Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Podmieniłam tekst. Dodałam, że ma 1,5 roku.
  2. To jest rewelacyjny pomysł :) No i zdrowotnościowy - tak czy owak, same korzyści.
  3. Bazarki z licytacją to przy okazji lepsza zabawa. Tu jest sporo ciotek-hazardzistek ;) Jeśli chcesz coś kupić, a jest licytacja, zapisz sobie dzień i godzinę końca takiego bazarku i przez ostatni kwadrans pilnuj swojego. Zawsze możesz też zapytać, czy jakąś rzecz możesz kupić w opcji KT. Jeśli nie była licytowana, czasem można się dogadać.
  4. To chyba nie chodzi o narodowość tylko o łatwy dostęp. Z PL dostaną i jeszcze wszyscy się cieszą. A dla Rudiego buziaki.
  5. Ten to ma życie... nawet w kagańczyku :diabloti: Warto było rok poczekać.
  6. Dawno mnie tu nie było. Kajtun już nawet znalazł dom, a ten co sobie myśli? :razz:
  7. Zestaw śniadaniowy jak u mojego Młodego :evil_lol:
  8. [quote name='bros']cioteczki zapraszam na bazarek z którego grosik bedzie dla Emeczki http://www.dogomania.pl/threads/213703-CHUSTY-quot-SZUKAM-DOMU-quot-na-2-cele-do-11.09.2011?p=17534637#post17534637 Już wszystko prawie do cna rozdrapały :evil_lol: A ja zapraszam po sweterki i książki z mojego podpisu, też na Emkę :)
  9. Ale ona śliczna jest :)
  10. [quote name='Czorcik']czytam od początku Kajtunowy wątek , ja chyba zwariowałam[/QUOTE] To zupełnie normalne :)
  11. I dlatego wszystkie fanty warte więcej wysyłajcie listem z zadekl. wartością.
  12. Właśnie to przeszłam. Jest specjalny formularz, dostępny w necie, można go wypełnić w kompie i wydrukować. Pamiętaj o wpisaniu wartości zguby, dostaniesz odszkodowanie, jeśli nie znajdą. Formularz drukujesz w 2 egz. na drugim pani na poczcie potwierdzi. Dowód nadania najlepiej skrerować, bo zabierają. Poczta odpowiada po ok. 2 tygodniach - czasem potrzeba im dodatkowych 2 tygodni.
  13. [quote name='Nutusia']No tak! Pan inkasent wcale się nie obraził - był pod wrażeniem... pozytywnym! ;)[/QUOTE] Może Maksio/Kleksio polubił pana inkasenta i chciał, żeby został....
  14. Co ten uszaty tak się uparł na siedzenie w schronie? Może on ma w treści ogłoszenia coś o tym dobermanie i ludzie sie boją?
  15. Na mnie nie ma co liczyć. Ja bym skleciła konkret z tego, co wyżej, dodała, ile waży i wio ;) Za konkretna jestem :) Może Nutusia by naskrobała - ona ma talent.
  16. Wy to macie jakieś niezdrowe upodobania :) No risk no fun czy jak to tam szło?
  17. Kiedyś tam całkiem jadalne było... Mieszkałam dwa bloki dalej - jak miałam lenia, to stado szło na wypas do Stokrotki. Dobrze, że się wyprowadziłam ;)
  18. W barze Stokrotka na rogu Kondratowicza i Łabiszyńskiej? To jeszcze istnieje?
  19. Tu to raczej nie. Na dogo każdy zapsiony, choć zdarzały się i tu adopcje. No, mi się nawet zdarzyło jedną sunię w dogomaniackie łapki posłać... Trzeba ogłoszenia ogranizować, ale nie wiem, czy to już pora.
  20. Ale Negra przeżyła, tyle w tym na pociechę. Strasznie mi żal tego Łapka, taki śliczny był i życie miał przed sobą calutkie. Musimy zadbać o te maluchy, które ocalały.
  21. [quote name='Roszpunka']Był telefon z Krakowa, w miarę obiecujący. Pan szuka psiaka dla mamy - emerytki. Pani w piątek wraca z wczasów, mają wspólnie podjąć decyzję. I byłabym zapomniała - żadnej budy, psiak do domku.[/QUOTE] No widzisz.... ;)
  22. mmd

    nieaktualne

    Dzielny mały biedny kurczaczek.
  23. Gumtree zrobiłam na Kraków :)
×
×
  • Create New...