Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Marinka']Dzisiaj rozmawiałam z kobietą, która wypatrzyła wywieszane ogłoszenie Mari...chciała dużego psa, który w ogrodzie poważnie wygląda i nie zachęca byle kogo do wejścia ...wysłałam więc jej zdjęcia Vertera...ale okazało się, że jest za duży, za stary (odkąd 1,5 roczny pies jest za stary?:shake:) i woleliby szczeniaka, aby go wszystkiego nauczyć...brak mi słów po prostu :angryy:[/quote] :( czy dla niego nie ma już szansy?? chcą dużego psa, a potem im się Verter nie podoba :mad::mad::mad: nie no, naprawdę, bardzo stary jest! Zaraz wkleję link maciaszku. :( Edit: allegro Vertera: [url]http://www.allegro.pl/item735832447_piekny_pies_lubi_dzieci_szuka_wciaz_domu.html[/url]
  2. To co teraz? kto może jej pomóc?? :roll:
  3. Wiecie co, ja się już boję, ile tych wątków jeszcze jest... ten nick też trzeba podesłać Amitowi, niech sprawdzą czy to ona napewno... chyba rzeczywiście trzeba zacząć całe dogo przekopywać... :shake::shake::shake:
  4. Słodka suńka, tylko żal, że tak płacze :( jak zostaje sama :(
  5. Cioteczki, gratuluje Wam! i szczęśliwym pieskom! :loveu:
  6. A, to ja napewno będę choć tutaj Spajkiego odwiedzać regularnie ;) Niech mu się dobrze śpi na tym miękkim posłanku...
  7. Negri, przewspaniałe zdjęcia :loveu::loveu::loveu: Reniu, zrobiłaś najlepszą decyzję jaka mogła być, dwie babuleńki super razem wyglądają, pasują do siebie :D :D :D jak ulał :loveu::loveu::loveu: Negri, a gdzie zdjęcia Twoje i Selengi? :mad::diabloti:
  8. Jestem u Spajkiego (na miejscu naszego kochanego Kajtusia...).
  9. :( widziałam Spajkiego na miejscu Kajtka, wzruszające...
  10. [quote name='Moniska']Właśnie wróciłam z miasta, mizialam wilczka. Kosz wywrocil na PKSie żeby cos zjesc :-([/quote] Biedak :( Moniska, można mu coś podesłać? np. Tobie, a Ty mu zaniesiesz??? na więcej mnie nie stać :(
  11. [quote name='Bjuta']Śliczne allegro!:loveu: Oby się udało![/quote] :lol: też trzymam kciuki!!!
  12. Ostatnio napisała do mnie Pani w sprawie Kamienia, ale poleciłam jej zadzwonić na podany numer w allegro. Z tego co pisała to była mowa o jakiejś późniejszej adopcji pieska, bo chce żeby córka podrosła.
  13. [quote name='kamilawa']Niestety nawet apel do mojej mamy nie pomógł i pieska wziąć nie mogę... nadal jest w mieszkaniu, pod Ostródą... :-( pewnie...[/quote] To co można zrobić dla psiaka???
  14. :loveu: A wiecie jak mi brakuje Bursztynka? ostatnio przypomniałam sobie jak czasami w nocy szczekał, a raczej podszczekiwał jak kogoś usłyszał na korytarzu, a żeby nas nie obudzić to robił to bardzo cicho... rany, nie wiecie jak ja za nim tęsknię :-(:-(:-( wiem, że już go tu nigdy nie zobaczę, nie usłyszę :( ta myśl jest straszna, odszedł mój przyjaciel :( A nawet nie mogę przytulić się do jego repliki w postaci nowego jamnisia, :-(
  15. [quote name='ihabe']A dasz jakieś linki, bo ja jestem zielona w tym temacie:diabloti:[/quote] Ja też jestem zielona :diabloti:
  16. [quote name='Dogo07']A jak tam miejsce w hoteliku ? Kolejka coś się ruszyła ?[/quote] No właśnie???
  17. Już sprawdzam :cool1: i tu też mam problem jak przy Kornelii, Twoja ostateczna deklaracja miesięczna to 5zł? na Dagusię wpłacałaś 2 razy, więc tu jest spokój narazie :cool1: bo dopiero płaciłam za I miesiąc w hotelu. Wpłacałaś 14.07 - 10zł - chyba za 2 miesiące???
  18. [quote name='Jasza']Melduję się na wątku po urlopie! Laro, czy ja czasami już się nie stałam dłużniczką?:oops:[/quote] No właśnie Jaszo możesz mi napisać ile ostatecznie deklarowałaś na Kornelię? 5zł? w kajecie mam zaznaczone, że tylko raz wpłaciłaś, razem z bazarkiem, 22.07 ;)
  19. [quote name='bico']Delph, ja od początku jakoś nie miałam wobec Was najmniejszych podejrzeń:lol: Bardzo porządnie się Felkiem zajmujecie i wątek, rozliczenia też są prowadzone rzetelnie:multi:[/quote] Ja tak samo jak bico :)
  20. Dzisiaj będąc na spacerze widziałam bardzo podobnego psiaka do Vertera, jak dwie krople wody! I od razu sobie o nim pomyślałam, że już tak długo szuka domu, i dalej nic :( ciągle dzwonią ludzie, którzy chcą małego pieska :(
  21. Ja nie wiem, ktoś musi się zająć tym wątkiem, bo inaczej to klapa będzie :shake:
  22. Z tego co zrozumiałam to Wiewiórka chce sprawdzić domek w chwili przywiezienia do niego Iskierki.
  23. [quote name='Jasza']Odpoczęłam psychicznie! Tylko nogi nas bolą bo długo i daleko wędrowaliśmy.. Reksio schudł chyba z pół kilo, a na jego dziewięć to całkiem sporo.. Lecę pozaglądać na wątki! Stęskniłam się za Wami!:oops:[/quote] My za Tobą też Jaszo :loveu: Stupek i obleśna mina, coś mi tu nie pasuje :cool1::eviltong:
  24. O nie :( :placz::placz::placz: to po co były leczone???
×
×
  • Create New...