-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
__Lara replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
__Lara replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
__Lara replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Co to za dziadostwo jest :( Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
I jak długo będą Ci rosły długi.... :( Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463
-
O, widzę, że i historia Donalda się tu znalazła ;) w sumie to nieco podobne "przypadki". Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
-
Fido - 7 mies. cocker spaniel juz u siebie w domku z kotem!
__Lara replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest Morisek :D Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
Cholera, trzeba kogoś znaleźć kto moze zawieźć kicię... Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
__Lara replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ja również zaglądam ;) Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
Starszy,kudłaty,nijaki...Dziadek Ałtaj. Adoptowany prosto ze schronu :(
__Lara replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
No to jaki dziadzio kochana :diabloti: to w kwiecie wieku :D Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
[quote name='Tofikowa']Lara to może ja bym coś dorzuciła, a wysyłkę zrobiła potem od siebie?[/QUOTE] Nie ma sprawy ;) Możesz przesłać zdjęcia i ceny fantów na: [email][email protected][/email] ;)
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
__Lara replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja FB już nie ogarniam :( Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463 -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
__Lara replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Klatka jeszcze nie odesłana, bo nie ma gdzie jej narazie odesłać, brak chętnych :eviltong: Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] -
Ale ona śliczna :D i to jej futerko, no no :D Też uważam żeby o kręgosłupie nie pisać. Nie pisałabym też o tym, że 7 lat w schronie spędziła - wiele ludzi może od razu przestać czytać ogłoszenie, bo ludzie mają dziwnie zakodowane, że jak już pies siedzi w schronie to nie da się nic z nim zrobić, a co dopiero taki co siedzi 7 lat. [B]Moja propozycja tekstu do ogłoszeń:[/B] [I]Mięciutka przytulanka o wdzięcznym charakterze - tak można opisać jednym zdaniem Paurę. To sunia o miłym, ciepłym spojrzeniu, zapatrzonym w człowieka jak w obrazek. Łagodna jak baranek, przyjacielska i uległa, przylepka człowieka. Zasługuje na medal we wzorowym spacerowaniu na smyczy. Zachowanie czystości w domu to dla Paury żaden problem. Lubi obcować z innymi zwierzakami, nie ma z tym żadnych problemów. Zachwyca ubarwieniem swojego futra o odcieniach brązu i beżu i ogonkiem jak u małego lewka. Paura zasługuje na najlepszy domek pod słońcem! [/I] Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]