Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Kizimizi 20, Ty 10, jeszcze 20 brakuje. No i jeszcze Batman... idę robić bazarek, zanim osiwieję :diabloti: Majowa, zobacz jaki ładny Batmanek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213209-Batman-mix-jamnika-i-dobermana-juz-pol-roku-w-schronie-%28[/url]
  2. Wydawało mi się, że one były z końca sierpnia :)
  3. A ja jestem bardzo ciekawa jak Kajtunio się zachowuje... czy zostaje sam i czy to rzeczywiście taki demon ;) Ciągle mam nadzieję, że mu przejdzie :)
  4. Podnoszenie to jedno, ale o ogłoszeniach trzeba pomyśleć. Poszuka ktoś bazarku? Emka ma trochę na koncie, ode mnie dostanie jeszcze z bazarku... To mało adopcyjna psina i trzeba jej odnawiać te pakiety co 2 tygodnie na pewno.
  5. Za to Rudi obecnie Fuks, na którego wątek mnie ściągnęłaś, za nic nie chce się ruszyć. A doszedł mi przez niego jeszcze jeden.
  6. To bardzo dobrze rokuje :) Nie kazała psa linijką mierzyć, nie pytała o darmową dostawę, to już coś :) Szanti jest naprawdę śliczniasta - aż dziwne, że się o nią nie biją.
  7. Ty, weź, ona taka śliczna ;) Dzika lokatorka - tez coś. Ja protestuję. A te kontakty rokują? Dziś-jutro przelew dotrze - potwierdzisz mi na bazarku, ok?
  8. Mój Kłopot też tak obchodził i nie nazywało się to urodziny tylko znaleziny :evil_lol:
  9. To już reklamacji nie będzie :) Rudi mądrala :)
  10. [quote name='santino']Moje konto ma też Igiełka jakby co ;) mmd - Ty przecież też masz :):):) Tytuł przelewu: Baloniarki + [nick] :)[/QUOTE] Ja mam i zaraz wyślę, ale może komuś trzeba przypomnieć, bo wcześniej nie było pewne od kiedy i czy na pewno zbieramy :) No i jakiś post rozliczeniowy by się przydał. I jakieś zasady pomocowe - obraczus87 mogłaby coś podsunąć :)
  11. mmd

    nieaktualne

    [quote name='Alla Chrzanowska']Dziewczyny zagłosujcie na zdjęcie suni Dochy w bazarku fotograficznym. Zdjęcie śliczne i w temacie, a kasa potrzebna na lek dla psiaków-staruszków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213699-Bazarek-fotograficzny-VI-wakacyjnaEDYCJA-bezpłatne-głosowanie-do-18.09-DO-PÓŁNOCY-)/page3[/URL] Głosowanie bezpłatne![/QUOTE] Wykonane :)
  12. Mi już się myli - pierwszy czy drugi, ale ten ostatni był stronę temu, czyli chyba 8 września. Myślę czy nie zrobić bazarku na wyróżnienia dla tych dwóch artystów.... bo małe szanse widzę na pomoc
  13. Na gumtree 20 za tydzień albo 50 za miesiąc. Nieraz nie załapie za pierwszym podejściem, ale to - z mojego doświadczenia - naprawdę ma sens. Fuks ma pakiet świeżych ogłoszeń kupionych przeze mnie.
  14. Tutaj padła pewna propozycja: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ju%C5%BC-w-nowym-domu%21-Trzymamy-kciuki-za-jego-nowe-%C5%BCycie%21%21%21?p=17621843&viewfull=1#post17621843"]http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ju%C5%BC-w-nowym-domu!-Trzymamy-kciuki-za-jego-nowe-%C5%BCycie!!!?p=17621843&viewfull=1#post17621843[/URL] i tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29?p=17620125&viewfull=1#post17620125[/URL] i ostatnia deska rutunku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29/page115"]http://www.dogomania.pl/threads/1844...iej%29/page115[/URL] Ulv, nie martw się :)
  15. [quote name='wadercia']hm.. a moze zglosic sie do skarbonki sterylkowej?[/QUOTE] A właśnie - że też na to nie wpadłam :)
  16. [quote name='mari23'] co z pomocą w sterylce dla suni u Ulv ? czy ktoś ma pomysł, jak pomóc?[/QUOTE] Proponuję, żeby Santino napisała PW do wszystkich deklarujących składki, że niestety przyszła pora się opodatkować :) To jedyne, co możemy szybko zrobić. (a jak nie ma czasu - pewnie nie ma - niech mi da znać, to ja się tym zajmę)
  17. [quote name='kora78']mmd, to teraz przyjedz do na i sciane do takiego wygladu doprowadz w realu :) nie bedziesz sie musiala tak meczyc z przerobkami :D hehe[/QUOTE] Wolę zdalnie :) [quote name='kora78']130 obejrzen na gumtree :)[/QUOTE] a potrzebne to jedno jedyne ;)
  18. [quote name='Ellig']mmd wstaw to zdjecie:)[/QUOTE] Nie mam fotoszopa już od dawna, więc wyszło jak wyszło, ale ściana odmalowana :) No i lepiej go widać. [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=312464374"][IMG]http://imgc.classistatic.com/cps/kjc/110910/735r1/30663nk_19.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/sam2493.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2109/sam2493.jpg[/IMG][/URL]
  19. Widzę, że tamat siuśkowy ciągle nie został pomyślnie zakończony ;) Dorobello, koniecznie się wpisz na wątek BDT [url]http://www.dogomania.pl/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29?p=17606490#post17606490[/url] - organizuje się towarzystwo wzajemnej adoracji BDT - plany są takie żeby wspierać bezpłatne domy tymczasowe. No i zawsze raźniej w towarzystwie :)
  20. mmd

    nieaktualne

    I ode mnie też - małego słodkiego brzydalka ;)
  21. A ja niczego nie gryzłam, bo czułam że będzie dobrze :)
  22. Dzisiaj siedziałam 1,5 godziny i "czyściłam" ścianę za Batmanem na zdjęciu, żeby się lepiej prezentował :)
  23. No i co powiedział doktor? Wczoraj chyba ta wizyta była.
  24. mmd

    nieaktualne

    Teraz bardzo dużo psiaków znalazło domy. Nie wiem od czego to zależy, ale sa takie fale adopcji. I bardzo dobrze :) Niedługo będę dzielić bazarkowe łupy ;)
  25. Poleciał pakiecik dzisiaj :) Teraz ma tyle ogłoszeń, że jakiś ludź musi się odezwać :) I poprosze nr konta - bo już mi tylko 2 wpłat brakuje :)
×
×
  • Create New...