-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Podmieniłam tekst. Dodałam, że ma 1,5 roku.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To jest rewelacyjny pomysł :) No i zdrowotnościowy - tak czy owak, same korzyści. -
Bazarki z licytacją to przy okazji lepsza zabawa. Tu jest sporo ciotek-hazardzistek ;) Jeśli chcesz coś kupić, a jest licytacja, zapisz sobie dzień i godzinę końca takiego bazarku i przez ostatni kwadrans pilnuj swojego. Zawsze możesz też zapytać, czy jakąś rzecz możesz kupić w opcji KT. Jeśli nie była licytowana, czasem można się dogadać.
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
To chyba nie chodzi o narodowość tylko o łatwy dostęp. Z PL dostaną i jeszcze wszyscy się cieszą. A dla Rudiego buziaki.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ten to ma życie... nawet w kagańczyku :diabloti: Warto było rok poczekać. -
Zestaw śniadaniowy jak u mojego Młodego :evil_lol:
-
[quote name='bros']cioteczki zapraszam na bazarek z którego grosik bedzie dla Emeczki http://www.dogomania.pl/threads/213703-CHUSTY-quot-SZUKAM-DOMU-quot-na-2-cele-do-11.09.2011?p=17534637#post17534637 Już wszystko prawie do cna rozdrapały :evil_lol: A ja zapraszam po sweterki i książki z mojego podpisu, też na Emkę :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Pypeć grzeczny? -
Ale ona śliczna jest :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']czytam od początku Kajtunowy wątek , ja chyba zwariowałam[/QUOTE] To zupełnie normalne :) -
I dlatego wszystkie fanty warte więcej wysyłajcie listem z zadekl. wartością.
-
Właśnie to przeszłam. Jest specjalny formularz, dostępny w necie, można go wypełnić w kompie i wydrukować. Pamiętaj o wpisaniu wartości zguby, dostaniesz odszkodowanie, jeśli nie znajdą. Formularz drukujesz w 2 egz. na drugim pani na poczcie potwierdzi. Dowód nadania najlepiej skrerować, bo zabierają. Poczta odpowiada po ok. 2 tygodniach - czasem potrzeba im dodatkowych 2 tygodni.
-
[quote name='Nutusia']No tak! Pan inkasent wcale się nie obraził - był pod wrażeniem... pozytywnym! ;)[/QUOTE] Może Maksio/Kleksio polubił pana inkasenta i chciał, żeby został....
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
mmd replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ojej, jakie śliczne już to oczko :) Dziewczyny, super robota. No i wątek ciągle w górze ;) -
Co ten uszaty tak się uparł na siedzenie w schronie? Może on ma w treści ogłoszenia coś o tym dobermanie i ludzie sie boją?
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Na mnie nie ma co liczyć. Ja bym skleciła konkret z tego, co wyżej, dodała, ile waży i wio ;) Za konkretna jestem :) Może Nutusia by naskrobała - ona ma talent. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kiedyś tam całkiem jadalne było... Mieszkałam dwa bloki dalej - jak miałam lenia, to stado szło na wypas do Stokrotki. Dobrze, że się wyprowadziłam ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
W barze Stokrotka na rogu Kondratowicza i Łabiszyńskiej? To jeszcze istnieje? -
[quote name='Roszpunka']Był telefon z Krakowa, w miarę obiecujący. Pan szuka psiaka dla mamy - emerytki. Pani w piątek wraca z wczasów, mają wspólnie podjąć decyzję. I byłabym zapomniała - żadnej budy, psiak do domku.[/QUOTE] No widzisz.... ;)
-
Dzielny mały biedny kurczaczek.
-
Gumtree zrobiłam na Kraków :)