-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
PILNE Czarny pudelek prosi o drugą szansę na dobre życie. Ma dom
__Lara replied to jovi777's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']no a jeszcze na dniach na dogo pojawił się też kawaler, biały dla odmiany - wychodzi, że wysyp pudli :cool1:[/quote] Jest wysyp. Ja mam namiary na kolejnego, czeka w kolejce do "porzucenia" przez obecnych właścicieli...dodam, że teraz siedzi na cienkim łańcuchu przy budzie... -
Oj Dagusia, nieładnie, żerdkę podgryzać, a feee!
-
[quote name='lunarmermaid']Kudłaty się rozkręca.Wczoraj wypadł z kojca na podwórko i podskokach i przysiadać - szaleć mu się zachciało!:evil_lol: Nawet mnie wystraszył,bo zrobił taki unik jakby chciał na mnie łapami wskoczyć :crazyeye: a ja nie przygotowana - leżelibyśmy chyba na ziemi... Kudłatek potrzebuje domu z dużym podwórkiem.W lesie czuje się niepewnie,ale jak tylko wychodzimy na dużą trawiastą polankę to od razu życie w niego wstępuje.Truchcikiem biega - dobrze,że smycz długa to sobie może troszkę polatać. Cudo pies - musi być super domek dla niego!:loveu:[/quote] I będzie będzie :cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], możesz zawrzeć te wszystkie rozliczenia w pierwszym poście, żeby było wiadomo co i jak? Bo coś tam się nie zgadza... Z wypisanych wydatków na leczenie wychodzi kwota 74,50 zł, a Ty napisałaś, że na leczenie poszło 90 zł. [B]Leni[/B], co zrobić z Twoją wpłatą? Na jakiego psiaka ją przekazać? Bo Perełce już pieniądze niepotrzebne :).[/quote] Nie,90zł, tyle jest na fakturze. Wiewiórka potem nie pisała wszystkich opłat za wizyty, bo napisała, że będzie i tak na końcu faktura. Rozmawiałam z Panią Perełki :multi: Perełka już w domu. Zmęczona, bardzo głodna! Państwo byli już z nią w sklepie i wybrali taką karmę na jaką najlepiej reagowała, tzn. rzucała się na nią :diabloti: jest przytulanka straszna! :) Pani jest zachwycona :) [B]Wielkie podziękowania dla cioteczki Reyes za trudy tego dnia!!! [/B](i za dobrego rogalika :eviltong::p).
-
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
__Lara replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Kciukam mocno :happy1:[/quote] I ja :p mooocno! Oooo, chyba przynosło efekty :D :D :D :D -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='eski']Ho ho ho... to mocno trzymamy kciuki za domek dla Czarusia[/quote] Jasne, że trzymamy!!! :p -
Ja też niestety nie mogę dołożyć się do karmy :shake::-(
-
[quote name='JOMA'][CENTER]No to dziś ważna data dla Perełki - chyba wszyscy zapamientamy[/CENTER] [CENTER][SIZE=4][B]09.09.09.[/B][/SIZE][/CENTER] [/quote] Dokładnie :loveu::loveu::loveu::multi: Tak, Perełka już pojechała z kochaną Reyes :loveu::loveu::loveu: sunia była bardzo grzeczna, poszła ze mną od razu, trochę potem w busie była oszołomiona, i dalej też, nie za bardzo wie co się dzieje, niedobre ciotki przerzucają ją gdzieś znowu :mad: a tak to pięknie wygląda, mięciutka w dotyku jak misio :D wiele osób się nią zachwycało :D nosek baaaardzo mokry, więc raczej baaardzo zdrowa :D dałam już Pani znać, że wyjechała z Katowic :) teraz trzymamy kciuki za dobrą podróż! Edit: Aha, musiałam kupić Perełce nową smycz, za 9,50zł, bo starą wczoraj przegryzła :P i już się rozwalała w Katowicach. Tak więc doliczam jeszcze 0,50zł na poczet jej biletu, do którego dopłaciłam 1,00zł ;) więc zostało 20,00zł.
