Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. O matko :( a pogoda za oknem fatalna :( :( :( gdzie te kocięta siedzą?????????? Karlosa może by posłać na jamnikowate?
  2. trzymam kciuki żeby się psinie udało coś z dt :(
  3. Kochane, a na jakie konto można przelać pieniążki ze skarpety?
  4. Co się odwlecze to..... ;) :diabloti:
  5. Cioteczki, może nie męczmy tak nowych właścicieli ;)
  6. Nie straszcie nawet :(
  7. Za mało nas tutaj :( :( :(
  8. To taki strachulec jak moja Megi - to samo!
  9. [quote name='lika1771']Uwazam,ze za drogo 600zl za jeden kojec i do tego jeszcze karma tak? Trzeba jeszcz tutaj zadzwonic [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230878-platny-DOMOWY-hotelik-Leszno-w-Wielkopolsce[/URL][/QUOTE] Też mi się wydaje, to strasznie dużo, a pieski mikroskopijnych gabarytów :( może czegoś innego poszukamy?
  10. Ale mieliście fajny weekend :) zazdroszczę! Też bym chętnie tak z moją gromadą pochodziła po górach :D No i pogoda dopisala ;) A bez przygód się nie obyło :p ale mamusia Jasza była blisko swoich psich dzieciaczków i wszystko się szczęśliwie skończyło :)
  11. [quote name='ma_ga']Zaglądam do Markana zaproszenie DONki. O rany co za bidulek:placz:! Rzeczywiście najlepiej byłoby dla niego, gdyby można go było stamtąd wyciągnąć. A może domek, w którym był Timon mógłby się nim zaopiekować? Tak się zastanawiam, czy on zawsze stoi z takim przykurczonym zadem, czy tylko tak na zdjęciu wyszedł (ze strachu?:hmmmm:). Jeśli tak jest zawsze, to z pewnością dojdzie dodatkowe leczenie (dysplazja, problem z kręgosłupem lub reumatyzm?). Trzymaj się piesku![/QUOTE] A nie wynika to właśnie ze strachu? :(
  12. [quote name='Kryzia']Dziewczyny, co z tym cegiełkowym allegro?[/QUOTE] A macie kogoś chętnego? Dobrze by było kaskę zbierać na fundację.
  13. [quote name='Mysia_']ale muszę przyznać, że Kuruś jest w świetnej formie ;)[/QUOTE] To prawda :) co nas bardzo, bardzo cieszy :D
  14. Ciągle coś się dzieje, przy takiej gromadce.
  15. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  16. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  17. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  18. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  19. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
×
×
  • Create New...