Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Nie, poprostu nie mogę patrzeć na te zdjęcia, z tymi muchami :placz::placz::placz: biedne maleństwo :( :( :( I gdzie tu znaleźć dt :( [quote name='IKA & SONIA']Otóż to - hotelik dla niego nie jest dobrym rozwiązaniem. Napisałam do Kenny, Pati i mmlasowice.[/quote] Właśnie, może Kenny? jakby co to mogę podać nr tel do Kenny.
  2. [quote name='mamamuminka']Moja córka deklaruje 5 zł. miesięcznie na hotel :lol:[/quote] Czyżby tylko 20zł miesięcznie brakowało??? :multi::multi::multi::multi:
  3. Oj, szybciutko znajdzie dom. Taka maskoteczka, i to niewiele ma latek. Tylko ogłoszenia zrobić.
  4. To nasz Stieve będzie miał domek??? :multi: A ihabe, jak zwykle, nieoceniona :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='supergoga']:mad: Nie, zawiązuję domki w wory i topię w Warcie :cool3: HMmmm - :cool1:, no jeśli domki spoza dogomanii - to polecam zajrzeć. Jak z dogomanii, lub takie które czytają i znaja stąd hostorie psiaka - to nie musimy...tu tyle potrzebujących![/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to było raczej stwierdzenie retoryczne :p
  6. [quote name='BoUnTy']Tk, i z ta i jeszcze z 2 innymi (kontakt Jaszy i anett), no i klops...[/quote] Bounty, tzn. ???? złe domy, mają już psa, czy co?
  7. Tak taak... Marcel musi w końcu znaleźć dom :mad:
  8. [quote name='malawaszka']Lara - nie dość, że "ponoć" to jeszcze w "Życiu na gorąco" ;) no ja nie wierzę :lol:[/quote] Wiem :p dlatego napisałam najpierw w formie zapytania czy ktoś wie coś na ten temat.
  9. Ok, to porobię im w najbliższym czasie ogłoszenia ;)
  10. Amidko, ile jeszcze będziesz siedzieć w schronie? :( Szkoda, że jej na akcję w SCC nie wezmą :(
  11. [quote name='Jasza']Jak się skończy bazarek to będzie jeszcze moje 5PLN, będzie kilka złotych od Ludwy, bo licytuje przywieszkę, no i czekamy na przelew od Halbiny... Wysłałam jej PW, ale cos jej nie widać... 30.09. to środa. Jak będzie brakowało to może dorzucę coś jeszcze... Ale mam ciężko teraz z kasą...[/quote] Jaszo, ja może coś dorzucę do karmy, a raczej ciotka DarkWater :cool1:
  12. Szkoda, że nie ma w pobliżu jakiegoś dt....:roll:
  13. A ja wciąż czekam na namiary, bo nie wiem jakie podać w ogłoszeniach.
  14. taks, będzie dobrze ;) widzę, że Stupi tam już królem jest :loveu::evil_lol:
  15. O mamo, jaka miłość :loveu::loveu::loveu: te zdjęcia są cudne po prostu! nadają się na jakąś pocztówkę :loveu::loveu:
  16. Podnoszę!!!! :multi::multi::multi:
  17. [quote name='clo']gufis nasz kochany wciaz szuka dozywotniego sponsora...poniewaz jego finanse nei wygladaja najlepiej..[/quote] Niedobrze :shake::shake::shake:
  18. [quote name='Selenga']Ale ja nie mówię o tych ludziach :) teraz zgłosiła się jakaś sympatyczna pani z Lublina Ma domek z ogrodem chyba i 2 dorosle córki Myślę, że dobrze tego pilnować bo jeśli Czaruś do tej pani nie trafi to może Lenox[/quote] To jest jakaś szansa :multi:
×
×
  • Create New...