-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kizimizi 20, Ty 10, jeszcze 20 brakuje. No i jeszcze Batman... idę robić bazarek, zanim osiwieję :diabloti: Majowa, zobacz jaki ładny Batmanek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213209-Batman-mix-jamnika-i-dobermana-juz-pol-roku-w-schronie-%28[/url] -
Wydawało mi się, że one były z końca sierpnia :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A ja jestem bardzo ciekawa jak Kajtunio się zachowuje... czy zostaje sam i czy to rzeczywiście taki demon ;) Ciągle mam nadzieję, że mu przejdzie :) -
Podnoszenie to jedno, ale o ogłoszeniach trzeba pomyśleć. Poszuka ktoś bazarku? Emka ma trochę na koncie, ode mnie dostanie jeszcze z bazarku... To mało adopcyjna psina i trzeba jej odnawiać te pakiety co 2 tygodnie na pewno.
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Za to Rudi obecnie Fuks, na którego wątek mnie ściągnęłaś, za nic nie chce się ruszyć. A doszedł mi przez niego jeszcze jeden.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
To bardzo dobrze rokuje :) Nie kazała psa linijką mierzyć, nie pytała o darmową dostawę, to już coś :) Szanti jest naprawdę śliczniasta - aż dziwne, że się o nią nie biją.
-
Ty, weź, ona taka śliczna ;) Dzika lokatorka - tez coś. Ja protestuję. A te kontakty rokują? Dziś-jutro przelew dotrze - potwierdzisz mi na bazarku, ok?
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Mój Kłopot też tak obchodził i nie nazywało się to urodziny tylko znaleziny :evil_lol:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
To już reklamacji nie będzie :) Rudi mądrala :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='santino']Moje konto ma też Igiełka jakby co ;) mmd - Ty przecież też masz :):):) Tytuł przelewu: Baloniarki + [nick] :)[/QUOTE] Ja mam i zaraz wyślę, ale może komuś trzeba przypomnieć, bo wcześniej nie było pewne od kiedy i czy na pewno zbieramy :) No i jakiś post rozliczeniowy by się przydał. I jakieś zasady pomocowe - obraczus87 mogłaby coś podsunąć :)
-
[quote name='Alla Chrzanowska']Dziewczyny zagłosujcie na zdjęcie suni Dochy w bazarku fotograficznym. Zdjęcie śliczne i w temacie, a kasa potrzebna na lek dla psiaków-staruszków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213699-Bazarek-fotograficzny-VI-wakacyjnaEDYCJA-bezpłatne-głosowanie-do-18.09-DO-PÓŁNOCY-)/page3[/URL] Głosowanie bezpłatne![/QUOTE] Wykonane :)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Mi już się myli - pierwszy czy drugi, ale ten ostatni był stronę temu, czyli chyba 8 września. Myślę czy nie zrobić bazarku na wyróżnienia dla tych dwóch artystów.... bo małe szanse widzę na pomoc -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Na gumtree 20 za tydzień albo 50 za miesiąc. Nieraz nie załapie za pierwszym podejściem, ale to - z mojego doświadczenia - naprawdę ma sens. Fuks ma pakiet świeżych ogłoszeń kupionych przeze mnie. -
Lusia- przejechana, spisana na straty.. wygrała życie, ma super dom :)
mmd replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Tutaj padła pewna propozycja: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ju%C5%BC-w-nowym-domu%21-Trzymamy-kciuki-za-jego-nowe-%C5%BCycie%21%21%21?p=17621843&viewfull=1#post17621843"]http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ju%C5%BC-w-nowym-domu!-Trzymamy-kciuki-za-jego-nowe-%C5%BCycie!!!?p=17621843&viewfull=1#post17621843[/URL] i tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29?p=17620125&viewfull=1#post17620125[/URL] i ostatnia deska rutunku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29/page115"]http://www.dogomania.pl/threads/1844...iej%29/page115[/URL] Ulv, nie martw się :) -
[quote name='mari23'] co z pomocą w sterylce dla suni u Ulv ? czy ktoś ma pomysł, jak pomóc?[/QUOTE] Proponuję, żeby Santino napisała PW do wszystkich deklarujących składki, że niestety przyszła pora się opodatkować :) To jedyne, co możemy szybko zrobić. (a jak nie ma czasu - pewnie nie ma - niech mi da znać, to ja się tym zajmę)
-
[quote name='kora78']mmd, to teraz przyjedz do na i sciane do takiego wygladu doprowadz w realu :) nie bedziesz sie musiala tak meczyc z przerobkami :D hehe[/QUOTE] Wolę zdalnie :) [quote name='kora78']130 obejrzen na gumtree :)[/QUOTE] a potrzebne to jedno jedyne ;)
-
[quote name='Ellig']mmd wstaw to zdjecie:)[/QUOTE] Nie mam fotoszopa już od dawna, więc wyszło jak wyszło, ale ściana odmalowana :) No i lepiej go widać. [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=312464374"][IMG]http://imgc.classistatic.com/cps/kjc/110910/735r1/30663nk_19.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/sam2493.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2109/sam2493.jpg[/IMG][/URL]
-
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
mmd replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
Widzę, że tamat siuśkowy ciągle nie został pomyślnie zakończony ;) Dorobello, koniecznie się wpisz na wątek BDT [url]http://www.dogomania.pl/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29?p=17606490#post17606490[/url] - organizuje się towarzystwo wzajemnej adoracji BDT - plany są takie żeby wspierać bezpłatne domy tymczasowe. No i zawsze raźniej w towarzystwie :) -
I ode mnie też - małego słodkiego brzydalka ;)
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A ja niczego nie gryzłam, bo czułam że będzie dobrze :) -
Dzisiaj siedziałam 1,5 godziny i "czyściłam" ścianę za Batmanem na zdjęciu, żeby się lepiej prezentował :)
-
Teraz bardzo dużo psiaków znalazło domy. Nie wiem od czego to zależy, ale sa takie fale adopcji. I bardzo dobrze :) Niedługo będę dzielić bazarkowe łupy ;)
-
Poleciał pakiecik dzisiaj :) Teraz ma tyle ogłoszeń, że jakiś ludź musi się odezwać :) I poprosze nr konta - bo już mi tylko 2 wpłat brakuje :)