Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='obraczus87']Czekam czekam :) może humor mi sie poprawi choć troszkę.. bo własnie dowiedzialam się, że zmarł mój dziadek :([/QUOTE] To jakaś czarna seria...
  2. Róbcie allegro, bo nie ma co czekać. Niech spada do domu :) Z płatnych warto wyróżnione gumtree.
  3. [quote name='agnes74']to kiedy i gdzie startują ogłoszenia dla Fuksa?[/QUOTE] W tym tygodniu. Już zapłacone i czekamy w kolejce :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213911-Bazar-us%C5%82ugowy-PAKIETY-OG%C5%81OSZE%C5%83-CEGIE%C5%81KI-RYMOWANKI!!!-B.-tanio-do-9.09-na-d%C5%82ug-Rozi?p=17563318#post17563318[/url]
  4. Piękny on jest i już :) Santino - ponieważ warszawskie gumtree nie przynosi oczekiwanych wyników, proponuję jak sie skończy wyróżnienie - przenieść Rudiego na woj. małopolskie albo wielkopolskie. Co Ty na to? Oczywiście znowu polecimy miesiąc z wyróżnieniem, tak myślę.... Co do hotelu - no jest przerzucany, ale tamten zna, więc pewnie się ucieszy, że wrócił na stare śmiecie :)
  5. O babciach w komunikacji to chyba nawet cały wątek był na jakimś forum. Ani jednej akcji nie pamiętam, ale doskonale pamiętam, że płakałam ze smiechu. Generalnie - babcie były szybkobiegające, przywalające hakiem pod żebra przy wsiadaniu i mocno agresywne :)
  6. eeeeeeeee, myślałam że już wklejone i się rozmemłam do słodkiego myszątka, a tu nic ide sobie...
  7. mmd

    nieaktualne

    [quote name='savahna']Ramzes bidulek....:roll: Ale ma dobra opiekę. Będzie dobrze:loveu: Żal patrzeć na zdjęcia Łapka....:shake:[/QUOTE] Żal. Zawsze żal, jak już jakiegoś psiaka "poznamy". [quote name='Maryna']Dzieciaki są piękne!!Ramzes piękny będzie!!:-))A słodki już jest:-))[/QUOTE] No i zleciały się obrończynie Ramzesa - to ja już nic nie mówię :scared:
  8. mmd

    nieaktualne

    Skoro tej śliczności trzeba się domacywać, to pozostaje mi wierzyć na słowo ;)
  9. mmd

    nieaktualne

    O kurcze - Ramzes nie jest na razie zbyt urodziwy... [url]http://tinypic.pl/i/00120/3o0ri40p6imi_t.jpg[/url] to świństwo się cofa trochę?
  10. [quote name='obraczus87']Pakiet ogłoszen czeka juz na Tulę. :)[/QUOTE] No, wiem, że teraz ma, ale nie wiadomo, co później. Może jeszcze się przyda jakiś grosz. Tylko chcę pozamykać te, co mam, no i poza tym staram się korzystać z ostatnich promieni letniego słoneczka - ciągle siedzę na dworze.
  11. Kajtun dzielnie pomaga szukać zaginionej suni. Ale chłopczyk się socjalizuje przy okazji.
  12. mmd

    nieaktualne

    [quote name='ataK']Norusia bowiem zdejmuje z półek i sprawiedliwie dzieli się łupem z Negrą i Ramzesem ;)[/QUOTE] Dobra sunia :)
  13. Podejrzewam, że ogłoszenia. Jak się uporam z obecnymi bazarkami to wystawię kolejny karton książek, będzie na wyróżnienia i pakiety, mam nadzieję, że coś utarguję :)
  14. Pakiecik zamówiłam :) W tygodniu będą.
  15. Jak coś będzie nie tak, powiedz, że ma świerzba i grzybicę ;)
  16. Tylko panią na wylot prześwietl, dobra? Bo pakiecik czeka... ;)
  17. Na pewno. Takie ruchliwe, energiczne psy powinny miec towarzystwo :)
  18. [quote name='Nutusia']Imienniczko - wiesz, że Cię kofam miłościom wielkom?... Pamiętaj, że Szaki ma prezent od Obraczus w postaci pakietu ogłoszeń... ;)[/QUOTE] W takim razie pakiecik damy innej bidzie ;)
  19. Fuks też ma zamówiony pakiet :)
  20. No to czekam. Na wszelki wypadek pakiet ogłoszeń już zaklepany ;)
  21. Mi nie chodziło o to że pani zemrze. Szczeniak pobrykać lubi, ganiać się trzeba dookoła stołu, śmigać na czworakach i takie tam... A może tylko mój Kelbi miał takie potrzeby ;)
  22. W poniedziałek mój się zamyka to będzie na zakładkę :) Pan może się jeszcze odezwie, chociaż szczeniak dla emerytki to nie jest chyba szczęśliwy pomysł. Roszpunko, z tego mojego bazarku będzie trochę, może małej jakoś w połowie września wyróżnimy gumtree, co?
  23. Nutusiu, na tym bazarku, co mi wrzuciłaś link, zamówiłam w sumie 4 pakiety, dwa dla Twoich "sierotek".
  24. [quote name='Martika@Aischa']Ależ tu wesoło :lol: i moją kochaną Ropuchę tu widzę :evil_lol: jak miło :loveu:[/QUOTE] Ty o Roszpunce tak? :razz:
  25. Będę organizować pakiet ogłoszeń za moment.
×
×
  • Create New...