Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ponoć już po :D Ikarek lżejszy :diabloti:
  2. Jest prześliczny :) Tak fajnie, że już nie w schronie :D :D :D
  3. Ja też podniosę i przypomnę!
  4. Jest prześlicznym psem! Wyrzucić takiego pięknego owczarka:angryy: I tak pięknie komendy wykonuje! Cudo!!!
  5. Zaglądam do Milvusi :)
  6. Paura szczeka??? :o :o :o nie wierzę :D Za każde ogłoszonko pięknie dziękujemy :) Uaktualnię wpłaty na dniach, muszę trochę czasu znaleźć:/
  7. A może o tej chorobie nie pisać w ogłoszeniu?
  8. Zaglądam do Omegi - kostka jej chyba smakowała ;)
  9. Emiś, podaj mi proszę nr konta na jaki mogę przelać kaskę z bazarku :)
  10. Ja też trzymam kciuki za ogłoszonka!
  11. Jaka ona słodka z tego pysia :) taka kruszynka - w tych oczach w ogóle nie widać agresji! Pani Basiu - jest Pani naszym aniołem!!! :loveu::loveu::loveu: i ten biedny kotek :(
  12. Wizyta wypadła bardzo dobrze :) Dziękuję bardzo AgaDe :D Państwo mają chomika i kotka, który w lato jest u mamy Pani. Od zuziM wiemy, że Aszka pozytywnie podchodzi do kotów, bardziej chce się z nimi bawić niż być groźna i niebezpieczna ;) Państwo chętnie wysterylizują Aszkę na swój koszt. Pytali się jakie jedzonko je. Wiem, że mają córkę, a Aszka do dzieci jest b. pozytywnie nastawiona. Państwo są nastawienie b. pozytywnie wobec Aszki :) Jak będzie trzeba to będą z Aszką pracować :) Lobaria właśnie kombinuje z transportem przez carpooling żeby było taniej - może się uda już na jutro! Trzymajcie kciuki :)
  13. Ja też myślę, że już czas ogłaszać.
  14. Super, że taka pojętna z niej psinka :)
  15. :) Oby się Abi udało :) ale najpierw musi wyzdrowieć.
  16. [quote name='madcat1981']Ano witamy Agatko:) znowu nam spotkanie nie wyszło, ale cieszę się, że wypoczęłaś. Ja dla odmiany ten czas przechorowałam, jakiś wirus od Zośki:roll: Właśnie robię przelew dla Sylwii. Trochę zabrakło, wezmę z kasy na ogłoszenia. Mam nadzieję, że u Kamyka wszystko ok:) miziammmmmmmm[/QUOTE] A jak tam Zosia - rośnie? :)
  17. Podniosę, może ktoś zajrzy i pomoże! Justa, to jakie i ile masz zwierzaków do przechowania?
  18. Co robić :( trzeba tu więcej ludzi sprosić!!!!
  19. [quote name='Jolanta08']Chojrakowi przyznano 120 zł pomocy kilka postów wcześniej._Lara wnioskowała o pomoc w poście 1726[/QUOTE] Dzięki za czujność :) Zaraz podam agusiazet nr konta ;)
  20. Basterku, cisza u Ciebie :(
×
×
  • Create New...