-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Które, które? To gdzie leży pod kratą? Też tak myślałam w pierwszej chwili, czyli myślimy podobnie :) Jakie 50? aaa, na bazarku nie wyedytowałam? 50 jest za miesiąc gumtree, a 20 za tydzień. Miesiąc bardziej się opłaca, a jakby poszedł do domu, zawsze następca się znajdzie... -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']ekspresowo mmd adoptuje psiaki :)[/QUOTE] To nie ja, niestety. Ktoś go zabrał ze schroniska. Nie wiadomo kto. Nie można myśleć, że każdy niesprawdzony dom to potencjalny sadysta, ale zawsze fajnie wiedzieć, gdzie psiak poszedł. BTW: na moim bazarku hula wiatr - podnoście :) -
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ale głupol słodki :evil_lol: Ma lekkie adhd ;) -
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']A Wy nie wiecie, Ciotki, co w domu macie, ale jak to przeczytacie to już będziecie wiedzieć :diabloti:! Od postu 161 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w%21%21%21%21%21/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w!!!!!/page7[/URL] Przeczytałam i :mdleje:[/QUOTE] Mój pies nie ma jajek :) Ide zobaczyć jakie inne szatańskie znaki posiada :diabloti: -
[quote name='Roszpunka']A ja znowu będę beczeć :oops:[/QUOTE] pobeczymy razem :) Muszę pomyśleć, kogo znam z Katowic... Może Bjuta? Iza i Avanti?
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ponieważ Batman wyjechał, a został 1 dzień wyróżnienia, wrzuciłam Fuksa i nawet tekst mu wysmarowałam, bo jak się dziś zdrzemnęłam po południu, to mnie wena obudziła :) [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=312464374&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ312464374MXGuidMZ13249606-43f0-a20b-26a5-2c54ffffd3f5"]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Najsmutniejszy-pies-Dolnego-laska-W0QQAdIdZ312464374[/URL] -
[quote name='Ellig']Dziekuje bardzo juz mi sie udalo!:)[/QUOTE] To świetnie :)
-
Nie, no w cudze to nie :) Ale mgie może wyróżnić. To ja może spróbuję zrobić, bo jak mi wywali, że już jest to też nie dam rady. Udało się - zrobiłam na starszym, innym ogłoszeniu, czasem tak się udaje
-
Grzeczna dziewczynka :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Piękny ryjek :) Ale te pazurki faktycznie były spore. -
Mogę zrobić o ile mi nie przyblokuje. Ale sama też możesz wyróżnić, wchodząc w "moje gumtree".
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to małe psię czy kocię? Czucz ma prawo być obrażony ;) -
Niczego się nie dowiemy. U nas też nie podadza adresu ani nic, bo ustawa. Jedynie można liczyć na to, że ten, kto psiaka wydawał, obejrzał kto po niego przyszedł i powie. To też niewiele da, bo mógł brać dla kogoś.
-
[quote name='obraczus87']ULV - zwariowany dzień, a Ty jestes calkiem normalna :evil_lol: MMD - ja bym w formy zasilania skarbonki dopisała dkelaracje jednorazowe. Może ktoś zechce wpłacic grosik jednorazowo :) Masz rację z tym wyciągnaniem kasy ze skarbonki :evil_lol: ale wiesz, ja mam takie marzenia, że ta skarbonka baloniarek będzie bardzoooooo bogata :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='mmd']Nie jesteś :diabloti: Ale zobacz, jakie dni masz ciekawe...[/QUOTE] W sprawie ulv nie jesteśmy tego samego zdania ;) A co do reszty - racja - dopisałam.
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Fuks naprawdę ma fuksa :) Batman został adoptowany w sobotę, więc Fuks został jedynym królem bazarku ;) -
[quote name='kora78']ale ona go w srode miala wziasc, nie w sobote.[/QUOTE] coś mi się z tym 9-tym przyczepiło [quote name='azalia']Martwię się bardzo,czy Batuś dobrze trafił,dziewczyny błagam poruszcie niebo i ziemię i dowiedzcie sie czegoś.[/QUOTE] Ja też się niepokoję, ale jak pies jest w schronisku to zawsze jest prawdopodobieństwo, że pójdzie do niesprawdzonego domu, co nie znaczy, że złego.
