Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. No właśnie..........
  2. [quote name='myjuliette']też sobie wydrukuję nie nadążam zrywać ze ściany sklepiku pod moim blokiem ogłoszeń o sprzedaży "jorków" będę doklejać ten plakat obok tych ogłoszeń[/QUOTE] :( :( :( :( ludzie są beznadziejni :(
  3. Hehe :) ale się cieszę, że jest u Pani Teresy :D :D :D żeby jeszcze tak Suri się poszczęściło :)
  4. [quote name='zakonna']no cóż, mam wrażenie, że moja propozycja pomocy została "olana",[/QUOTE] Postaram się poszukać coś na mapie dogo.
  5. DOkładnie, on jest rasowiec, a nie w typie rasy :) Śliczny jest i ze zdjęcia nie wydaje się taki groźny.
  6. Tez proszę o głosy dla mamę missieek, wiem, co to Olkusz[/QUOTE] Ja podobnie. Olkusz to masakra :placz:
  7. Prosimy o zdjęcia jak polują :D :D :D Monika, ile ogłoszeń :D :D :D :D :D
  8. Mogę zrobić za niedługo bazarek w części na Milvę, mam fanty.
  9. Tylko gdzIe jest pAULINA? To osoba decyzyjna :( właśnie, a pobliski schron? Lepsze to niż las :( Na dworze taka pogoda, a one tam biegają mokre, zmarznięte :placz::placz::placz: U michelle04 to dobry pomysł :) Trzeba by tylko spytać jaki koszt dwóch psiaków w jednym kojcu. Na skarpetę kudłaczy lecę i napiszę.
  10. Aramis, posuwamy się do przodu :loveu:
  11. Selenga :D Selenga to anioł :loveu:
  12. [quote name='monika083']ogolnie te pszczyniaki kuleja z kasa...bo dziewczyny ratuja bez pelnych dekaracji,pozniej kicha..ale jak tu nie ratowac..z drugiej strony nawet jak sa pelne deklaracje , to pozniej sie wykruszaja..[/QUOTE] No właśnie, żeby się chociaż nie wykruszali... to nie fair wobec psów....
  13. [quote name='Agmarek']Adopcje poszły w górę, bo ludzie z wczasów powrócili. Trzymam kciuki za Boryska :-)[/QUOTE] Tylko żeby to nie byli Ci, co za rok też będą chcieli wyjechać i się psa pozbędą, bo nie będą mieli co z nim zrobić...
  14. To super!!!! :) Ale sukces :) brawo zuzolina :D
  15. [quote name='paula_t']Odwiedzam niuńkę...jak się mała dzisiaj czuje?[/QUOTE] No właśnie? ja też podpytuję.
  16. Czyli dług wynosi teraz?
  17. Trzymam kciuki! taki piękny kocurek musi mieć domek :)
  18. Tylko czy ona nie ugryzie przy próbie wyciągnięcia jej na siłe? :(
  19. Prześliczny! powinien szybko znaleźć domek!
  20. Ja ostatnio na nic nie mam czasu :(
  21. [quote name='Jasza']Jeździcie z Megi w góry?[/QUOTE] Jeździmy do moich rodziców na działkę w góry, gdzie mają domek :) Ale Megi to i pechowiec, i strachulec... przy jednej wyprawie do lasu dorwały ją osy i pożądliły :( musiałam ją nieść do domu, schodząc w dół po stromiznach... a ostatnio znowu się zatrzymała i nie chciała dalej iść, musiałam z nią wrócić, a mąż poszedł sam na grzyby... taki z niej bohater:p ale uwielbia szaleć na łące u rodziców :D i wygłupiać się z nami, tarzając się, biegając za zabawką, patykiem czy uciekając w zabawie przed nami ;)
  22. No tylko Rudy podobnie do niego umaszczony i już tyle domu szuka :( :( :(
×
×
  • Create New...