Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  2. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  3. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  4. Co to za dziadostwo jest :( Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  5. I jak długo będą Ci rosły długi.... :( Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463
  6. Gratulacje Emiś :D :D :D Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  7. O, widzę, że i historia Donalda się tu znalazła ;) w sumie to nieco podobne "przypadki". Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  8. Śliczny jest Morisek :D Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  9. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  10. Cholera, trzeba kogoś znaleźć kto moze zawieźć kicię... Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  11. Ja również zaglądam ;) Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  12. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  13. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  14. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  15. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463
  16. No to jaki dziadzio kochana :diabloti: to w kwiecie wieku :D Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  17. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463
  18. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  19. [quote name='Tofikowa']Lara to może ja bym coś dorzuciła, a wysyłkę zrobiła potem od siebie?[/QUOTE] Nie ma sprawy ;) Możesz przesłać zdjęcia i ceny fantów na: [email][email protected][/email] ;)
  20. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  21. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463
  22. Ja FB już nie ogarniam :( Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463
  23. Klatka jeszcze nie odesłana, bo nie ma gdzie jej narazie odesłać, brak chętnych :eviltong: Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  24. Ale ona śliczna :D i to jej futerko, no no :D Też uważam żeby o kręgosłupie nie pisać. Nie pisałabym też o tym, że 7 lat w schronie spędziła - wiele ludzi może od razu przestać czytać ogłoszenie, bo ludzie mają dziwnie zakodowane, że jak już pies siedzi w schronie to nie da się nic z nim zrobić, a co dopiero taki co siedzi 7 lat. [B]Moja propozycja tekstu do ogłoszeń:[/B] [I]Mięciutka przytulanka o wdzięcznym charakterze - tak można opisać jednym zdaniem Paurę. To sunia o miłym, ciepłym spojrzeniu, zapatrzonym w człowieka jak w obrazek. Łagodna jak baranek, przyjacielska i uległa, przylepka człowieka. Zasługuje na medal we wzorowym spacerowaniu na smyczy. Zachowanie czystości w domu to dla Paury żaden problem. Lubi obcować z innymi zwierzakami, nie ma z tym żadnych problemów. Zachwyca ubarwieniem swojego futra o odcieniach brązu i beżu i ogonkiem jak u małego lewka. Paura zasługuje na najlepszy domek pod słońcem! [/I] Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  25. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
×
×
  • Create New...