[quote name='ewakrakow']na start pomogłaby skarpeta kudłaczy
_Lara pisała do nich i taka jest odpowiedz:
"na co konkretnie pomoc? Na wątku jest bałagan i nie mogę się doszukać.
na pierwszej stronie wątku musi być prowadzone rozliczenie, żebyśmy mogli pomóc (też nie widziałam, proszę o link jeśli jest w innym miejscu)"
jak już będzie wiadomo cos więcej to trzeba się im przypomnieć...[/QUOTE]
Kochana, to dotyczyło innego wątku, innego psiaka ;)
Tak jak pisałam, zadeklaruję 10zł/m-c. Musimy zbierać deklaracje!!!
Jest już wydarzenie na fb???
500zł to bardzo dużo, damy radę? :( za dwa mikropsy to trochę dużo :(