Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Namiary już mam, dziś mam nadzieję uda mi się zrobić ogłoszenia ;)
  2. Najlepsze zdjęcie to Myszka Mickey :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  3. Argosiku, do góry!!! :multi::multi::multi: Jaszo, oj kuruje się :p szczerze to już mam dość tej kuracji, chce już być zdrowa :placz:
  4. Do góry Gufi!!! :multi::multi::multi:
  5. Coś cichutko u Dagusi się zrobiło :cool1: mam nadzieję, że nie "terroryzuje" w nocy megii1 :p albo nie wymyśliła kolejnych przejść i podkopów...
  6. Mam już tyle ogłoszeń do zrobienia... ale postaram się chociaż trochę porobić.
  7. :loveu::loveu::loveu:super wieści! :loveu::lol::lol::lol: ale mu domek taks wyczarowałaś :loveu::loveu::loveu::multi:
  8. :loveu: widać, że mu dobrze :lol::multi:
  9. Jaki on jest śliczny :loveu::loveu::loveu:
  10. Ciotki, pisałyście coś o wyroku? Ja się dowiedziałam, że ta Pani dostała 2 lata w zawieszeniu, to prawda?
  11. [quote name='_Mona']Cioteczki u Felusia wszystko bardzo dobrze, jest zdrowy, jak wspominałam bierze teraz wapn i inne witaminy. Jak tylko skontaktuje sie z BajkąB i ustale termin z lecznicą w Dabrowie Gorniczej bedzie miał kastracje. Na spacerkach pod moim okiem biega sam juz swobodnie na bezpiecznym i zamknietym terenie, obwąchuje wszystko co sie da, chodzi z nosem przy ziemii. To zdrowy i młody psiak i odzywa sie w nim natura. Bardzo lubi spac w łózku, w domu jest grzeczny, juz dawno nauczył sie zostawac kilka godzin sam wraz z Saba i Sonia jak ide do pracy a córka do szkoły. Jak tylko zrobie Felusiowi nowe foto wrzuce na dogo:lol:[/quote] To super :loveu: ja poproszę jakieś zdjęcia Felka, bo wiele ludzi, którzy kupują cegiełki, pyta o niego - są bardzo wdzięczni za wszelkie nowe info o nim czy zdjęcia :lol:
  12. Ja jeszcze nie wpłaciłam 5zł za wrzesień :oops: zaraz wpłacę ;)
  13. Co za groźna sunia! :-o:cool1::razz: ale z czasem pewnie jej przejdzie :p
  14. Jaką mają fajną zastępczą mamusię :loveu: a raczej miały :cool3: To super, że kolejny ma już stały domek! :multi::loveu:
  15. [quote name='sonikowa']Od pewnego czasu sie nie wtracam, ale uwazam, ze schron nie jets miejscem, gdzie sunia sie oswoi z czlowiekiem. Dom, w ktorym nikt ni ebedzie sie jej narzucal, ale pozwoli sie jej oswajac w jej wlasnym tempie, to jest to. [B]Pytanie, czy ci panstwo byliby na to gotowi? [/B]Jesli nie, to trzeba szukac dalej...[/quote] Czy ktoś może odpowiedzieć na to pytanie?
  16. To psinka ma już zapewniony kąt u kikou :loveu::loveu::loveu:
  17. No to Kuba się groźny fest zrobił! O mamo, na takiego dużego kolegę się rzuca :crazyeye: widocznie to on chce dyktować warunki :cool3: w ogóle to wspaniale, że Kubuś jest u Was!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='bico']:crazyeye: ciotki, to jest szansa, na którą i my i tym bardziej Stivi czekał! On jest bezradny, zimy nie przetrzyma albo inne psy go zagryzą:placz: Ten filmik z nim mnie dobił, on już ledwo zipie:-(:-(:-( Laima, proszę - pomóż mu daj szansę na godne ostatnie chwile - błagam:modla::modla::modla: Ciotki, organizujmy się i trzeba decydować i szybko działać! Ciotko Laimo, podjęliście jakąś decyzję???
  19. No szkoda :( znowu jacyś nieodpowiedzialni ludzie :angryy:
  20. Dzięki Jaszo ;) Podnoszę Kornelcię!!!
  21. Ja też jestem! :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...