-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='fiorsteinbock'][B]Oskalpowaną brodę??? co te psiaki przezyly!! [/B]:angryy: Nie moge zrozumiec, dlaczego Policja/policjanci nie pomogli wczesniej, nie zwrocili sie do Fundacji czy Towarzystwa zajmujacego sie zwierzetami? Rozumiem, ze psy byly podrzucane - ale to nie znaczy, ze mozna spokojnie stac i patrzec na ich bol...! Co za ludzie znajduja sie w tej jednostce!:angryy:[/quote] Wolę nie myśleć :angryy::angryy::angryy::mad:
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
No to ja mocno ściskam kciuki żeby dt sprawdził się jako ds :lol: -
[quote name='Ra_dunia']Kasiorka poszła :)[/quote] Dzięki ;) Kornelci trzeba porobić więcej ogłoszeń, bo nikt się o nią nie upomina.
-
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
__Lara replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
To Rudzik można powiedzieć, że ma już domek? ;) -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
__Lara replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
To ja trzymam kciuki żeby się udało z tym dt! -
Cioteczki, możecie odpowiedzieć ciotce ick?
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[url]http://img198.imageshack.us/img198/4864/obrazzeskanowany503.jpg[/url] Nie wytrzymam :loveu::loveu::loveu::loveu: Renatko, jesteś wspaniała!!!! :loveu::loveu::loveu: I dzięki Tobie Twój psiak :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Biedna Molly :( biedna maleńka :( jak jej pomóc? :( -
[quote name='marlenka']Nikt tu nie zaglada a Zuzia pakuje walizki ...... Wczoraj była wizyta przedadopcyjna w Bielsku Białej i wypadło sssuuuuuppppeeeerrrr. Więc jak dobrze pójdzie to w sobotę Zuzia pojedzie do swojej ślicznej Pani i jej rodziny . Nowa rodzinka bardzo czesto łazi po górach i na wycieczki więc Zuzia nie ma szans na spasienie sie . Czekamy na telefon jutro czy Pństwo dadzą radę przyjechac . I wiecie co , mam wrażenie że tym razem to będzie "to" jakoś jestem spokojna aczkolwiek nie moge patrzec Zuzi w oczeta bo mi łzy same lecą ale niech tam dziewczyna ma wreszcie swój kąt .[/quote] :multi::multi::multi: mam nadzieję, że NARESZCIE! ;)
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny !!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: przecudny :D taks ma rację, Stupek JEST wspaniałym psem!!! :loveu: -
Piękne zdjęcia Zuziu :loveu::loveu::loveu: Jednak Dagusia wciąż próbuje ucieczek, skoro płot wygryza... i z tym jedzeniem dalej ma swoje rytuały, co za panna. Nawet wyła ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: szok... A gdzie inne cioteczki? nie odwiedzają już Dagusi? hę?
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']No !! Moja krew!!:diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :biggrina::biggrina::biggrina::biggrina::biggrina::grins: przesłodka, takim maleństwem to z nikim proszę się nie dzielić :diabloti: -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti: ona jest przecudna!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='Ra_dunia']Nie mogę znaleźć numeru konta dla Kornelii - czy mogę prosić o dane :)[/quote] Ra_dunia, zaraz podeślę. Biafro, dobrze napisałaś :) dobrze, że nad wszystkim czuwasz :)
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']W tej "kciukowej" sprawie jeszcze niestety nie ( chyba zniosę jajo:diabloti:) Ale w miedzy czasie a dokładniej dziś popołudniu mnie olśniło o jeszcze jednym potencjalnym domku. Byłby to na prawdę dom z moich marzeń (a poprzeczkę dla Stupka ustawiłam niebotycznie wysoko;) ) Byłam nawet juz ze Stupkiem się przedstawić i kochany psiurek (na prawdę jakby wiedział że to ważne) baaardzo się starał. Pan poderwany:evil_lol: ale teraz wszystko zależy od Pani która była niestety nieobecna. Problem tam polega na tym, że są jeszcze w żałobie po jamniczku i nie wiadomo czy Pani juz jest gotowa na nowego psiaka. Jestem dobrej mysli ale nie cieszmy sie z góry bo to jednak róznie bywa. Często trzeba sporo czasu aby otrząsnąc się po stracie. Gdyby wypaliło to Stupek byłby niemal moim sąsiadem a w kazdym razie spotykałabym go na spacerach na pewno. Stupek zwiedził mieszkanie , obwąchał wszystko i najwyraxniej mu sie spodobało bo merdał ogonkiem i podstawiał sie Panu do głaskania. Ech żebym umiała czarować.Jak widzicie kciuki nadal tak czy siak baaardzo potrzebne. Mam tez wyniki wczorajszych badan krwi. Wszystko jest w idealnym porządku.[/quote] No proszę! To wcale nie bojaźliwy ten nasz Stupek!