-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='J_ulia']Oczywiście ja wizytę po/a sie wybiorę ;)[/QUOTE] Byle z aparatem fot. :)
-
Czuję, że maleństwo zamieszka na Śląsku :)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']wplacilam dzis kase za ksiazki z bazarkow.[/QUOTE] A adres na PW? :razz: -
[quote name='ataK']Będzie, będzie, zdjęcia już mam, tylko powrzucam na serwer :) Zwłaszcza, że chyba będę musiała zbierać pilnie na sterylkę suczynki, która jest u mnie od dwóch godzin... Pilnie, bo chyba aborcyjna...[/QUOTE] Może sterylkowa skarbonka...
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Wyróżnione na 31 dni czyli do 17 października godz. 11 Rachunek: [B]Dziękujemy bardzo za wybranie Gumtree! Poniżej znajdują się szczegóły ostatniego zamówienia.[/B] [B]Podsumowanie zamówienia[/B] [B]Informacje o płatności:[/B] Numer referencyjny : PL170000164657 Złożono zamówienie: 16/09/2011 Adres e-mail: [email][email protected][/email] Forma płatności: MasterCard Zamówienie łączne: Zł 50,00 (Zawarto 21% podatku VAT : Zł 8,68) [B]Informacje handlowe:[/B] Marktplaats B.V. Wibautstraat 224 1097 DN Amsterdam The Netherlands VAT ID: 803.603.307.B.01 [B]Szczegóły zamówienia[/B] [B]Przedmiot[/B] [B]Informacje o ogłoszeniu[/B] [B]Koszt[/B] Ogłoszenie wyróżnione #312464374: Najsmutniejszy pies ... Zł 50,00 [B]Łącznie: Zł 50,00[/B] Zawarto 21% podatku VAT : Zł 8,68 To jest zapis elektroniczny złożonego zamówienia. Wydrukuj tę stronę i zachowaj ją. drukuj zamknij -
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ale sportowiec :) I siadać już się nauczył, niesamowicie pozytywny pies. Świetny. Kto go adoptuje, będzie szczęściarzem. -
No to kciukamy :)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
W podpisie mam oba bazarki Fuksa :) -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']ok to co mam komu wyslac?[/QUOTE] Wstrzymaj się :) Na bazarku przed chwilą poszła ogromna paka książek i już się uzbierało. A wyróżnienie właśnie się skończyło, więc jak się rano podniosę, zaraz wyróżnię od nowa, na noc nie ma co... -
[quote name='Nutusia']Cholercia, ponoć pani z Aleksandrowa (ta, której zdechła suczka, a suczka rasowa bez rodowodu jej córki musi mieć raz szczeniaki) się obraziła i napisała Jaszce, że nam na adopcji nie zależy. No faktycznie... nie zależy ;)[/QUOTE] Kompletnie się rozsypałam - nie wiem, jak Wy możecie się pogodzić z tą obrazą ;)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']dobrze :) fajnie :) robilam teraz gumtre innemu psu, no i fuks jest tam 3 razy wystawiony :) na jednym, na str 5 ma faktycznie z 50 obejrzen, ale na drugim ma 209 :D[/QUOTE] Nie ciesz się ;) To drugie to dawne Batmana, Fuks startował wczoraj z poziomu 190, więc wejść ma 19. Ale jak na 1 dzień i dorosłego psa - może być :) -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']ale: jakie inne rzeczy do Agnes? za weta zwrot byl, to dt darmowe, wiec w drodze dedukcji tylko te szelki mi pozostaja, ale agnes pisala,ze za szelki nie chce. to ja juz zglupialam.[/QUOTE] Agnes, przysyłając mi rzeczy na bazarek napisała, że na ogłoszenia i na extra wydatki. Nie wiem na co, może wyróżnienie allegro - tego ja nie zrobię... Do mnie idzie tylko na ogłoszenia, tzn. wyróżnienie gumtree i jakies pakiety (zazwyczaj po 10 zł). -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Wygląda tak na ok.35 cm w kłębie, ale przy wadze 15 kg to taki mały napakowany atleta[/QUOTE] On jest napakowany :) -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kora dobrze prawi :) Kto się dokłada do gumtree, proszę do mnie :) Komu wysłać namiary? A jeśli na inne rzeczy dla Fuksa to już chyba wprost do Agnes, prawda? -
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Eeeee, od początku było widać, że będzie superancki :) Z adopcją też nie będzie problemu - na boksiach się nie znam, nie wiem, jak ma wyglądać PRAWDZIWY boksio, Kulfon dla mnie jest prawdziwy :) -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Bazarek z rzeczami od Agnes: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214615-w-budowie?p=17633267#post17633267[/url] -
Tylko kto potraktuje poważnie to, że psiak miał wątek? Ludzie do tego podchodzą ciągle z głupawym uśmieszkiem, nieważne, ile pomożemy, ile forsy zbierzemy, ile domów się znajdzie... Też bym bardzo chciała, żeby jakiś ślad się znalazł :) Ale jakoś nie bardzo mam nadzieję, że komukolwiek będzie się chciało dzwonić.
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ja się kiepsko znam na allegro. Poker pisała, że zapłaci za wyróżnienie, a ja się staram jakoś wszystko poukładać w całość, co przy moim chaotycznym pisaniu jest bardzo fajne ;) -
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja codziennie zaglądam :) -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Wyróżnione allegro chyba 12, ale może mi się źle wydaje. majowa jest biegła :) Wzięłam pierwsze z tych zdjęć, jest chyba najfajniejsze - już zmienione. -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Majowa oczywiście zamiast podnosić bazar, już kupuje :) Jak się skończy to wyróżnienie, pociągnę na miesiąc. Poker to komu ma wpłacić za allegro? Agnes chyba wystawiła, prawda? No i przysłała mi rzeczy na bazarek, ale będzie nowy, bo już w tamtym nie zmieszczę, a i cel będzie o tyle inny, że zrobimy na Fuksowe różne potrzeby (jedzonko i takie tam...). Wystawię go dziś może albo jutro jak wstanę, bo zależy co jeszcze dziś będe robić.... -
Wklejasz tu [URL="http://www.dogomania.pl/threads/74676-Uwaga%21Kto-nie-wp%C5%82aci%C5%82-kto-nie-wys%C5%82a%C5%82-%29-Wyja%C5%9Bnienia-i-Czarna-lista"]http://www.dogomania.pl/threads/74676-Uwaga!Kto-nie-wp%C5%82aci%C5%82-kto-nie-wys%C5%82a%C5%82-%29-Wyja%C5%9Bnienia-i-Czarna-lista[/URL]. z opisem sytuacji. Dwa miesiące to bardzo długo. Wiosna??? Wiesz co? - jeszcze napisz do Lu_Gosiaq, one się znają. No i dopatrzyłam się, że podaje telefon. Może choć esa jej wyślij...