Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Nie dość, że śliczny to jeszcze fajne rzeczy robi :evil_lol: Może mu przejdzie - jak troszkę się odkarmi to tak jak u tatankas - micha z suchym na stałe pełna i będzie miał swój "śmietnik".
  2. mmd

    nieaktualne

    W "normalnej" lecznicy pewnie by było nie 97, a 500.
  3. No co? Kwiatki przesadził. Pranie z suszarki prawie pozdejmowane, a firanki pewnie miały iść do prania, ale za wcześnie wróciłaś :diabloti:
  4. O matko, a to się porobiło miło :) Nutusia mieszka w głuchym lesie - kampinoskim :razz:
  5. Wiem co masz - wielkie stado łobuzów :) Wiecie co? Jakoś te potrzeby bym systematyzowała.... Bo teraz jest, że potrzeba na karmę, ale nie wiadomo ile i co... Tu powyżej właśnie jest tak, jakbym to widziała: kastracja - 130. Bo jeśli ja czy ktokolwiek inny będzie chciał robić bazarek czy coś wpłacić to nie wie, ile potrzeba. W jednym BDT jest jeden pies, w innym 10. Teraz skończyłam bazarek na dwa domki - u Roszpunki i u ataK i na początku nie bardzo wiedziałam, jak się do tego zabrać...
  6. [quote name='Roszpunka']:cool2: Nawet nie wiem, jak mamy (ja i Diablątko) Ci dziękować! :iloveyou: :sweetCyb:[/QUOTE] To wyłącznie zasługa kupujących :) i tego Diora :diabloti:
  7. To super :) Zamówiłam jej ogłoszenia, ale coś się wlecze.
  8. My już wpłacamy? Czy na razie się określamy? Kaju, czemu jesteś na żebrach? Jeszcze Krecik zmotoryzowany na minusie?
  9. mmd

    nieaktualne

    Przyszłam się pochwalić: po podliczeniu (wstępnym) bazarku wyszło mi 218 dla Negry i na dług po Łapku.
  10. Podliczam dziś bazarki. Diablątko dostanie ponad 100 :multi:
  11. A ja podliczyłam bazarek. I będzie ok. 280 :Cool!::Cool!::Cool!:
  12. Wiesz co - jakies stado poszkodowanych na umyśle się czepiło. Nikt im psa z ogłoszenia nie da, przynajmniej nikt, kto trochę w tym wszystkim działa. Jeśli to tylko wygłupy pijaków to kij z nimi, a jak cos gorszego, to nic nie poradzimy, bo ze schronu takiemu dadzą i nie bedą o nic pytać. No może nie z każdego, ale wiadomo jak jest. Świata nie zbawimy.
  13. [quote name='Ellig']wplaty na razie na konto Nutusi, moze mmd poda w tytule "Dla Kulfona-nick z dogo"[/QUOTE] ???? jaaa ???? cosik nie łapię, ale jestem otwarta na propozycje ;) ale naprawę nie wiem, o co chodzi
  14. O jeny, ale słodziak do schrupania :) Pocieszny jest. Jakby Rudi wyjechał, to by miał miejsce no nie? Ale długo nie posiedzi - czadowy jest :)
  15. zebrazebra jest chyba z Bemowa - już do niej napisałam, może się odezwie
  16. - czekać aż potwierdzą uczestnicy - połowa nie potwierdzi ;) - po dwóch mies. uważa się i tak za doręczone - w temacie "zakończony" albo "rozliczam" - na koniec potwierdzenie swojej wpłaty do moda, jeśli poprosi o dodatkowe to udostępnisz reszta - właśnie tak :)
  17. [quote name='agnes74']ja mam konto na allegro to mogę wystawić Fuksa ze swojego konta, no chyba że mamy kogoś na forum kto to robi za free i się podejmie zrobić ogłoszenie[/QUOTE] Nie sądzę, żeby ktoś się znalazł bez poszukiwań, więc jak możesz to wystawiaj.
  18. [quote name='Agnes_Jot'] coś czuję że ten pierwszy raz będzie najtrudniejszy!!! :D[/QUOTE] Zawsze tak jest. Podobno najtrudniejsze jest pierwsze 10 miesięcy po wakacjach ;) Dasz radę :) Wrzuć link w trakcie robienia i będziemy robić nadzór z 3 x (byle nie przed 10) ;)
  19. Było uszko i stópka od spodu - [url]http://img560.imageshack.us/img560/7348/p1020261.jpg[/url] czyli to co lubimy najbardziej :)
  20. Nie marudź :eviltong: Kajtulu masz takie uszka do całowania :diabloti:
  21. Na pierwsze pytanie mogę odpowiedzieć: jeśli są kosmetyki to piszesz to w tytule, a jak ciuchy to, że ciuchy, a jak wszystkiego po trochu to np. "różności" - tytuł wątku powinien brzmieć tak (na przykład) Ciuchy, kosmetyki i ..... na Fundację.......... do xx września do godz. ....... bazarki moga trwać max 30 dni, ale to bez sensu, bo 90% czasu nic się nie będzie działo, więc najlepiej wystawiać na 7-10 dni. Później co się nie sprzeda, wystawiasz ponownie. A jeśli fundacja nie ma wątku.... postaram się wczytać w regulamin, ale chyba nie musi mieć wątku, Wątek ma miec konkretny zwierz, jesli na niego wystawiasz, bo np. schroniska nie mają przecież wątków. edit: nie musi mieć ale musi mieć stronę w necie Zobacz - przeklejam z regulaminu: [B]Jeżeli pieniądze z bazarku mają być przekazane na konto[/B] schroniska lub [B] fundacji[/B] ogólnie a nie na konkretne działanie (Sprzedający nie wie jakie są najpilniejsze potrzeby) [B]proszę w pierwszym poście podać link do strony WWW oraz do wątku na dogomanii (jeśli istnieje)[/B]. W takim wypadku do rozliczenia bazarku będą potrzebne potwierdzenia odbioru przesyłek (na potwierdzenia czekamy 2 miesiące - jeśli nie będzie informacji o braku dostarczenia przesyłki - uznaje się ją za doręczoną) przez Kupujących oraz [B]dowody wpłat (potwierdzenie przelewu/skan/zdjęcie) dokonanych przez Kupujących na oficjalne konto schroniska/fundacji[/B]. [B]Wszystkie dowody wpłat zbiera Sprzedający i dopiero przy rozliczaniu się z pieniędzy przedstawia je Moderatorowi.[/B] [B]Jeśli pieniądze (z kosztami wysyłki) zbiera Sprzedający - to on przedstawia dowód wpłaty wszystkich środków (poza kosztami wysyłki) na konto schroniska/fundacji na PW do Moderatora w celu rozliczenia i usunięcia bazarku[/B]. Czyli z tego wynika, że najwygodniej, abyś Ty pozbierała bazarkowe wpłaty, a później przekazała na konto fundacji, informując o tym moderatora. Jeśli fundacja ma stronę WWW to załatwione.
  22. Nutusiu, wyróżnione gumtree mogę zrobić, ale poczekajmy może pare dni. Na razie i tak w miarę wysoko będzie to z bazarku.
  23. Melduję się. Nie było mnie, bo byłam na leżaku ;)
  24. [quote name='santino']Ale człowiek w mieszkaniu, który nie znika na 8-10h... to chyba tylko emeryt. [/QUOTE] Wypraszam sobie :diabloti:
×
×
  • Create New...