[quote name='_Mona']Cioteczki u Felusia wszystko bardzo dobrze, jest zdrowy, jak wspominałam bierze teraz wapn i inne witaminy. Jak tylko skontaktuje sie z BajkąB i ustale termin z lecznicą w Dabrowie Gorniczej bedzie miał kastracje. Na spacerkach pod moim okiem biega sam juz swobodnie na bezpiecznym i zamknietym terenie, obwąchuje wszystko co sie da, chodzi z nosem przy ziemii. To zdrowy i młody psiak i odzywa sie w nim natura. Bardzo lubi spac w łózku, w domu jest grzeczny, juz dawno nauczył sie zostawac kilka godzin sam wraz z Saba i Sonia jak ide do pracy a córka do szkoły.
Jak tylko zrobie Felusiowi nowe foto wrzuce na dogo:lol:[/quote]
To super :loveu: ja poproszę jakieś zdjęcia Felka, bo wiele ludzi, którzy kupują cegiełki, pyta o niego - są bardzo wdzięczni za wszelkie nowe info o nim czy zdjęcia :lol: