Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. A gdzie ten wątek ze zlotem? :)
  2. A mamy jakąś małą sunię?????
  3. Jesteście cudowni!!! Marko trzeba ratować! A co z transportem?
  4. Biedna Lara, tak bardzo się boi wszystkiego :(
  5. [quote name='ewakrakow']na start pomogłaby skarpeta kudłaczy _Lara pisała do nich i taka jest odpowiedz: "na co konkretnie pomoc? Na wątku jest bałagan i nie mogę się doszukać. na pierwszej stronie wątku musi być prowadzone rozliczenie, żebyśmy mogli pomóc (też nie widziałam, proszę o link jeśli jest w innym miejscu)" jak już będzie wiadomo cos więcej to trzeba się im przypomnieć...[/QUOTE] Kochana, to dotyczyło innego wątku, innego psiaka ;) Tak jak pisałam, zadeklaruję 10zł/m-c. Musimy zbierać deklaracje!!! Jest już wydarzenie na fb??? 500zł to bardzo dużo, damy radę? :( za dwa mikropsy to trochę dużo :(
  6. Chyba Klaudia musi z nim jechać, nie wyobrażam sobie tego inaczej.
  7. Kochani, trzeba się też zająć zbieraniem deklaracji :/ wiem, że mamy na pierwszy miesiąc, ale co potem? :( Tym pociągiem to fajna myśl, bo tanio, ale czy ewu da radę? :( A patrzałyście na carpooling? Tak jak Lilka jechała? Patrzcie ile znalazłam transportów na carpolingu: [url]http://www.carpooling.pl/autostop/Katowice/Wroc%C5%82aw.html?city_from=6972&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=any_date&day=16&month=09&year=2012&tolerance=0&[/url]
  8. [quote name='pati2000']Hej , hej Gabrysiu witam cie i posyłam stos całusów :*[/QUOTE] To ja się dołączę ;)
  9. To bardzo dobrze :)
  10. [quote name='Poker']Powinni dołożyć się. NIe moze być tak ,że my wypruwamy z siebie ostatnie flaki ,żeby pomóc psom ,a DSy dostają je gotowe pod nos.[/QUOTE] To prawda. Wiele osób z dogo rezygnuje z wielu rzeczy, wydatków żeby pomóc psiakom, a inni dostają "gotowce"...
  11. :( musi się wreszcie ktoś znaleźć....
  12. Jest maleńki, powinien szybko znaleźć domek. JEszcze dziś porobię mu trochę ogłoszeń.
  13. [quote name='Avilia']W chwili obecnej nie mamy psów które zgodzą się w jednym kojcu.A nie można ryzykować pogryzieniami.[/QUOTE] Kochani, a Goya? Ona to dopiero nie ma szans na znalezienie w punkcie domu :(
  14. Seciu, jak dobrze, że nie zapominasz o Ufo! :)
  15. Zdjęcia świetne do ogłoszeń :D śliczny pies - a jak się sierść błyszczy :o :o:loveu::loveu::loveu:
  16. Pola się bardzo otwiera :D jak cudownie!!!! :) hihihih, jamniczki to takie pościelaki :D Właśnie, a co z Suri?
  17. Nie takiego finału się spodziewałam :( Nie rozumiem sytuacji - jaki pisze ewu, nie wierzę, że w Finlandii bezrobotnym tak źle się powodzi... Druga rzecz to dziwi mnie, że tak wysokie są koszty leczenia :o :o :o ale się nie znam.... Słuchajcie, to wychudzenie może wynikać z choroby serca. Nie wiem jak Fago zniesie powrót do Polski - może to bardzo źle wpłynąć na jego zdrowie, niestety :(
  18. Nawet takim staruszkom się udaje ;)
  19. Niestety, nikt nie dzwonił w sprawie Pauruni.... :/
  20. Wszędzie tak jest, i nie wiem co jest grane :(
  21. Świetne zdjęcia :) Bardzo dobrze Bjutko, że nie zamknęłaś wątku!!!! :)
  22. Zaglądam do Donalda.
  23. Słuchajcie, zanim Chojrak otrzyma wsparcie ze Skarpety Kudłaczy, jest prośba i pytanie: "na co konkretnie pomoc? Na wątku jest bałagan i nie mogę się doszukać. na pierwszej stronie wątku musi być prowadzone rozliczenie, żebyśmy mogli pomóc (też nie widziałam, proszę o link jeśli jest w innym miejscu)"
×
×
  • Create New...