Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Rudzik, teraz czeka Cię super życie :loveu::loveu::loveu:
  2. Widzę, że plan A się posypał i teraz cioteczki realizujecie plan B. Szkoda, że ja się nie mogę dołożyć nawet 1zł :placz:
  3. [quote name='_Mona']Lara ogromne dzięki za pomoc w aukcji cegiełkowej.... Felusia czeka jeszcze kastracja. Pozatym jest zdrowy, szczesliwy, uwielbia wychodzic na spacerki, na których biega z moją Sonią i siostry Lenką. Dodatkowo daje mu witaminki, ponieważ lek wet stwierdził niedobór wapnia u Felusia.[/quote] Kupujcie cegiełki :cool3::cool3::cool3:
  4. Oj Dagusia Dagusia :mad: coś ty taka rozbrykana w tym hotelu :mad: Zuzia musi przez Ciebie nocki zarywać :mad:
  5. Szok :-o ja już nie mogę, co Renia jeszcze wymyśli dla swojej dzidzi :loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='gameta']Jasssssne, a mam się czaić :razz: Na dogo wszystkie stwory pokastrowane, przychówek niechciany ogólnie rzecz biorąc, to trzeba czasem jakiejś odmiany :p Wierzę, że większość cioteczek nie ma mi za złe ;)[/quote] :diabloti: może wprowadzimy jakieś specjalne znaczki dla: ziarno/ plew ? :diabloti: są łapki i ogniki przy nabijaniu postów to takie rozróżnienie też się przyda :diabloti::megagrin:
  7. [quote name='Iza i Avanti']Bo "chopy" się pojawili! :evil_lol: Oczywiście oprócz Amit, który był tu od początku :cool3:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Gameta, Ty to tak zaraz do sprawy przechodzisz, choćby to jakieś forum matrymonialne było :eviltong:
  8. :loveu::loveu::loveu: Stupek Stupek, ale z Ciebie ładny gość :lol:
  9. Biedne Rudaski :( A te już całkiem fajnie wyglądają :) jeszcze niech ten pierwszy dojdzie do siebie ;)
  10. Gdzie teraz w ogóle przebywa piesek?
  11. Allegro cegiełkowe: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=740243817]Porzucona, zmasakrowana łapa, psie nieszczęscia. (740243817) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  12. [quote name='majqa']Imponująca postawa, czapka z głowy.[/quote] Dokładnie. Nieczęsto się to zdarza w schroniskach...
  13. __Lara

    pudle szukaja domu

    Ciotki i wujkowie :p Dostałam zgłoszenie o pudlu w Wadowicach, do oddania. Obecni właściciele chcą się go pozbyć. Wygląda jak pudel, ale wielkością jest do łydki. Lubi psy i koty. Obecnie siedzi w budzie na łańcuchu... pozytywnie nastawiony do świata. Kolor siwy. Nie mam zdjęć, bo osoba, która mnie o nim poinformowała nie ma aparatu. Ale może z nim podjechać nawet do Krakowa czy Bielska, byleby ktoś zrobił zdjęcia. [B]Czy byłby ktoś w stanie????[/B]
  14. [quote name='fiorsteinbock']To gratulujemy przyszlej Pannie Mlodej! :multi::multi::multi: Swoja droga, slub, slubem a towarzystwo Panow mile widziane ;):razz:[/quote] Dziękuję :p to dopiero za rok, ale już pierwsze gratulacje, no nieźle :diabloti: gameta :diabloti: Zgadzam się fiorsteinbock ;) Asior, masz rację. Tego typu epitety pod jej adresem to nienawiść, poniżej krytyki.
