Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Jak wszędzie :(
  2. Postaram się m.in. na Pepsi wystawić bazarek wkrótce, bo mam fanty :)
  3. Fajowo, że wciąż ludzie pamietają o Atosku :)
  4. Ufff, cieszę się, że 12, powiedzmy, że tylko.
  5. Jakie biedne czekoladowe maleństwo :( Co do imion to może dla jamnisiowatej Daisy?
  6. Chojruś dostanie wsparcie ze skarpety im. Talcott :D :D :D
  7. [quote name='sleepingbyday']hej, ludzie, czy możemy założyc, że dom pani z nogą nie wypalił? bo NIE WIEM....[/QUOTE] A nie wypalił?
  8. [quote name='monika083']toro teraz ma kase, bo dostal spadek,a co bedzie za dwa,trzy miesiace ..tez moze kulec . Przelalam za sierpien, a dla Zenka robilam bazarek, poczekam na wplaty i poslemy calosc za sierpien, zeby dlug nie rosl.[/QUOTE] Też tak myślę cioteczki.
  9. ;) a jak Ałtajek trzyma się w punkcie?
  10. Ale się cieszę, brawo kochane!!!!! :)))))))))))) Te uśmiechnięte minki mówią same za siebie :D :D :D
  11. [quote name='Jolanta08']Jestem za maksymalną pomocą dla obu wnioskodawczyń[/QUOTE] Dziękuję :D :D :D
  12. :( to musimy zbierać, nie ma innej rady....
  13. ej no, kochana nasza, nie załamuj się :D
  14. Dokładnie, super wieści :D :D :D
  15. To może przeslę Ci te klatke łapkę paulina02? Postaram się porozsyłać wątek.
  16. Super, że tyle ogłoszeń ma chłopak :) :) :)
  17. O matko :( A na dogo są osoby, które robią różne plakaciki, nie kojarzycie? Bo ja nie mogę sobie przypomnieć :oops:
×
×
  • Create New...