-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Nie wiem czy Wiewiórka ma stały dostęp do komputera, może przez smsa się z nią skontaktować?
-
[quote name='marlenka']Kazik tak , sunia na szczeście nie . Ja to zamiast patrzeć przed siebie jak jadę samochodem to się rozglądam aż mi się kiedyś ta głowa ukręci , no i zobaczyłam coś rudego , dużego z czarnym nochalem. To się zainteresowałam . Sunia tam koczuje , to jest pusta działka i jakieś ruiny , ale własciciel działki zaszczepił ją żeby nie zaciązyła i ma ją zabrac do siebie jak się wprowadzi do nowego domu . Już raz ją wziął to nawiała , a teraz ma nadziję że jak będa ludzie to zostanie . Myslę że na początku października trafi do budy psiaczek . Ja mam do kolesia namiar więc mu nie popuszczę :evil_lol:. [B]Ale Lara jak chcesz to dla Ciebie mogę znaleźć jakiegoś fajnego psiaka [/B]:cool3:[/quote] Taaa, i z tym psiakiem wyląduje pod mostem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
taks, ale on idzie w sobotę do ds??? -
marlenka, to masz nową lokatorkę/lokatora???
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']wtedy zrobiłam jej na tych stronach, moge jeszcze dorobić na e-zwierzak i mojpupil.pl[/quote] Bardzo Cię proszę jak możesz :lol: -
[quote name='lunarmermaid']Kudłatek jest bardzo czyściutkim psem.regularnie wychodzi na spacerki to naweert nie nabrudzi w kojcu.Wszystkie potrzeby załatwia na spacerkach. super chodzi na smyczy,nie boi się samochodów.Ludzie przechodzący też mu już nie tacy straszni. Cywilizuje się psiaczek!!!:loveu:[/quote] :loveu: Jest coraz lepiej :multi:
-
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
__Lara replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!! :multi::multi::multi: -
Cudowne zdjęcia :loveu::loveu::loveu:
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='NaamahsChild']Teraz śpi razem z Blanche na moich kolanach.. Net muli mi przeokropnie, dlatego nie mogę wklejać zdjęć ani nic.. Jutro idziemy z moczem, bo w weekend w żadnej aptece nie uzyskałam pojemniczka na mocz:p Ale mnie to siusianie przeraża, bo Molly teraz sika praktycznie co chwilę, pije normalnie, więc straszne, że tak się przesikuje, po nocy mieszkanie wali uryną jak speluna:eviltong:[/quote] Ojej.... kurcze, dlaczego ona tak siusia??? niepokojące... -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']Hop do góry!!![/quote] Ana, mogłabyś porobić trochę ogłoszeń??? -
[quote name='magdola']Czy ktoś ma kontakt z tą Panią co Perełka jest u niej??? Bo mogłabym szepnąć słówko co i jak odnośnie pielęgnacji chińskich grzywaczy :loveu: Bo ja od początku widziałam, że to grzywka pp :cool3:[/quote] magdola, ja się będę jeszcze z Panią kontaktować, co do sterylki, kiedy będzie i umówić się na wizytę poadopcyjną ;)
-
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
__Lara replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie, przepięknie to zrobiłaś fiziu :) możesz zdradzić tajemnicę jak robisz takie zdjęcia? :) pewnie jakieś ramki do zdjęć? może się przydać do allegro ogłoszeniowego :cool3: -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
__Lara replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='a.piurek']Felusiu kupiłam dla Ciebie dwie cegiełki. Dołączam do nich mizianko. Mam prośbę w imieniu Felusia do zaglądających tu Cioteczek i wujków: okażcie jej swoje serce i kupcie choćby po jednej cegiełce, to wydatek tak niewileki tylko 5 złotych.[/quote] Dołączę się :p:p:p:p:p -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moria']Spajki ładnie przespał drugą noc,rano zjadł i spodobało mu sie chodzic po podworku, on biega a nie chodzi. Zamerda już czasami ogonkiem jak coś się dzieje pojdzie i zobaczy zaczyna się interesować.[/quote] Pozdrowienia dla Spajkusia :lol: -
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
__Lara replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
A mi się strasznie podoba nowy domek Rudzika, widać, że to bardzo odpowiedzialne osoby! :loveu: i to straaasznie cieszy :loveu: nie przerażają się alergią, pytają, dowiadują się, jestem pod wrażeniem, naprawdę. Oby jak najwięcej takich domków! :loveu: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], dziękuję za wpłatę na Stupka :)![/quote] To z rzeczy z allegro sprzedanych ;) Coś cicho u Stupka, nie ma relacji taks :p -
[quote name='maciaszek']Jakie są szanse na telewizyjne wystąpienie Kornelii?[/quote] Właśnie, też mnie to ciekawi? i kiedy miałby być ten programik?? bo narazie z ogłoszeń cisza :shake:
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Napisałam prośbę o przejęcie/założenie wątku od nowa na katowickim wątku.[/quote] I dobrze maciaszku. Tylko oby ktoś się zgłosił. -
[quote name='maciaszek']To nie jest chyba najlepszy pomysł. Domek trzeba sprawdzić najpierw i dopiero jak okaże się ok to wtedy pojechać doń z sunią. [B]Wiewiórko[/B], oto lista osób z Zabrza, które na mapie dogo deklarowały sprawdzanie domów: [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=102"]Mysia_[/URL], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=128"]halbina[/URL], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=241"]pati_zabrze[/URL], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=267"]Patikujek[/URL]. Mysia będzie też pewnie potrafiła polecić innych dogomaniaków z tego miasta. A jak wygląda sytuacja z karmą dla Iskierki?[/quote] Pewnie nie, tym bardziej, że to nie jest daleko. Wiem, że kiedyś w Zabrzu sprawdzała domek ciotka Patikujek.
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
To ja chociaż podniosę!!!