Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='olga7']Ihabe minęła się z Larą co do minutki - Ihabe poszla pewnie już spać.:p Ale inne ciotki jeszcze nie śpią -a co niektóre ciotki sporo tu jeszcze posiedzą może A na ból gardla może syrop z cebuli -albo też gorące mleko+miód+maslo +czosnek , albo ciepla przegot.woda z solą --pomogą?[/quote] Olga, dzięki za recepturę :loveu: piję już co się da, ale dzisiaj skończy się na lekarzu :p niestety... a ten mi pewnie właduje antybiotyk... Podnoszę do góry naszego kochanego psiaczka! :multi::multi::multi: wysoko!!!
  2. :loveu::loveu::loveu: I dalej cisza z ogłoszeń :(
  3. [quote name='BoUnTy']Dostałam namiary na domek z Bytomia chccy adoptować owczarka, dzisiaj be dzwonić - trzymajta kciuki. A tak ogólnie nic się nie zmieniło. Dzisiaj jak przyjde z pracy postaram się wystawić bazarki (o ile wypłate dostne i kupie beterpie do aparatu xD)[/quote] Bounty, a ile Mars ma lat? bo ja mam namiary na dom, który też chce owczarka. Tak 3-4 letniego.
  4. Ja też mogę się włączyć w ogłoszenia. Tylko potrzebne namiary.
  5. Wydaje mi się, że nie robiliśmy jej żadnych ogłoszeń (?)
  6. Właśnie :p no, fajnie, że finansowo nie jest źle :multi:
  7. [quote name='mosii']Kochani warto było czekać:multi::multi::multi: juz dawno tak bardzo sie nie cieszyłam z nowego domku dla psa!!! Państwo sa wspaniali. Z ogromna wiedza dotycząca "psiarstwa" Maja od zawsze psy ze schronisk, zawsze w typie mastiffa/ bullmastiffa Kontakt z Pania mam juz ponad miesiąc, byłam swiadkiem odejscia ich ukochanej suni mastiffki Sary, bardzo przemyslaniej decyzji dotyczacej nastepnej adopcji i determinacji w dązeniu do właczeniu Fuksa do swojej rodziny. Pani z córkam, 14letnia i 5letnią przyjechała wczoraj, dziewczynki z podswiadomym, fantastycznym wyczuciem psów, godnym pozazdroszczenia:oops: Fuks jak to On, poszczekał, poczaił sie i pokochał.... w domu zachowuje sie idealnie, sygnalizuje potrzeby, jest zabawowy, bardzo lubi dzieci... gorzej z męzem... :evil_lol: wszystko jest super:loveu:[/quote] Gratuluję udanej adopcji! :loveu::loveu::loveu::loveu: :multi:
  8. O mamo, jak Feluś pięknie wygląda :crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu: dziewczyny, jesteście niesamowite :loveu::multi: rzeczywiście jakieś cudotwórczynie! :loveu::loveu::loveu:
  9. Kto się zlituje nad Dżiną i dorzuci do hotelu?
  10. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. :-( biedactwo... trzymaj się dzielnie!
  12. :loveu::loveu::loveu: ma wspaniałych właścicieli :loveu:
  13. To ja podniosę!! :multi: Prosimy o wsparcie finansowe na karmę dla Iskierki! :multi:
  14. [quote name='kaa']Na razie czekamy na Panią,która wypatrzyła Malfredzika na stronie schroniska,:razz: , zobaczymy czy dojedzie w tym tygodniu.[/quote] O, to jest ktoś chętny! :multi:
  15. :loveu: to ja odwiedzę Czarusia ;) przynajmniej tutaj.
  16. Jakie wspaniałe zdjęcia:loveu: mi też najbardziej podoba się to, gdzie dwa jamniory śpią razem :loveu: one zawsze takie fajne pozy przybierają jak śpią :loveu:
  17. Widzę, że Molly i jej "Pani" dobrze się miewają :loveu: i powiedzcie, jak uśpić Molly teraz, jak ją nic nie boli, a ona ma tyle w sobie życia? :-(:shake:
  18. Wspaniałe zdjęcia :loveu::loveu::loveu: bardzo mi się podoba to z kotkiem :loveu:
  19. [quote name='piechcia15']tzn jest taka nadzieja, ze jeśli oba psy po kastracjach się uspokoją to zostaną razem. Bo we dwójką tworzą mieszankę wybuchową, a poza tym wiadomo że koszt utrzymania psa nie sa małe, a dwóch psów to już wogóle :([/quote] :roll: sytuacja jest na tyle niepewna, że lepiej jakby się znalazł ten domek...
  20. Iwonko, bardzo mądrze napisałaś. Ja myślę, że dla niego ciepło domu, miękki kocyk, pełna micha to będzie duży zastrzyk miłości ;)
  21. O mamo, jaki super domek! :loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='Laura1108']Oj matko dlaczego to wszystko tak marnie idzie ... Nadziejce czas leci a doświadczonego domku jak nie było tak nie ma :shake::-([/quote] Może trzeba zintensyfikować działania?? :razz:
  23. [quote name='ihabe']Olga7 Twoja obecność to coś bardziej istotnego niż kolorowe literki i piękne słowa.:loveu::loveu: Dal wielu psów i wiele wątków zrobiłaś tak wiele:loveu: Każda z cioteczek coś potrafi, ta banerki, ta ogłoszenia, ta piekne strofy, ta super zdjęcia, ta nie śpi po nocach aż czegos nie wymysli..... to jest siła dogomanii ale tej czystej nie skażonej procedurami i samowolką:loveu: Dziekuję, że jesteście ze mną i Lenoxem:loveu:[/quote] A mnie nikt nie powita? :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: schorowana Larę, z czerwonym kiniolem? :cool1::evil_lol:
  24. [quote name='Szarotka']Moge wyslac $ 30 kanadyjskich to jest ok 70 zl, ale to zajmie jakies 10 dni, zeby doszly, no i potrzebuje aders na ktory mam wyslac. Wezcie tego psa do Jamora jak najszybciej, bo to niebezpieczne, zeby tak po ulicach lazil.[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: cioteczki, widzicie to??? :loveu::loveu::loveu:
  25. Śpij spokojnie Czarusiu :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...