Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. mmd

    nieaktualne

    Jak noc minęła? Łapek cały czas jeszcze niepewny?
  2. [quote name='Mika31'];)albo kupić im kalosze[/QUOTE] To jest myśl :)
  3. Jak Cię widze - to pytam: czy Twoje zdjęcie mogłoby być wykorzystane do dogomaniackiego kalendarza metamorfoz 2012 ? O ile Kajtun się załapie, bo casting jest....
  4. Masz domek śliczniaku? Super nam się tydzień zaczyna :)
  5. Ja się w końcu popłakałam ze śmiechu, a mój TZ prawie też :) To zdjęcie z Dakocią powinno iść na demotywatory.
  6. To samo dziś pomyślałam :evil_lol: A szkółka niedzielna czad :) Dakocia też wszystkie komendy umie?
  7. To na końcu to buzi było, no nie? ;)
  8. [quote name='Roszpunka']Tomcug robiła, więc w sumie, to nie wiem dokładnie :oops: Na pewno nie tylko na świętokrzyskie, bo u nas i odzew marny i propozycje tylko do odrzucenia...[/QUOTE] Jak porobiła głównie na świętokrzyskie to nie dziwne, że do budy. Machnę jej jakieś pojedyncze sztuki na bardziej cywilizowaną okolicę, ale jutro. A jak zapomnę to proszę kopniaczka, bo od miesiąca zakręcona jestem jak słoik.
  9. W sprawie tego psiaka nie mam pomysłu... Santino, a tam gdzie Rudi zjadł kanapę to nie domowy tymczas?
  10. Ło matko, jakie leniwe kocisko :evil_lol: Roszpunko, a te ogłoszenia to na świętokrzyskie idą? Bo te nasze rodzinne strony to nie jest najlepszy kawałek świata dla psa.
  11. No, ja dzisiaj mam przekichane - Młody wraca z Zakopanego, będzie o 5 rano w domu. A pies nigdy nie pójdzie sprawdzić, kogo przyniosło tylko drze japę z drugiego końca mieszkania, czyli z naszego łóżka :evil_lol: Chyba zdejmę ten baner, bo głupio wygląda :diabloti:
  12. Zrobiłam podmianke w gumtree.
  13. mmd

    nieaktualne

    [COLOR=blue][B]Kosmetyki, sporo próbek na Łapka i Negrę (i jeszcze jedną małoletnią )[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/2136...-wrze%C5%9Bnia[/URL]
  14. Diablątko - zbieramy na Ciebie - zrobiłam porzadek w kosmetykach: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/2136...-wrze%C5%9Bnia[/URL]
  15. Na Balonowe szczeniaki - zaglądajcie, bo fajne kosmetyki: http://www.dogomania.pl/threads/2136...-wrze%C5%9Bnia
  16. Zapraszam do mojej mini drogerii: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia[/url]
  17. Biedny Kleksio. Tak go ładnie opisałaś, a jeszcze w balona go zrobili.
  18. mmd

    nieaktualne

    Musi być dobrze :)
  19. "coś się wpakowało i wylazło nad ranem" :diabloti: to już wiadomo, gdzie rozbójnik ma miejsce do spania Zapraszam do mojej mini drogerii: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/2136...-wrze%C5%9Bnia[/URL]
  20. Jeszcze częstsze jest takie, że od szczeniaka będzie lepiej. Akurat! Tu wszystko wiadomo, a szczeniak - jak się ma średnie pojęcie i mało czasu - mozna sobie niezłego demona wychować. Kij z nimi, szukamy dalej.
  21. Grzeczny, kochany piesek :) O tych spodniach ... no, drobiazg ;) Warto chyba by nabyć ubezpieczenie OC, ja kiedyś takie miałam :evil_lol:
  22. Robiła mu cegiełkowe. Mam straszne podejrzenia, że on nie ma allegro...
  23. No :) I taśmowa lepsza, bo taką ze sznureczkiem może zerwać.
×
×
  • Create New...