Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. To czekamy :cool3::cool3::cool3:
  2. Właśnie, Biafra ma pod dostatkiem dużych psów :p U Kornelii wszystko w porządku? ;) Słuchajcie, Biafra mi napisała, że musiała zapłacić ostatnio za maść (dobrze pamiętam Biafro???) dodatkowe 48zł u weta, więc tyle dopłacimy do następnego hotelowania. A przelew już na dniach.
  3. To czekamy do soboty :p:multi:
  4. Bela, zawsze to coś ;) Zapraszamy do kupowania cegiełek!!!
  5. Ktoś dzwonił w sprawie Kudłatego?
  6. [quote name='darunia-puma']ano ja dam na Dżinkę te 20zł proszę o konto[/quote] :-o:-o:-o:-o :multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dżina może jechać do dt :loveu::loveu::loveu::loveu: (Lara ze spóźnionym zapłonem :evil_lol::evil_lol:)
  7. Cioteczka DarkWater poprosiła mnie o skserowanie jednej książki. I przesłanie jej. Przelała mi więcej, a resztę mogę przeznaczyć na jakieś bidy :loveu: za co jej bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ile brakuje do zakupu karmy? [quote name='Jasza']Do kundelka zajrzałam. Boże... Kontaktów pilnuję. Czekam na odpowiedzi. Laro, jak tam potencjalne pieniądze od ciotki DarkWater, i któż to jest? Zdradzisz mi?:cool1:[/quote]
  8. Jestem już, a tu dobre wieści, bo jest już dt :multi::multi::multi: biedna psinka, jeszcze ma problemy z prostatą :( ale będziemy walczyć o Ciebie psinko!!!
  9. To ja podniosę chociaż Stievego!
  10. Właśnie miałam się pytać czy były już jakieś telefony :diabloti: widzę, że piesek szybko znajdzie swój kącik ;) Ciotki, myślę, że ludzie są na tyle inteligentni, że odczytają dobrze ten "błąd" w tekście :p Zresztą widać już po telefonach, że dobrze odczytali :D Edit: Do mnie kilka maili z ogłoszeń napisały dwie osoby, w tym jedna z Nysy. Podałam im dane na które mają się kontaktować.
  11. [quote name='piechcia15']no właśnie oni chca malucha, zakochali się w nich po uszy jak im pokazałam :) no tylko ze jak macie chętnych to może lepiej sie opłaca wydać je u was, a my tu znajdziemy jakąś bidę bliżej. Już nawet znalazłam jakieś maluchy w lesie znalezione w Tomaszowie i facet by nam przywiózł malucha do Pabianic :p tylko musze im je pokazac[/quote] Tylko żeby to nie było takie ślepe zakochanie, tylko w szczeniaczki, a jak pies będzie duży to już będzie dużym problemem...
  12. [quote name='xmartix']dzwoniła pani w sprawie domku dla Zumisia u jej rodziców w Kłodzku, mają dom z ogrodem ale pies poprzedni mieszkał z nimi w domu, spał w łóżku, w dzień latałby po ogrodzie, ważne tylko by lubił koty, zgodzili sie na wizytę przedadopcyjną (ja bym pojechała), ale najpierw chcą Zumisia zobaczyć, podałam więc tej pani nr do Wiosny :)[/quote] Ojej, super! No to wiecie, kciuki zaciśnięte! :p
  13. [quote name='Ziutka']Lara wielkie dzięki za ogłoszenia :loveu:[/quote] Jest więcej :cool3: to był początek :diabloti: [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.oxl.pl/"]www.oxl.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl/"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.com/"]www.vetmozga.com[/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [url]www.sprzedasz.pl[/url]
  14. Ok, zaraz będą ogłoszenia. Edit: [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.przygarnij.pl"]www.przygarnij.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.oxl.pl"]www.oxl.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.com"]www.vetmozga.com[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [url]www.morusek.pl[/url]
  15. A jaki kontakt do ogłoszeń? tel i mail?
  16. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to nieźle ;)
  17. To ja podniosę!!!! BO PILNE!!!! :multi::multi::multi:
  18. Wejdźcie tu i pomóżcie znaleźć dt: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/blagamy-o-dt-maly-chory-kundelek-z-interwencji-my-nie-mamy-dla-niego-miejsca-147248/[/url]
  19. Wejdźcie tu i pomóżcie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/blagamy-o-dt-maly-chory-kundelek-z-interwencji-my-nie-mamy-dla-niego-miejsca-147248/[/url] Dt jest na gwałt potrzebny! :-(
  20. Taka piękna :loveu::loveu::loveu: nikt już jej krzywdy nie zrobi :angryy::angryy::angryy::mad:
  21. [quote name='maciaszek']Hehe, przywieźć i to jeszcze na jutro...[/quote] Taaaa... ja już też takie teksty dostawałam :mad: nawet mi jeden facet adres podał :mad: pod który przywieź psa, od tak... Wejdźcie tu, może coś wymyślicie :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/blagamy-o-dt-maly-chory-kundelek-z-interwencji-my-nie-mamy-dla-niego-miejsca-147248/#post13023558[/URL]
  22. [quote name='BoUnTy']Ten Twój zobaczył zdjecia i już się nie odezwał. Od anett z Bytomia facet chce 'psa takiego jak rasowy, bo ssiedzi się będą nabijać, że kundla wziął, no i kolega chce.. no... tego... jak to sie nazywa? To co się psy spotykają i takie papierki się wypisuje [krycie], żeby były szczeniki' - tzn. ten dom dobry się wydaje, iwdizłąam ich drugiego psa, pies moze być kastrowany/sterylizowany, ale koniecznie wyglądajcy jak taki prawie rasowiec, bo tam gdzie b mił mieszkć to wszyscy lubią szpanować, ma ktoś coś na oku? Do 4 lat![/quote] Aha...no coż... ręce i wszystko opada...gratuluje rozumu tym ludziom co lubią "szpanować". A raczej współczuję.
  23. Kurcze.... naprawdę nie jest dobrze. Jakieś wpłaty jednorazowe by się przydały.
  24. Jaki słodki Jeżyk :loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...