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Myslalam ze juz beda jakies wiesci od Selengi...juz mi paluszki "odpadywują" normalnie...no i nie wiem co mam mowic Morii...bo w zasadzie miejce jest trzymane...chcialabym cos wiedziec choc troszke:loveu:[/quote] A jakiś domek się szykuje? :crazyeye: -
[quote name='maciaszek']Tak, wpłacałam bezpośrednio na konto Biafry.[/quote] Czyli byłoby tak jak napisałam :p:lol::multi:
-
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Jasne :) Zaraz zamienię allegro :p Edit: Zmienione: [url]http://www.allegro.pl/add_item.php?change_ok=1&this_item_id=735819947[/url] -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
No to dobrze, że nie ma groźniejszych powikłań :loveu::loveu::loveu: Stupek zaczyna się czuć już jak na swoich włościach... :roll: aj, bolesne będzie znowu rozstanie dla niego :( ale jesteśmy na dobrej drodze! :lol: -
[quote name='maciaszek']Niedużo, naprawdę. [B]_Laro[/B], jak się to ma do wpłat wszelakich? 150 zł było z katowickiego konta.[/quote] Tak wiem. Ty maciaszku przelewałaś na konto Biafry od razu? Jeśli tak, to poszło 150zł z konta katowickiego i 270zł z konta Kornelii, więc mamy wpłasone na plusie 160zł (?) - to by było na poczet przyszłego miesiąca hotelowania. Czyli wpłacilibyśmy następnym razem 290zł. Dobrze liczę Biafro?
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Do góry!!!! -
[quote name='żabusia']Jedyna szansa w moim tacie, który spędzi wakacje w tym samym miejscu w przyszłym tygodniu. Ubłagam go aby tam podjechał i sprawdził. Może się w ten sposób czegoś dowiemy bo rzeczywiście w Suwałkach/Augustowie i okolicach, praktycznie Dogomaniaków nie ma.[/quote] No to może tak się uda. :shake:
-
[quote name='magda222']Na konto Rumcajsa wpłynęły znowu pieniążki od [B]diany79[/B] :loveu:[B] 95 zł [/B]:multi: Z tego co pamiętam rzeczy na bazarek przekazała [B]Jasza[/B] :loveu: Wielkie dzięki dziewczyny :loveu: W tej chwili na koncie Rumka znajduje się [B]370,50 zł[/B] :multi: Wpłaciły je: fona 50 zł agata51 50 zł diana79 270,50 zł Dzięki,dzięki,dzięki :loveu:[/quote] Super :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], a tą resztę kasy przelałaś na katowickie konto?[/quote] Przepraszam, jeszcze nie. Nie miałam czasu kiedy wpłacić we wpłatomacie tych pieniędzy najpierw na moje konto. Ale jutro to zrobię i przeleję kasę na konto katowickie. Jutro wielki dzień dla Perełki! :multi: ok.9.20 odbieram ją w Sosnowcu i zawożę do Katowic, na Dworzec ;)
-
[quote name='Wiewiórka']Już jest ok, odpisała;)[/quote] Mi też napisała. Prosimy o pieniążki na karmę!!!
-
[quote name='Bjuta']Skontaktowałam się z Justyną i okazało się, że 10.VIII allegro zablokowało jej możliwość wystawiania ofert (na podstawie, że "nie sprzedaje własnych przedmiotów"). Justna85 nie ma pojęcia, kiedy odblokują jej tą możliwość (jeśli w ogóle)... Pewnie lada chwila spotka to mnie... No niemniej, musimy przejąć Justyny allegra. Zaraz to info ponowię na Ogólnym wątku i tam zrobię zestawienie - które allegra trzeba rozparcelować... To Laro, weź Kamelka, dobrze? A ja jeszcze raz pięknie proszę jakąś dobrą duszę, żeby wyskrobała 13 zł na wyróżnienie dla allegra Kamelka, który już 6 lat czeka na swoją szansę w zabrzańskim Psitulu...[/quote] Zrobię Bjuto, tylko żeby ktoś opłacił to wyróżnienie :oops: i nowe zdjęcia by się przydały :p Bjuto, a nie wiesz jak tam zdrowie Justyny??? Ale powód zablokowania allegro :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
__Lara replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Ciotki, ale wieści! Mam nadzieję, że to TEN domek!!! -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Ojej, to przecudownie!!! Najlepsze jest to, że zaoszczędzone pieniążki z Elzy zawsze można przeznaczyć na inną psinę :loveu::loveu: a Elzunia ma już domek :loveu: Edit: cioteczki, wczoraj wystawiłam jej allegro za 12,50zł z pieniążków Negri - może masz pomysł Negri jakiego innego psa wstawić w to allegro? szkoda żeby się zmarnowało. -
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
__Lara replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elżbietka_Cieszyn']ale wieści, mam wielką nadzieję, że juz niedługo będzie u siebie wśród kochających ludzi :cool3:[/quote] Ja również :)