[quote name='Jasza']Jeździcie z Megi w góry?[/QUOTE]
Jeździmy do moich rodziców na działkę w góry, gdzie mają domek :) Ale Megi to i pechowiec, i strachulec... przy jednej wyprawie do lasu dorwały ją osy i pożądliły :( musiałam ją nieść do domu, schodząc w dół po stromiznach... a ostatnio znowu się zatrzymała i nie chciała dalej iść, musiałam z nią wrócić, a mąż poszedł sam na grzyby... taki z niej bohater:p ale uwielbia szaleć na łące u rodziców :D i wygłupiać się z nami, tarzając się, biegając za zabawką, patykiem czy uciekając w zabawie przed nami ;)