[quote name='__Lara']Chciałam wnioskować o najwyższą kwotę wsparcia dla Chojraka, staruszka, który ma długi :(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177091-Stary-dobek-Chojrak-pilnie-szuka-deklaracji-(brakuje-ponad-200-zł-m-c)-i-DS-[/URL]![/QUOTE]
Komu mam podesłać nr konta do przelania wsparcia dla Chojraczka? :)