Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Monday']wiq, ta możliwość zakraplania oczu co 3 godziny i dowożenie Floyda do jakiejś lecznicy przekonały mnie. Wiem, że czas jest ważny...ale może warto żeby Floyd jeszcze troszkę poczekał:oops:szkoda mi psa bo zdaje sobie sprawę jak on cierpi...ale tak chciałabym, żeby on doszedł do zdrowia...żeby znalazł dom. Czekamy oczywiście na zdanie innych dogomaniaków zainteresowanych psiakiem...[/quote] Ja też jestem za tym żeby poczekać. Kurcze, nie znacie jeszcze jakichś domków, które chciałyby Vertera? :placz: większego, ale kochanego pieska?
  2. [quote name='malawaszka']to niemożliwe, żeby już był wyrok - raz że w polsce wyroki tak szybko nie zapadają, a dwa to przecież dopiero badany jest albo nawet jeszcze nie - ten smalec - więc skąd wyrok bez głównego dowodu?[/quote] Tak ponoć pisało w "Życiu na gorąco" :razz: ale to plotkarskie gazety, więc kto to tam wie.
  3. BOunty, i co, kontaktowałaś się z tą rodziną co podałam Ci tel?
  4. Kurcze, to tylko zaciskanie kciuków! Bo jest SZANSA i to duża!!!
  5. [quote name='piechcia15']Misiu czuje się ciut lepiej. Zjadł już troszkę jedzonka, ale nie dużo. Miał taką kupe śluzowatą ;/ więc może coś mu zaszkodziło poprostu. :-([/quote] Bardzo możliwe. To by była duża ulga jakby to się potwierdziło.
  6. [quote name='Negri_2008']A ja byłam u Reni i Antoniego :multi: Przywiozłam jej jeszcza jedną bidę, jakby miała ich za mało :evil_lol::loveu: Okoliczności jednak tak się poukładały, że musiałam szybko wracać i byłam króciutko, o wiela za króciutko :shake: Ale posiedziałam chwilę przy Antonim, pogłaskałam go, poszeptałam chwilkę do uszka :loveu: Ciotki, on ma niesamowicie miekką sierść, wyczesaną i zadbaną ;) A mordkę ma tak mięciutką, że tylko się do niej przytulać i cmokać. Zauważyłam, że on bidulek z wielką łatwością rozpoznaje, że to Renia go dotyka. Wtedy szybciutko podnosi główkę i "patrzy" na Renię :placz::loveu::loveu: Zrobiłam chłopakowi kilka zdjęć...jak śpi sobie :evil_lol: Wieczorkiem wstawię ;)[/quote] :loveu::loveu::loveu: już się nie mogę doczekać :cool3:
  7. :-o:-o:-o ale wataha niezła :evil_lol: Maskotka jest słodka :loveu: już nawet rymuje :eviltong: To co, jeszcze czekamy z ogłoszeniami do "po operacji"?
  8. Ile domków :crazyeye: supergoga, mam nadzieję, że wykorzystujesz kontakty do pomocy w adopcji innych psiaków - ba, jestem pewna ;)
  9. Lenko, mam nadzieję, że się socjalizujesz z dnia na dzień :lol:
  10. Podniosę Dagusię naszą! Dziewczynko kochana, nie uciekaj już może, co?
  11. Podniosę Iskierkę!
  12. Słuchajcie, spokojnie. Wierzymy, że Rumcajs jest obcięty, to się najbardziej liczy :) Powiedzcie lepiej jak stoi sprawa z jego hotelem?
  13. Bajko, czy te szczeniory można już ogłaszać?
  14. [quote name='bela51']:lol: Przez moment uwierzyłam, że w centrum Katowic rosnie las :evil_lol:[/quote] Bo Katowice są naprawdę bardzo zalesione :p jedno z najbardziej zalesionych miast w Polsce :cool3: Ale super wieści :loveu: Sabunia ma nową rodzinkę :loveu::loveu::loveu:
  15. Dziękujemy za zdjęcia - podeślę darczyńcom ;) P.S. ładny kolor paznokci :loveu::lol::evil_lol:
  16. Wychodzi na to, że to psi ideał :lol:
  17. [quote name='Jasza']To już za niewiele ponad tydzień![/quote] Dokładnie, już lada chwila październik :lol:
  18. Rzeczywiście, niesamowita przemiana :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  19. Jaka mieszanka kocio-psia, super :loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. No to bardzo nieodpowiedzialne ze strony tej Oli :shake:
  21. [quote name='jkp']UWAGA Pati akceptuje transport, napisałam PW do Moniski coby sie dogadały. Ja zapłacę Pati. Udostępnię też konto dla Wilczka ( na pw ) ALE PROSZĘ KOGOS KTO PODEJMIE SIE ROBIENIA OGŁOSZEN BO BEZ TEGO NIE MA SENSU GO BRAC !!![/quote] Robieniem ogłoszeń to ja mogę się zająć ;) tylko fajne zdjęcia będą potrzebne.
  22. Zdjęcia są przecudne :loveu: on jest taki słodki :placz:
  23. Ogłoszenia: [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]Ogłoszenia praca, ogłoszenia nauka - darmowe ogłoszenia biznes[/URL] [URL="http://www.eofert.com.pl"]www.eofert.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]Bezpłatne ogłoszenia[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net"]www.spacerek.net[/URL] [url]www.przygarnij.pl[/url] [url]www.nasipupile.pl[/url]
×
×
  • Create New...