[quote name='monika083']toro teraz ma kase, bo dostal spadek,a co bedzie za dwa,trzy miesiace ..tez moze kulec . Przelalam za sierpien, a dla Zenka robilam bazarek, poczekam na wplaty i poslemy calosc za sierpien, zeby dlug nie rosl.[/QUOTE]
Też tak myślę cioteczki.