-
O w mordę.... Może i cieszyć, już sama nie wiem. W sobotę był 9, ta babka miała go odebrać. Może go zabrała. Mogłabyś do niej zadzwonić i zapytać? Coś byśmy wiedzieli...
-
Fajnie, że przyszłas :) Batman jest śliczny i oryginalny - mam nadzieję, że długo nie posiedzi. Coś wolno idzie z ogłoszeniami dla niego, ale jeszcze mu poszukam.
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kora - jeśli tych książek jest sporo i się nie zmieścimy na jednym bazarku to mogę wystawić kolejny. Dziś wieczorem Agnes dośle mi foty swoich książek, więc musimy policzyć ile tego jest w sensie zdjęć. No i pamiętajcie, że bazarek jest na dwa psiaki :) -
Batmanowi kończy się wyróżnienie w gumtree, chyba 15 września. Było na tydzień. Zrobiłam więc bazarek, żeby może coś wpadło i zeby chłopakowi znów wyróżnić. Proszę o podnoszenie w miare możliwości [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214557-Ksi%C4%85%C5%BCki-wszystko-KT-na-Fuksa-i-Batmana-do-21.09.-godz.-20?p=17626968#post17626968"]http://www.dogomania.pl/threads/2145...8#post17626968[/URL]
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam :) Chyba coś jeszcze dołożę, nie wiem, na dziś mam dosyć :) Proszę o podnoszenie w miare możliwości [url]http://www.dogomania.pl/threads/214557-Ksi%C4%85%C5%BCki-wszystko-KT-na-Fuksa-i-Batmana-do-21.09.-godz.-20?p=17626968#post17626968[/url] -
[quote name='obraczus87']Przepraszam za nieobecność, ale... :roll: Deklaruje skromne 5zł miesięcznie :oops: Jesli chodzi o skarbonke, to na pewno muszą być ustalone zasady. Z doświadczenia wiem, że wiele osób tylko szuka okazji gdzie można wyciągnąć kasę...Oczywiście pieniądze ida zawsze na psiaki, ale wiecie jak to jest. [FONT=Tahoma] W przypadku BDT jest mało szans na "wyciąganie" kasy, bo BDT jak na lekarstwo ;) [/FONT][FONT=Tahoma]Dobra, to podprowadziłam tekst z Kundelkowej Skarbonki i na tym sobie rzeźbię :) [/FONT][FONT=Tahoma]Myślę, że takie ogólne zasady na razie wystarczą. ******************* Zebrane pieniądze będą stanowiły fundusz pomocowy WYŁĄCZNIE dla psów w BDT lub BDT za dary [/FONT] [FONT=Tahoma]Formy zasilenia skarbonki:[/FONT] [FONT=Tahoma]- deklaracja stała - wpłaty jednorazowe [/FONT] [FONT=Tahoma]- zakładanie bazarków- dochód przeznaczony na skarbonkę[/FONT] [FONT=Tahoma] Przedział finansowy pomocy:[/FONT] [FONT=Tahoma]- leczenie – do 200zł[/FONT] [FONT=Tahoma]- transport – do 100zł - karma – do 100 zł [/FONT] [FONT=Tahoma]- jednorazowa pomoc w uzasadnionych przypadkach - do 50 zł[/FONT] [FONT=Tahoma] Udzielamy pomocy psom, które mają wątek na dogomanii, należy podać link oraz opisać na co i w jakiej kwocie potrzebne jest wsparcie. [/FONT] [quote name='wadercia']a ja nie dostalam zadnego nr kont a:( [quote name='necianeta89']przesłałam :) Ja też :) A tak przy okazji - zbieram na ogłoszenia dla dwóch psin - jeden w BDT (czyli taki balonowy), a drugi w schronie. Zrobiłam w tym celu bazarek :) Proszę o podnoszenie w miare możliwości http://www.dogomania.pl/threads/2145...8#post17626968