-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Czekam czekam :) może humor mi sie poprawi choć troszkę.. bo własnie dowiedzialam się, że zmarł mój dziadek :([/QUOTE] To jakaś czarna seria... -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Róbcie allegro, bo nie ma co czekać. Niech spada do domu :) Z płatnych warto wyróżnione gumtree. -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnes74']to kiedy i gdzie startują ogłoszenia dla Fuksa?[/QUOTE] W tym tygodniu. Już zapłacone i czekamy w kolejce :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213911-Bazar-us%C5%82ugowy-PAKIETY-OG%C5%81OSZE%C5%83-CEGIE%C5%81KI-RYMOWANKI!!!-B.-tanio-do-9.09-na-d%C5%82ug-Rozi?p=17563318#post17563318[/url] -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Piękny on jest i już :) Santino - ponieważ warszawskie gumtree nie przynosi oczekiwanych wyników, proponuję jak sie skończy wyróżnienie - przenieść Rudiego na woj. małopolskie albo wielkopolskie. Co Ty na to? Oczywiście znowu polecimy miesiąc z wyróżnieniem, tak myślę.... Co do hotelu - no jest przerzucany, ale tamten zna, więc pewnie się ucieszy, że wrócił na stare śmiecie :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
O babciach w komunikacji to chyba nawet cały wątek był na jakimś forum. Ani jednej akcji nie pamiętam, ale doskonale pamiętam, że płakałam ze smiechu. Generalnie - babcie były szybkobiegające, przywalające hakiem pod żebra przy wsiadaniu i mocno agresywne :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
eeeeeeeee, myślałam że już wklejone i się rozmemłam do słodkiego myszątka, a tu nic ide sobie... -
[quote name='savahna']Ramzes bidulek....:roll: Ale ma dobra opiekę. Będzie dobrze:loveu: Żal patrzeć na zdjęcia Łapka....:shake:[/QUOTE] Żal. Zawsze żal, jak już jakiegoś psiaka "poznamy". [quote name='Maryna']Dzieciaki są piękne!!Ramzes piękny będzie!!:-))A słodki już jest:-))[/QUOTE] No i zleciały się obrończynie Ramzesa - to ja już nic nie mówię :scared:
-
Skoro tej śliczności trzeba się domacywać, to pozostaje mi wierzyć na słowo ;)
-
O kurcze - Ramzes nie jest na razie zbyt urodziwy... [url]http://tinypic.pl/i/00120/3o0ri40p6imi_t.jpg[/url] to świństwo się cofa trochę?
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Pakiet ogłoszen czeka juz na Tulę. :)[/QUOTE] No, wiem, że teraz ma, ale nie wiadomo, co później. Może jeszcze się przyda jakiś grosz. Tylko chcę pozamykać te, co mam, no i poza tym staram się korzystać z ostatnich promieni letniego słoneczka - ciągle siedzę na dworze. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kajtun dzielnie pomaga szukać zaginionej suni. Ale chłopczyk się socjalizuje przy okazji. -
[quote name='ataK']Norusia bowiem zdejmuje z półek i sprawiedliwie dzieli się łupem z Negrą i Ramzesem ;)[/QUOTE] Dobra sunia :)
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Podejrzewam, że ogłoszenia. Jak się uporam z obecnymi bazarkami to wystawię kolejny karton książek, będzie na wyróżnienia i pakiety, mam nadzieję, że coś utarguję :) -
Pakiecik zamówiłam :) W tygodniu będą.
-
Jak coś będzie nie tak, powiedz, że ma świerzba i grzybicę ;)
-
Tylko panią na wylot prześwietl, dobra? Bo pakiecik czeka... ;)
-
[quote name='Nutusia']Imienniczko - wiesz, że Cię kofam miłościom wielkom?... Pamiętaj, że Szaki ma prezent od Obraczus w postaci pakietu ogłoszeń... ;)[/QUOTE] W takim razie pakiecik damy innej bidzie ;)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Fuks też ma zamówiony pakiet :) -
No to czekam. Na wszelki wypadek pakiet ogłoszeń już zaklepany ;)
-
Mi nie chodziło o to że pani zemrze. Szczeniak pobrykać lubi, ganiać się trzeba dookoła stołu, śmigać na czworakach i takie tam... A może tylko mój Kelbi miał takie potrzeby ;)
-
W poniedziałek mój się zamyka to będzie na zakładkę :) Pan może się jeszcze odezwie, chociaż szczeniak dla emerytki to nie jest chyba szczęśliwy pomysł. Roszpunko, z tego mojego bazarku będzie trochę, może małej jakoś w połowie września wyróżnimy gumtree, co?
-
Nutusiu, na tym bazarku, co mi wrzuciłaś link, zamówiłam w sumie 4 pakiety, dwa dla Twoich "sierotek".
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Będę organizować pakiet ogłoszeń za moment.