Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='red']No więc, pani spod Lublina ma 2 dorosłe córki, ma psa ponoć łagodnego, koty, świnki i w ogóle kocha zwierzaki. Chciałaby adoptować Czarusia, ale napisałam jej adres email z telefonem i adresem hotelu, żeby skontaktowała się z Mori. Pani nie dysponuje samochodem, więc w razie co trzeba kombinować transport. Wizyta przedadopcyjna też by się przydała, ale najpierw musimy dokładnie poznać zachowania Czarusia zanim trafi do adopcji.[/quote] Ale zawsze już mamy jakiś namiar :loveu:
  2. [quote name='agabytom']Boże,cudowna psinka. Szkoda,że mieszkam tak daleko,bo wzięła bym ją na tymczas. Mam nadzieje,że znajdzie szybko cudowny domek. W góre cudowna mordeczko!!! Nie bój się,świat jest zły,ale czasem robi nam niespodzianki.[/quote] Zawsze można załatwić transport...
  3. [quote name='Ola la']i nic :( AMida tez w Metrze i skutek ten sam....... o Lenoxa mialam jeden tepawy sms i to wszystko:angryy: wiecie ja ciagle sie ludze,ze ktos zadzwoni nawet jutro.Czasem tak jest.Raz nawet kobieta dzwonila do mnie po 3 tygodniach od ukazania sie psiaka w Metrze.[/quote] To ja też mam taką nadzieję!
  4. [quote name='piechcia15']kochane cioteczki czy któraś pomoże finansowo przy sterylizacji siostry Fredzia? Bo jest już wystarczająco duża i czeka ją zabieg ale z funduszami ciężko, bo Fredzio je naruszył. 3 kołnierze zmarnował po kastracji bo ciągle zdejmował i gubił, ciągle jajka rozlizywał i musiał leki dostawać! Fredka czyli jego siostra wpadła pod auto:( na szczęście nie groźnie i skończyło się tylko siniakach i powierzchownych ranach:-( dziewczyny zbudowały im kojec aby nie uciekały z działki. To Fredek rozgryza siatkę raniąc się w pyszczku :( kawał urwisa z niego. Musiały dach kojca dobudować bo każde ogrodzenie jest w stanie przeskoczyć! ehh ten Fredek pomóżcie cioteczki kochane!![/quote] Podniosę, bo ważne!!!
  5. Bidulek, pewnie chce sobie pospać w spokoju. Szuka swojego azylu.
  6. [quote name='Marinka']I kolejne odnowienie [B]cafeanimal.pl[/B] dla [B]Vertera[/B]:loveu: ... to już prawie uporczywa mania :evil_lol:: [url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bingo-pies-lagodny-czujny-mlody,1902]Bingo - pies łagodny, czujny, młody - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url][/quote] Oby wreszcie go dali do metro!
  7. [quote name='Wiewiórka']Do mnie dzwoniły 3 osoby w sprawie Perełki więc mogę im polecić innego kudłacza;)[/quote] Wiewiórko to może przekaż to??? gdzieś na wątku pudli lub komuś kto o to prosił?
  8. :loveu::loveu::loveu: Kurusiu, ale Ci dobrze :loveu:
  9. No to się pokomplikowało :shake: Czy naprawdę nie wystarczy szczepienie przeciw wściekliźnie???
  10. No to już chyba mamy odpowiedź. Floyd musi mieć częściej zakrapiane oczka.
  11. [quote name='Ola la']ano jest Lenoxik w Metrze... szkoda tylko,ze nikt nie dzwoni :-( no byl jeden glupi telefon:angryy:[/quote] Lenox w Metrze i nic??? :crazyeye::angryy::angryy::angryy::-(
  12. :( :placz::placz::placz: żeby to nie była zapowiedź najgorszego.... tylko nie to!!! :placz::placz::placz::placz:
  13. [quote name='rita60']Moj chciał mi wczoraj przyniesc jeza:roll:ale całe szczescie w pore zainterweniowalam i jezyk poszedł swoja droga:razz:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: mamma mia...
  14. [quote name='maciaszek']Na razie to tylko domek tymczasowy, ale mamy nadzieję, że zakocha się w Stupisławie na tyle, że już go nigdzie nie odda![/quote] Wiem wiem ;) ale ja liczę po cichu :loveu:
  15. [quote name='coronaaj']Ciotka wplacila na Verterka:loveu: znowu za 2 miesiace, przepraszam za opoznienie(oszustwa, goscie, moje psiaki).:mad: :multi:Verterek to zywe srebro ale wasze zdjecia cos koslawe bo on nie jest chudzinka, znowu go widzialam coprawda wieczorem jak przywiozlam Lenke... on wszystko spala taki dobry metabolizm:evil_lol::evil_lol:[/quote] Coronaaj, doszło, właśnie wpisałam wpłatę do mojego kajetu :p:loveu: dzięki! :loveu: Widzę, że MartynaP uzupełniła już nowe rozliczenie - dzięki :D
  16. Ah, pmylało mi się :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: miałam napisać ZuziM, a napisałam co innego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='leni356']Teriery często polują na zwierzątka futerkowe (instynkt bierze górę). Moja tymczasowiczka, też terierowata, z zacięciem goni wiewiórki :shake: Na razie domku bez kotów nie widać, szukamy intensywnie[/quote] Dokładnie. To normalne zachowanie u terrierów i terrierowatych. One z miłości do Pana potrafią przynieść coś w zębach - tak okazują wdzięczność.
  18. Laima, masz rację, przyjedź i sama go najlepiej zobacz ;)
  19. No to super!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wspaniale!!! :loveu: Ola la, a Ty byłaś wczoraj z nią na akji?
  20. Super!!! :loveu: ja też mocno trzymam kciuki!!!
  21. :multi::multi::multi: teraz tylko organizować przewóz.
  22. [quote name='kamilawa']:-o A gdzie druga część Kładki? :diabloti: Super fotki! Ona jest cudowna! A ogłoszenia zaraz będą...[/quote] Bardzo ładnie wygląda :loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='mariolka']daj tekst do ogloszen :lol:[/quote] mariolka, można coś samemu skontruować ;) to są szczeniory, więc wiadomo, że trudno napisać coś o ich charakterze. A myślę, że wystarczające dane są w pierwszym poście. Ja zrobię im allegro, zwykłe, bo nie stać mnie na więcej :oops: ale to szczeniory powinny szybko znaleźć domki ;) Delph, tylko jakie namiary??
×
×
  • Create New...