Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Nie wiem czy Wiewiórka ma stały dostęp do komputera, może przez smsa się z nią skontaktować?
  2. [quote name='marlenka']Kazik tak , sunia na szczeście nie . Ja to zamiast patrzeć przed siebie jak jadę samochodem to się rozglądam aż mi się kiedyś ta głowa ukręci , no i zobaczyłam coś rudego , dużego z czarnym nochalem. To się zainteresowałam . Sunia tam koczuje , to jest pusta działka i jakieś ruiny , ale własciciel działki zaszczepił ją żeby nie zaciązyła i ma ją zabrac do siebie jak się wprowadzi do nowego domu . Już raz ją wziął to nawiała , a teraz ma nadziję że jak będa ludzie to zostanie . Myslę że na początku października trafi do budy psiaczek . Ja mam do kolesia namiar więc mu nie popuszczę :evil_lol:. [B]Ale Lara jak chcesz to dla Ciebie mogę znaleźć jakiegoś fajnego psiaka [/B]:cool3:[/quote] Taaa, i z tym psiakiem wyląduje pod mostem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  3. taks, ale on idzie w sobotę do ds???
  4. marlenka, to masz nową lokatorkę/lokatora???
  5. [quote name='ana666']wtedy zrobiłam jej na tych stronach, moge jeszcze dorobić na e-zwierzak i mojpupil.pl[/quote] Bardzo Cię proszę jak możesz :lol:
  6. [quote name='lunarmermaid']Kudłatek jest bardzo czyściutkim psem.regularnie wychodzi na spacerki to naweert nie nabrudzi w kojcu.Wszystkie potrzeby załatwia na spacerkach. super chodzi na smyczy,nie boi się samochodów.Ludzie przechodzący też mu już nie tacy straszni. Cywilizuje się psiaczek!!!:loveu:[/quote] :loveu: Jest coraz lepiej :multi:
  7. Podnoszę!!!! :multi::multi::multi:
  8. :multi::multi::multi::multi: do góry!!!!
  9. Cudowne zdjęcia :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='NaamahsChild']Teraz śpi razem z Blanche na moich kolanach.. Net muli mi przeokropnie, dlatego nie mogę wklejać zdjęć ani nic.. Jutro idziemy z moczem, bo w weekend w żadnej aptece nie uzyskałam pojemniczka na mocz:p Ale mnie to siusianie przeraża, bo Molly teraz sika praktycznie co chwilę, pije normalnie, więc straszne, że tak się przesikuje, po nocy mieszkanie wali uryną jak speluna:eviltong:[/quote] Ojej.... kurcze, dlaczego ona tak siusia??? niepokojące...
  11. [quote name='ana666']Hop do góry!!![/quote] Ana, mogłabyś porobić trochę ogłoszeń???
  12. [quote name='magdola']Czy ktoś ma kontakt z tą Panią co Perełka jest u niej??? Bo mogłabym szepnąć słówko co i jak odnośnie pielęgnacji chińskich grzywaczy :loveu: Bo ja od początku widziałam, że to grzywka pp :cool3:[/quote] magdola, ja się będę jeszcze z Panią kontaktować, co do sterylki, kiedy będzie i umówić się na wizytę poadopcyjną ;)
  13. [quote name='Piromanka']A wiadomo coś więcej? Dzwoniła do kogoś? Czy powiedziała, co to znaczy dopiero jak córka podrośnie?[/quote] Pamiętam Piromanko że okres podrośnięcia córki był nie dłuższy jak pół roku.
  14. Dokładnie, przepięknie to zrobiłaś fiziu :) możesz zdradzić tajemnicę jak robisz takie zdjęcia? :) pewnie jakieś ramki do zdjęć? może się przydać do allegro ogłoszeniowego :cool3:
  15. Cioteczki, możecie przypomnieć gdzie ma iść Dżina? do którego hotelu???
  16. [quote name='Lilmo']Nie kusić mnie tutaj takimi pięknymi grafikami,bo jeszcze wstawie do podpisu, a na 100% modzi mnie dorwą :diabloti:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: zdjęcie jest rozczulające...
  17. [quote name='a.piurek']Felusiu kupiłam dla Ciebie dwie cegiełki. Dołączam do nich mizianko. Mam prośbę w imieniu Felusia do zaglądających tu Cioteczek i wujków: okażcie jej swoje serce i kupcie choćby po jednej cegiełce, to wydatek tak niewileki tylko 5 złotych.[/quote] Dołączę się :p:p:p:p:p
  18. [quote name='Moria']Spajki ładnie przespał drugą noc,rano zjadł i spodobało mu sie chodzic po podworku, on biega a nie chodzi. Zamerda już czasami ogonkiem jak coś się dzieje pojdzie i zobaczy zaczyna się interesować.[/quote] Pozdrowienia dla Spajkusia :lol:
  19. A mi się strasznie podoba nowy domek Rudzika, widać, że to bardzo odpowiedzialne osoby! :loveu: i to straaasznie cieszy :loveu: nie przerażają się alergią, pytają, dowiadują się, jestem pod wrażeniem, naprawdę. Oby jak najwięcej takich domków! :loveu:
  20. [quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], dziękuję za wpłatę na Stupka :)![/quote] To z rzeczy z allegro sprzedanych ;) Coś cicho u Stupka, nie ma relacji taks :p
  21. [quote name='maciaszek']Jakie są szanse na telewizyjne wystąpienie Kornelii?[/quote] Właśnie, też mnie to ciekawi? i kiedy miałby być ten programik?? bo narazie z ogłoszeń cisza :shake:
  22. [quote name='maciaszek']Napisałam prośbę o przejęcie/założenie wątku od nowa na katowickim wątku.[/quote] I dobrze maciaszku. Tylko oby ktoś się zgłosił.
  23. [quote name='maciaszek']To nie jest chyba najlepszy pomysł. Domek trzeba sprawdzić najpierw i dopiero jak okaże się ok to wtedy pojechać doń z sunią. [B]Wiewiórko[/B], oto lista osób z Zabrza, które na mapie dogo deklarowały sprawdzanie domów: [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=102"]Mysia_[/URL], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=128"]halbina[/URL], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=241"]pati_zabrze[/URL], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=267"]Patikujek[/URL]. Mysia będzie też pewnie potrafiła polecić innych dogomaniaków z tego miasta. A jak wygląda sytuacja z karmą dla Iskierki?[/quote] Pewnie nie, tym bardziej, że to nie jest daleko. Wiem, że kiedyś w Zabrzu sprawdzała domek ciotka Patikujek.
  24. Zgadzam się bico :diabloti::diabloti::diabloti: ja uwielbiam wątki z Renią, są strasznie przymilne, ona ma tyle miłości do zwierzaczków :D podoba mi się też tyle misek w pokoju :D słodko to wygląda :D A to super zdjęcie - Lalunia ogląda tv :diabloti:
  25. To ja chociaż podniosę!!!
×
×
  • Create New...