-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Dzisiaj rozmawiałam z kobietą, która wypatrzyła wywieszane ogłoszenie Mari...chciała dużego psa, który w ogrodzie poważnie wygląda i nie zachęca byle kogo do wejścia ...wysłałam więc jej zdjęcia Vertera...ale okazało się, że jest za duży, za stary (odkąd 1,5 roczny pies jest za stary?:shake:) i woleliby szczeniaka, aby go wszystkiego nauczyć...brak mi słów po prostu :angryy:[/quote] :( czy dla niego nie ma już szansy?? chcą dużego psa, a potem im się Verter nie podoba :mad::mad::mad: nie no, naprawdę, bardzo stary jest! Zaraz wkleję link maciaszku. :( Edit: allegro Vertera: [url]http://www.allegro.pl/item735832447_piekny_pies_lubi_dzieci_szuka_wciaz_domu.html[/url] -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
__Lara replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
To co teraz? kto może jej pomóc?? :roll: -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, gratuluje Wam! i szczęśliwym pieskom! :loveu: -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
A, to ja napewno będę choć tutaj Spajkiego odwiedzać regularnie ;) Niech mu się dobrze śpi na tym miękkim posłanku... -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jestem u Spajkiego (na miejscu naszego kochanego Kajtusia...). -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:( widziałam Spajkiego na miejscu Kajtka, wzruszające... -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moniska']Właśnie wróciłam z miasta, mizialam wilczka. Kosz wywrocil na PKSie żeby cos zjesc :-([/quote] Biedak :( Moniska, można mu coś podesłać? np. Tobie, a Ty mu zaniesiesz??? na więcej mnie nie stać :( -
PILNE Czarny pudelek prosi o drugą szansę na dobre życie. Ma dom
__Lara replied to jovi777's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilawa']Niestety nawet apel do mojej mamy nie pomógł i pieska wziąć nie mogę... nadal jest w mieszkaniu, pod Ostródą... :-( pewnie...[/quote] To co można zrobić dla psiaka??? -
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
__Lara replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu: A wiecie jak mi brakuje Bursztynka? ostatnio przypomniałam sobie jak czasami w nocy szczekał, a raczej podszczekiwał jak kogoś usłyszał na korytarzu, a żeby nas nie obudzić to robił to bardzo cicho... rany, nie wiecie jak ja za nim tęsknię :-(:-(:-( wiem, że już go tu nigdy nie zobaczę, nie usłyszę :( ta myśl jest straszna, odszedł mój przyjaciel :( A nawet nie mogę przytulić się do jego repliki w postaci nowego jamnisia, :-( -
[quote name='Dogo07']A jak tam miejsce w hoteliku ? Kolejka coś się ruszyła ?[/quote] No właśnie???
-
Już sprawdzam :cool1: i tu też mam problem jak przy Kornelii, Twoja ostateczna deklaracja miesięczna to 5zł? na Dagusię wpłacałaś 2 razy, więc tu jest spokój narazie :cool1: bo dopiero płaciłam za I miesiąc w hotelu. Wpłacałaś 14.07 - 10zł - chyba za 2 miesiące???
-
[quote name='Jasza']Melduję się na wątku po urlopie! Laro, czy ja czasami już się nie stałam dłużniczką?:oops:[/quote] No właśnie Jaszo możesz mi napisać ile ostatecznie deklarowałaś na Kornelię? 5zł? w kajecie mam zaznaczone, że tylko raz wpłaciłaś, razem z bazarkiem, 22.07 ;)
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']Delph, ja od początku jakoś nie miałam wobec Was najmniejszych podejrzeń:lol: Bardzo porządnie się Felkiem zajmujecie i wątek, rozliczenia też są prowadzone rzetelnie:multi:[/quote] Ja tak samo jak bico :) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj będąc na spacerze widziałam bardzo podobnego psiaka do Vertera, jak dwie krople wody! I od razu sobie o nim pomyślałam, że już tak długo szuka domu, i dalej nic :( ciągle dzwonią ludzie, którzy chcą małego pieska :( -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem, ktoś musi się zająć tym wątkiem, bo inaczej to klapa będzie :shake: -
Z tego co zrozumiałam to Wiewiórka chce sprawdzić domek w chwili przywiezienia do niego Iskierki.
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Odpoczęłam psychicznie! Tylko nogi nas bolą bo długo i daleko wędrowaliśmy.. Reksio schudł chyba z pół kilo, a na jego dziewięć to całkiem sporo.. Lecę pozaglądać na wątki! Stęskniłam się za Wami!:oops:[/quote] My za Tobą też Jaszo :loveu: Stupek i obleśna mina, coś mi tu nie pasuje :cool1::eviltong: -
6 królików- chore, porzucone - za TM
__Lara replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O nie :( :placz::placz::placz: to po co były leczone???