-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Jak noc minęła? Łapek cały czas jeszcze niepewny?
-
[quote name='Mika31'];)albo kupić im kalosze[/QUOTE] To jest myśl :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Cały czas uśmiechnięty :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Jak Cię widze - to pytam: czy Twoje zdjęcie mogłoby być wykorzystane do dogomaniackiego kalendarza metamorfoz 2012 ? O ile Kajtun się załapie, bo casting jest.... -
Masz domek śliczniaku? Super nam się tydzień zaczyna :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
To na końcu to buzi było, no nie? ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Roszpunka']Tomcug robiła, więc w sumie, to nie wiem dokładnie :oops: Na pewno nie tylko na świętokrzyskie, bo u nas i odzew marny i propozycje tylko do odrzucenia...[/QUOTE] Jak porobiła głównie na świętokrzyskie to nie dziwne, że do budy. Machnę jej jakieś pojedyncze sztuki na bardziej cywilizowaną okolicę, ale jutro. A jak zapomnę to proszę kopniaczka, bo od miesiąca zakręcona jestem jak słoik.
-
Ło matko, jakie leniwe kocisko :evil_lol: Roszpunko, a te ogłoszenia to na świętokrzyskie idą? Bo te nasze rodzinne strony to nie jest najlepszy kawałek świata dla psa.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
No, ja dzisiaj mam przekichane - Młody wraca z Zakopanego, będzie o 5 rano w domu. A pies nigdy nie pójdzie sprawdzić, kogo przyniosło tylko drze japę z drugiego końca mieszkania, czyli z naszego łóżka :evil_lol: Chyba zdejmę ten baner, bo głupio wygląda :diabloti: -
Zrobiłam podmianke w gumtree.
-
[COLOR=blue][B]Kosmetyki, sporo próbek na Łapka i Negrę (i jeszcze jedną małoletnią )[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/2136...-wrze%C5%9Bnia[/URL]
-
Diablątko - zbieramy na Ciebie - zrobiłam porzadek w kosmetykach: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/2136...-wrze%C5%9Bnia[/URL]
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do mojej mini drogerii: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia[/url]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Biedny Kleksio. Tak go ładnie opisałaś, a jeszcze w balona go zrobili.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
"coś się wpakowało i wylazło nad ranem" :diabloti: to już wiadomo, gdzie rozbójnik ma miejsce do spania Zapraszam do mojej mini drogerii: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/2136...-wrze%C5%9Bnia[/URL] -
Jeszcze częstsze jest takie, że od szczeniaka będzie lepiej. Akurat! Tu wszystko wiadomo, a szczeniak - jak się ma średnie pojęcie i mało czasu - mozna sobie niezłego demona wychować. Kij z nimi, szukamy dalej.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Grzeczny, kochany piesek :) O tych spodniach ... no, drobiazg ;) Warto chyba by nabyć ubezpieczenie OC, ja kiedyś takie miałam :evil_lol: -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Robiła mu cegiełkowe. Mam straszne podejrzenia, że on nie ma allegro...- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
No :) I taśmowa lepsza, bo taką ze sznureczkiem może zerwać.