  15. [quote name='gameta']A ty co się cieszysz, zdaje się, że ślub masz za kilka miesięcy :eviltong:[/quote] Hahahaha :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Tak gameto, za rok :p Po prostu takie urozmaicenie się przyda :p i cieszy mnie, że faceci też potrafią się angażować. A nie tylko babeczki :cool1:
  16. [quote name='Whitey']Przyznam szczerze , że to forum pozwoli mi połączyc przyjemne z pożytecznym :) bo i psiakom można pomóc, a jednocześnie jest to miła odskocznia od for przesyconych TESTOSTERONEM :mad: [B]No i "najważniejsze" stosunek płci userów jest tutaj idealny[/B] :cool3:[/quote] A nie mówiłam! :diabloti: jak fajnie, bo panów tutaj brakuje :diabloti:
  17. [quote name='emilia2280']przestancie sié litowac nad dziewczyná która odebrala zycie ilu psom? odebrala zycie? TAK ile razy sytuacja zyc/niezyc zalezy od KASY? operacja lub jej brak, dt/hotelik lub smierc na ulicy czy od chorób/zagryzienia w schronie. winié já osobiscie za odebranie zycia tylu psom, ile miesiécy dt dla 1 psa mozna bylo za té ukradzioná kasé kupic psu- KUPIC ZYCIE!:angryy::angryy::angryy: my tu frajerzy po 10zl ostatnie grosze wydajemy na uskladanie deklaracji psu konajácemu z bólu w schronie (wátek Dziny i wiele innych) a taka kretynka zaslania sié BIEDÁ!!! NIE MA LITOSCI, nie ma przebaczenia, tak jak nie ma litosci nad tymi psami, które zginély i naszej pomocy nie doczekaly. i wiele nie doczeka- ludzie bojá sié placic juz komukolwiek, jak taka gówniara potrafi robic ludzi w balona. a ile takich gówniar jeszcze nie zostalo zlapanych? moze taki publiczny lincz zastanowi jedná czy drugá bzdziágwé zanim sié polasi na krwawe pieniádze... TYLE. :angryy:[/quote] Uwierz, że przebaczenie jest, zawsze. Podpisuję się pod tym co napisała Asior, mniej nienawiści, więcej chęci przebaczenia, mimo wszystko. Skoro osoba ta zrobiła źle to może my też nie czyńmy źle.
  18. [quote name='scorpio133']Ogulka czuje sie wysmienicie.Dalej spi z nami , chociaz jak wiesz ma swoje łozeczko.[B]Bardzo duzo z nim rozmawiamy.[/B] Szybko sie tez uczy - juz nie szczeka na wszystkie pieski, ale niestety kotkow nie toleruje. Bardzo mocno go kochamy!. Taki OGULKA to radosc w domku.Bardzo lubi dalej spacerowac.[/quote] Chciałabym to zobaczyć :loveu::loveu::loveu:
  19. Bjuto, pieniążki doszły, zaraz wystawię allegro nr 1 :p Edit: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=740098192[/url] 12,60zł ;)
  20. [quote name='Ra_dunia']Ja nieogłoszeniowa :shake: tylko banerkowa i bazarkowa... Która z kochanych cioteczek pomoże w ogłoszeniach??[/quote] Muszę jakieś cioteczki poprosić i sama coś porobić... [B]Nowe ogłoszenia:[/B] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=black][B]www.eoferty.com.pl[/B][/COLOR][/URL] [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.mojpupil.pl[/url] [url]www.ofertka.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.spacerek.net[/url] [url]www.nasipupile.pl[/url]
  21. [quote name='Margo05']Whitey, zapraszamy w nasze szeregi :) Osobiście bardzo się cieszę z tak pozytywnego efektu całej tej sprawy. Im więcej osób wie, tym więcej może pomóc, a rąk, głów i innych ;) do pomocy ci u nas potrzeba :eviltong: Jest jeszcze minus nagłośnienia - kolejni cwaniacy. Ale wierzę, że po tej akcji naprawdę staniemy się ostrożniejsi w przekazywaniu swoich pieniędzy pierwszej lepszej osobie.[/quote] Taki plus, że zaczynają tu ściągać panowie (o ile dobrze zrozumiałam :diabloti:), a panów jak wiadomo jest mniej w szeregach dogomaniaków :diabloti:
  22. [quote name='Bjuta']Ale te profesjonalne fotki, też dodaj! Są cudne!! Laro, blue-lagoon (oszustka z wątku Bruna) zwróciła mi 20 zł. To ja dodam 4 i Ci wyślę 24 - na dwa wyróżnienia. Niech Kamelek ma porządny start na allegro! Twoje konto mam.[/quote] Ok ;) oż kurcze, to ona rzeczywiście zwraca kasę :-o może to jakoś załagodzi konsekwencje tego co zrobiła...
×
×
  • Create New...