ;) - po dwóch mies. uważa się i tak za doręczone - w temacie "zakończony" albo "rozliczam" - na koniec potwierdzenie swojej wpłaty do moda, jeśli poprosi o dodatkowe to udostępnisz reszta - właśnie tak :)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnes74']ja mam konto na allegro to mogę wystawić Fuksa ze swojego konta, no chyba że mamy kogoś na forum kto to robi za free i się podejmie zrobić ogłoszenie[/QUOTE] Nie sądzę, żeby ktoś się znalazł bez poszukiwań, więc jak możesz to wystawiaj. -
[quote name='Agnes_Jot'] coś czuję że ten pierwszy raz będzie najtrudniejszy!!! :D[/QUOTE] Zawsze tak jest. Podobno najtrudniejsze jest pierwsze 10 miesięcy po wakacjach ;) Dasz radę :) Wrzuć link w trakcie robienia i będziemy robić nadzór z 3 x (byle nie przed 10) ;)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Było uszko i stópka od spodu - [url]http://img560.imageshack.us/img560/7348/p1020261.jpg[/url] czyli to co lubimy najbardziej :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Nie marudź :eviltong: Kajtulu masz takie uszka do całowania :diabloti: -
Na pierwsze pytanie mogę odpowiedzieć: jeśli są kosmetyki to piszesz to w tytule, a jak ciuchy to, że ciuchy, a jak wszystkiego po trochu to np. "różności" - tytuł wątku powinien brzmieć tak (na przykład) Ciuchy, kosmetyki i ..... na Fundację.......... do xx września do godz. ....... bazarki moga trwać max 30 dni, ale to bez sensu, bo 90% czasu nic się nie będzie działo, więc najlepiej wystawiać na 7-10 dni. Później co się nie sprzeda, wystawiasz ponownie. A jeśli fundacja nie ma wątku.... postaram się wczytać w regulamin, ale chyba nie musi mieć wątku, Wątek ma miec konkretny zwierz, jesli na niego wystawiasz, bo np. schroniska nie mają przecież wątków. edit: nie musi mieć ale musi mieć stronę w necie Zobacz - przeklejam z regulaminu: [B]Jeżeli pieniądze z bazarku mają być przekazane na konto[/B] schroniska lub [B] fundacji[/B] ogólnie a nie na konkretne działanie (Sprzedający nie wie jakie są najpilniejsze potrzeby) [B]proszę w pierwszym poście podać link do strony WWW oraz do wątku na dogomanii (jeśli istnieje)[/B]. W takim wypadku do rozliczenia bazarku będą potrzebne potwierdzenia odbioru przesyłek (na potwierdzenia czekamy 2 miesiące - jeśli nie będzie informacji o braku dostarczenia przesyłki - uznaje się ją za doręczoną) przez Kupujących oraz [B]dowody wpłat (potwierdzenie przelewu/skan/zdjęcie) dokonanych przez Kupujących na oficjalne konto schroniska/fundacji[/B]. [B]Wszystkie dowody wpłat zbiera Sprzedający i dopiero przy rozliczaniu się z pieniędzy przedstawia je Moderatorowi.[/B] [B]Jeśli pieniądze (z kosztami wysyłki) zbiera Sprzedający - to on przedstawia dowód wpłaty wszystkich środków (poza kosztami wysyłki) na konto schroniska/fundacji na PW do Moderatora w celu rozliczenia i usunięcia bazarku[/B]. Czyli z tego wynika, że najwygodniej, abyś Ty pozbierała bazarkowe wpłaty, a później przekazała na konto fundacji, informując o tym moderatora. Jeśli fundacja ma stronę WWW to załatwione.
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, wyróżnione gumtree mogę zrobić, ale poczekajmy może pare dni. Na razie i tak w miarę wysoko będzie to z bazarku. -
Melduję się. Nie było mnie, bo byłam na leżaku ;)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino']Ale człowiek w mieszkaniu, który nie znika na 8-10h... to chyba tylko emeryt. [/QUOTE] Wypraszam sobie :diabloti:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with: